Как са облечени бебчовците ви когато ги теглите?

  • 3 924
  • 149
  •   1
Отговори
# 120
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
при нас е практика да се мери само по памперс. И аз мисля, че е редно да ни мерят голички, но.......
поне сменям памперса непосредствено преди тегленето, така че.....грамовете пак са си верни.......

# 121
  • Мнения: 2 159
иха, как може с дрехи newsm78 че те понякога са 100-200гр с памперса, това като стане на 6 месеца е от значение, защото тогава наддават по-малко
ние се мерим голи като имаме една пелена, която е 100гр, върху нея слагам Ема

# 122
  • София
  • Мнения: 3 787
До година и половина винаги гол.Сега вече грамчетата не са от такова значение и по мое желание не сваляме памепрса,а понякога и бодито Mr. Green
Вадят си,колкото преценят.Да не ви казвам,че на последната консултация една нова младичка сестра извади за един сух памперс и едно боди потник 500 гр. hahahaПаднах от смях Laughing

# 123
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Гола, без памперс, върху лека пелена, чийто грамаж се вади.

# 124
  • София
  • Мнения: 3 064
Гола, без памперс, върху лека пелена, чийто грамаж се вади.

По същия начин.

# 125
  • Мнения: 2 616
Гола, без памперс, върху лека пелена, чийто грамаж се вади.

Ние не вадим грамажа на пелената, просто пелената всеки път е еднаква и гледаме по-скоро месечния приръст в грамове.

# 126
  • Мнения: 128
Нас също ни мерят с памперс, а първия път даже беше и с боди. Не мисля че е правилно, но досега никога доктора не ни е карал да сваляме памперса.

# 127
  • Мнения: 475
Чисто гола newsm32

# 128
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
при нас е практика да се мери само по памперс. И аз мисля, че е редно да ни мерят голички, но.......
поне сменям памперса непосредствено преди тегленето, така че.....грамовете пак са си верни.......
newsm10

# 129
  • Мнения: 1 555
Винаги са мерили малкият гол по памперс само, струва ми се нелепо да се мери с дрехите и то малко бебе !

# 130
  • Мнения: 11 826
Много странно.. разбира се, че бебето трябва да е голо и без памперс! Аз ако съм на твое място ще настоявам пред педиатърката да го теглите голо!

# 131
  • Мнения: 670
По памперс и боди.

# 132
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Много странно.. разбира се, че бебето трябва да е голо и без памперс! Аз ако съм на твое място ще настоявам пред педиатърката да го теглите голо!
da taka e to pampersa vseki put e razlicho pulen moje da teji i 200 gr.  Laughing

# 133
  • Мнения: 123
в габрово мерят с памперс, но току що сменен и свалят около 50 гр от теглото  при записването на стойностите Thinking

# 134
  • София
  • Мнения: 618
Гола, без памперс, върху лека пелена, чийто грамаж се вади.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт