МНОГОДЕТНИ МАМИ 16

  • 20 262
  • 359
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 487
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВЕЛИЗАР И СТРАЦИМИР!МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И УСПЕХИ В ЖИВОТА ИМ! bdbaloni
Лека нощ от мен - нещо ми е смачкано днес...
Лека нова седмица но всички Ви!  bouquet

# 91
  • София
  • Мнения: 1 677
ЧРД  НА  ВЕЛИЗАР  И  СТРАЦИМИР!!!
Бъдете здрави,момчета!Много радости и успехи да носите на любящите си родители!

Каишка,дано се оправите бързо  Praynig

Наталче,много е красиво това сияние!Благодаря ти!

# 92
  • Мнения: 3 323
Наталия, как си напуснала такава красота? Прекрасно е!
Каишке, по вашия край някаква чревна инфекция върлува. Четох и във другата ми тема. Дано вече сте добре!
Да са живи и здрави Велизар и Страцимир! Да слушат родителите си, да се учат и да порастнат достойни българи!

# 93
  • Мнения: 69
ЧРД на Велизар и Страцимир! Здраве и късмет! happy bd

За добро настроенение днес - малко фън и от мен :
 
"Уважаеми мъже! Съратници! Нека ви попитам нещо. Що е то "щастлива любов"? За съжаление щастливата любов се превежда с едно-единствено изречение: НАПРАВИ Я ЩАСТЛИВА!
Правилата на играта са прости:


- правиш това, което й харесва - получаваш точки;
- правиш това, което тя очаква от теб - нищо не получаваш;
- правиш това, което не й харесва - губиш точки.

Така че - правете си сметката!

ВСЕКИДНЕВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Оправил си леглото +1
- Оправил си леглото, но си забравил да сложиш декоративните въглавнички 0
- Просто си хвърлил покривалото върху намачканите завивки -1
- Оставил си капака на тоалетната чиния отворен -5
- Сложил си ново руло тоалетна хартия 0
- Когато тоалетната хартия е свършила, си сложи салфетки -1
- Когато и салфетките са свършили, почнал си да ползваш вестник -2
- Съгласяваш се да отидеш до супера за превръзки +5
- В проливен дъжд +8
- Но се връщаш с бира -5
- Посред нощ проверяваш "какъв е тоя шум в коридора" и там няма нищо - 0
- Посред нощ проверяваш "какъв е тоя шум в коридора" и там има нещо +5
- Убиваш го с чехъла +10
- Оказва се нейното кученце -10

ОТИВАТЕ НА ЗАВЕДЕНИЕ:
- Търчиш след нея цяла вечер 0
- Стоиш малко, а после се изнизваш при свой колега на бара -2
- Колегата се казва Таня -4
- Таня е по-слаба -6
- Таня е с по-големи цици -8

НА НЕЙНИЯ РОЖДЕН ДЕН:
- Водиш я в ресторант 0
- Вътре не гледат мач +1
- Добре де, гледат мач -2
- Лицето ти е боядисано в цветовете на любимия отбор -10
- "Е, тази вечер поръчвай каквото искаш..." +1
- "... До 20 лева!" -2

РЕШИЛ СИ ДА ИЗЛЕЗЕШ С ПРИЯТЕЛ:
- За самия факт -5
- Приятелят ти е щастливо женен -3
- Заклет ерген -7
- Кара DODGE VIPER -10

КИНО И КИНОПРОЖЕКЦИИ:
- Ти си я завел на кино +2
- Завел си я на филм, който тя харесва +4
- Завел си я на филм, който ти не понасяш +6
- Завел си я на филм, който ти харесваш -2
- Филмът се казва "Мъртвият инспектор 3" -3
- Пълен е със сцени на киборги, които изяждат хора -9
- Излъгал си, че това е английски филм за любовта и децата -15

ВЪНШЕН ВИД:
- Появява ти се видимо шкембе -15
- Появява ти се видимо шкембе, но ти почваш да се бориш с проблема +10
- Появява ти се видимо шкембе, а ти си купуваш по-широки дънки и бермуди -30
- Появява ти се видимо шкембе, за което ти казваш: "Е какво толкова, ти си имаш същото!" -800

ОБСЪЖДАНЕ НА ПРОБЛЕМ:
- Слушаш с изражение на лицето, издаващо някакъв интерес 0
- повече от 30 минути +5
- повече от 30 минути и без да погледнеш нито веднъж в телевизора +100
- Накарая тя разбира, че просто си заспал -20

ГОЛЕМИЯТ ВЪПРОС "ДЕБЕЛА ЛИ СЪМ?":
- Бавиш се с отговора -10
- Питаш "Къде точно?" -35
- Всеки друг отговор -20"


# 94
  • Мнения: 2 022
Честит Рожден Ден на Велизар (на  Мама То_ни) и Страцимир (на Червената шапчица)! Бъдете здрави, умни и добри момчета, за да пораснете добри и умни мъже! 
newsm59  smile3510

Лека и успешна седмица на всички. Да няма неприятности, болести и лошо настроение. Пожелавам много поводи за усмивка на всички в тази прекрасна седмица, започваща със слънце и детски рождени дни!
newsm51

# 95
  • Мнения: 524
Мила Червена Шапчице, да ти е живо и здраво детето, добър син и още по-добър брат! Дано оправдае идеите, които си вложила в името му!

На Велизар - радост, усмивки , игри!
[/color]

 newsm67  party023 newsm67  party023 newsm67  party023 newsm67  party023
На останалите мами, отпочинали и заредени с енергия, завърнали се в темата- хубава, хубава седмица и разкажете...

# 96
  • Мнения: 2 433
Честит Рожден ден на СТРАЦИМИР и ВЕЛИЗАР!!!!Да сте живи и здрави момчета. Добри и умни деца да растете. Достойни хора да станете.
Весело изкарване на празника.

И аз да почерпя - моета мама Майя днес става на 60 години. Heart Eyes Да ми е жива и здрава , още много да ме радва и много празници да посрещнем заедно!
Наталия - галерията е страхотна. С голям интерес разгледах всичко. Очарована съм! HugПредполагам ти е мъчно за дома???ходите ли си често?
Ние както всяка събота и неделя си бяхме на ранчото. Вече заприличва на готово!!! Mr. GreenНасипахме и пътеки...е, не като на Акага - по правилата - ама децата се включиха и пълнеха фракция с лопатите в количката. В резултат на което се сдобиха с пришки по ръцете...ама така е като се работи! Mr. Green Още малко и ще ви покажа снимки.  Hug Яни беше добро детенце и спа в палатката. А като се събуди искаше да помага и събираше камъчетата от пътеката и ги връщаше в количката Joy Най -малкият ми строител. Вчера пък крадеше на дядо си мистерията...който в момента гради барбекюто.
Само един проблем си имам- тези гадни слепоци край нямат!!!То верно не е змия, а гущер...ама много неприятно. Врема тръгнах да заравням под люлката на детето и го пресполових в един бурен. Не минава и ден да не срещнем такова. Чудя се дали тези устройства дето се забиват в земята....не гонят освен къртици, ериндже и слепи кучета и тези гадове??????И дали ако напръскам се нещо няма да ни заобикалят терена????

# 97
  • Мнения: 3 323
Юле, слепоците са хубаво нещо... макар и гадни на вид! Убиват змиите! Където има слепоци - има и змии, така че не ги треби!

# 98
  • Мнения: 524
Джулка, да ти е жива и здрава майката. Да ти помага и дълги години да ти е опора!

Много е хубаво това с ранчото ти. С нетърпение очаквам да си донеса пържолките, за да пробвам барбекюто  Mr. Green. А това с Яни е много сладурско и познато. Моите деца, покрай "лудия" си баща след думата "мамо" казаха: мистрия, бормашина, флекс, бол`че, гайка...
И успех в борбата ти с гадините. Ако направим сбирка с повечко деца дали няма да получат стрес и да изчезнат гадовете?  Mr. Green

# 99
  • Мнения: 2 433
Юле, слепоците са хубаво нещо... макар и гадни на вид! Убиват змиите! Където има слепоци - има и змии, така че не ги треби!

Сигурна ли си????? че където има слепоци има и змии????това много страшно звучи!
Да си ги въдя демек???? Mr. Green
Джулка, да ти е жива и здрава майката. Да ти помага и дълги години да ти е опора!

Много е хубаво това с ранчото ти. С нетърпение очаквам да си донеса пържолките, за да пробвам барбекюто  Mr. Green. А това с Яни е много сладурско и познато. Моите деца, покрай "лудия" си баща след думата "мамо" казаха: мистрия, бормашина, флекс, бол`че, гайка...
И успех в борбата ти с гадините. Ако направим сбирка с повечко деца дали няма да получат стрес и да изчезнат гадовете?  Mr. Green
ох, и аз чакам с нетърпение барбекюто, то не че сега не си носим едно преносимо... Mr. Green Ама друго си е на градено нали?! Mr. Green

# 100
  • Мнения: 3 740
Честит рожден ден на Страцимир и Велизар!
С днем рождения на мама Майя!


Много здраве, радост и щастие! Много усмивки и добро настроение!

Явно строителният сезон здраво ни е хванал за гушите. И на мен вчера ми се откачиха ръцете да жуля едни плочи, но накрая като ги погледнах - струваше си усилията. Днес пак ще боря останалите.

Наталия, много е красиво при вас! Как се реши да заминеш толкова далече? Това за късите ръкави - заради нефта ли е?

# 101
  • Мнения: 3 323
Да, Юле, сигурна! На вилата и ние имаме. Питах комшиите как да ги махна, а те казаха това. Хората там живеят и сметам да ги разбират тия неща. Змиите ги гълтат и понеже им е твърда кожата, немогат да ги смелят. А те излизат от другия край и буквално я разпарят (змията). Гадно, ама - нещата от живота!
А за змиите съм сигурна, щот съм ги видяла! Като правихме оградата - 5 пепелянки убиха майсторите!

# 102
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
 bdbaloni на Велизар и Страцимир
  и много  happy bd

Наталия, много ме впечатлиха снимките. Красиво е мястото на което си живяла. А аз си мечтая да пътувам и да видя бели нощи, и северно сияние, и по-топли места също  Sunglasses

Акага благодаря за освежаващото начало. Тази сутрин се бях ядосала от една глупост, но ти ме развесели. (Скоро си купихме декоративно зайче и аз много държах да е женско, та да имам подкрепа по женска линия в къщи. Уверяваха ме, че е точно таковаи аз така мислех до тази сутрин, когато с недвусмислено поведение "зайката" показа че всъщност е заек.  newsm12  )


Да ви кажа, че днес Иван се прибра от зеленото училище с дрехите, с които беше тръгнал преди 5 дни. И вие, и други хора ми казаха, че така ставало първия път, затова дадох много и подробни инструкции, обаче ...А чорапите бяха толкова протрити, с дупки и неизвестен цвят - чудя се как е успявал да ги обуе. Но иначе детето е здраво, много доволно и щастливо! Сега даже започваме да търсим лагер за през лятото.

Чорапите вероятно не ги е събувал  Joy  Все едно слушам за мойте двамата големи миналата година след лагера (тогава бяха на 8 и съответно 6 г.) Дрехите им ги киснах няколко пъти, докато падне мръсотията, а ми донесоха и бълхи  ooooh!  А чистите дрехи - в торбичките - недокоснати  Crossing Arms  Тази година обаче големия има gsm и мисля да контролирам сменянето на гащите и чорапите Mr. Green

Приятен и успешен ден на всички   bouquet

# 103
  • Мнения: 3 323
Оливети, виж това. Цвета, ми даде идеята - записахме Сами на пътешествието в дивите места. http://www.reversobg.org/bg/02_5.htm
Албена, моя като имаше джиесем и по три пъти напомнях  Mr. Green, беше ги сменил ( чорапите) 2 пъти за 5 дни.... Дрехите - не!  За какво.... Чувствал се бил изпран!

# 104
  • Мнения: 1 818
Честит ожден ден на порасналите момчета Велизар и Страцимир!


Честит Рожден Ден и на мамито на Julis!


Честито пето място на Елица и Стоян!И ние имаме заслуга за гласовете!!! newsm44

Ние бяхме по плажа вчера.При нас са големи жеги вече.Стоян наглеждаше търчащите малки животни-Давид и Дива...а ние успяхме и кафе да пием,че и сок даже.



Дидка,развесели ме с това стихотворение Grinning

roza,как е синчето...Как пътувахте...Много хубави са станали кашкавалките ти...запалих се и аз да ги правя.Моите викат ...Мамо,а тези кифлички какъв пълнеж ще имат,а аз ShockedАми сложих на половината саламче...какво да ги оравя...ЕТО резултата.
А това Брин Ост дали го има в Европа и на други места...А с бонбоните паднах от смях Joy

Наталия,благодаря и аз за снимките...Чудесни са!  bouquet

kaishka,браво на децата за медийните изяви!А с другото...да се оправяте бързо! Praynig

Акага,тази точкова система я принтирах и я лепнах до вратата...да видим дали ще ме бият довечера hahaha

Цоцоланче,ти ли водиш статистиката...колко станахме чужбинските многодетни мами Heart Eyes

Юлче,и в нашия двор в Българиа имахме такива гадини...Само аз ги оправях...с мотиката Убила съм цели ТРИ.А свекъра знаеш ли как ги оправяше...Написал на една табела със стрелка Към двора на Катя /съседката/ hahaha А бабата ,малеееее Rage Бясна беше.Що бил написал бележка на гадината  Joy Joy Joy
А пък дето вика Златоперка,гюрултията може и да помогне.

Албена,не се ядосвай за дреболийки! Hug

Дивна Самке,и аз искам на лагер,може ли Hug

Чао от мен,момичета и приятен да е днешният ви ден!!!



Общи условия

Активация на акаунт