МНОГОДЕТНИ МАМИ 16

  • 20 217
  • 359
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 607
Честит Рожден Ден на Ясен на wright - цели 14години и Тихомир  на renisa - умопомрачителните 19 години!

Честит Рожден Ден и на Деси(dessivl)!

На всички вас - пораснали с още 1 година - желая здраве и много любов! На Ясен - все така добър и много успехи в училище, на Тихомир - най-добър абитурент да е, а на мама Деси - здрави нерви и много усмивки в душата! Весел празник на тримата и техните семейства! И на мамите - да пишат тук и да не ни забравят! Липсвате ни!


# 46
  • Мнения: 710
Цитат
А аз искам да ви се похваля Cool При нас от другата седмица почват "белите нощи"
Знам какво е бели нощи,израснала съм на границата на Северния Полярния кръг,само че при нас няма слънце през ноща,но е светло като денем,зимата пък е все тъмно,съмва се само за 2-3 часа.А има ли северно сияние в Норвегия?
И зимата при нас е 9 месеца Laughing

Последна редакция: сб, 12 май 2007, 00:45 от natalia_viktorovna

# 47
  • Мнения: 524
Мили ми,мили момичета, ама тооолкова сте в час , че чак срам ме хваща...

Честита кола на Дидка и ние се сдобихме с едно Рено Еспейс, старичко, но и татко ни не в първа младост, тъй че..

 На приятелките с грижи- нали знаете на компа оня знак-минимайз...

На мамите с рецепти и молитви- вижте как съм се подредила - все мисионерската, изстудявах принадлежностите и пак-моми...

Розичка, страхотни снимки и купони, а аз като луд фен на БГ фолклора направо се разциврих на снимката с танцьорите. И още нещо- нали си детективско бюро и аз да кажа- имам там у вас една гоооляма любав -Теодоси от Тетевен и жена му Красигора- той ядрен физик, а тя нещо подобно...
Знам, че е почти невъзможно да ги знаеш, но човек с човека се среща

# 48
  • Мнения: 11 607
ние се сдобихме с едно Рено Еспейс, старичко, но и татко ни не в първа младост, тъй че..

Диде, Диде, наистина си Душа ти - може и да си Перка, ама си Злато......Обичам те!

Моля, интернационалните мами да се включат в анкетата....Ако съм забравила нещо - ще допълня.....Споко и за нас - само националните -  има опция......

# 49
  • Мнения: 3 674
Ах...анкетка се появи ,гласувах вече Hug
Маминка...голям шемет съм  smile3538.Съвеееем забравих за тениските. ooooh!
Писах ти на ЛС подробно колко бройки желаем нашето фемъли Wink
Кашкавалките в момента се охлаждат в хладилника...20 минутки Grinning Скоро ще ги вадя от там.Пуснах фурната да загрява....Ох нямам търпение да ги хапна вече с айранче...  Innocent

# 50
  • Мнения: 3 674
Знам какво е бели нощи,израснала съм на границата на Северния Полярния кръг,само че при нас няма слънце през ноща,но е светло като денем,зимата пък е все тъмно,съмва се само за 2-3 часа.А има ли северно сияние в Норвегия?
И зимата при нас е 9 месеца Laughing
Има  северно сияние...Вижда се много хубаво  горе  мноооого  на север...към Тромсьо... Grinning

Уххх...вий пък 9 месеца зима.... ooooh! Ееее, аз спирам да се оплаквам с нашите 6-7 месеца... Mr. Green

# 51
  • Мнения: 487
Ама кога успяхте пак да изпишете три страници?
ЧЕСТИТИ РОЖДЕННИЦИ ЯСЕН И ТИХОМИР И ДЕСИ!  bouquet  bouquet  bouquet
Цоцоланке,паднах да се смея с тази молитва!
Диде,честита ти придобивка и дай Боже всеки му! LaughingНа мен сега книжка,пък после ще видим.
Роза,много ти е хубаво семейството и мястото,където живеете,ама тая зима....как издържаш?Ние всички сме адски зиморничеви и само мисълта за студ ме кара да настръхвам.
Маминке,това за изчисленията да не е за смяната на кръвта?Или китайската таблица?И на двете ми излиза вярно само за големия син и щерката - малкия син все момиче излиза - то и за такъв го правехме,ама...
Габи и твоите съвети са опасни,сега остава да ги подложиш на проверка,нали и без това си мераклийка! Wink
Айде лека нощ от мен и много целувки на всички! Hug
Аз отивам да давам сироп на малката и ще лягам,че вече едва гледам!  bouquet

# 52
  • Мнения: 393
Благодаря за поздравленията момичета!
Вие сте първите които ми честитите. Говорих си с майка ми до преди малко и тя .....забрави да ми честити, улисана за предстоящето пътуване към "америчко" ooooh!

# 53
  • Мнения: 1 818
Честит Рожден Ден на Ясен,Тихомир и Деси!


darichka,fapua,добре сте ни дошли ! Hug

fapua - златното ми правило е, че когато децата са будни се занимавам само и единствено с тях. Когато следобед заспят (не всички заедно и по едно и също време, де  Wink) имам около 30-40 минути, в които мога да обядвам (около 16:00 часа някъде), и да подредя това-онова. Ако успея навреме, преди някой от дечковците да е станал - > сядам пред компютъра. Иначе  - вечер, след полунощ обикновено, докато си почивам между гладенето и готвенето  Crazy, и когато мъжО е в банята... Когато не е - лично време само с него  Heart Eyes
Та така смогвам аз, някъде около 3 призори лягаме, около 7- пак на крак, че и кърмя веднъж-дваж, докато спя  Laughing
Маминка,това се казва Организация...Все се чудя как успяваме да се оправяме с толкова деца,да готвим и да вършим всичко останало...и на мъжа внимание...и във форума да се отчетем...

Рози,чудесни снимки!Всичко е толкова красиво!Случката с белите нощи ме разби JoyА за разходката на север съм навита...Цоцоланка ме събира със цялата фамилия и...нали така беше
        Станаха ли кашкавалките?
        А песента  ни на Евровизия си я знаем отдавна.Дори имаме тема в международния...тука е

Цоцоланче...четох молитвата на Дани,той Shocked,а аз hahaha

Теди,днешния ден да е по-хубав за теб!  bouquet

Галче,тропни едно хорце и заради мен!

 Heart EyesИвче,оздравяхте ли?

ЗлатоПерка...значи от охлаждане стават момичета...да знам де Joy

Оливети,всички момчета са еднакви...идва им акъла като пораснат и започнат да се заглеждат по момите.Тогава чорапи и блузи се сменят по три пъти на ден Grinning

Оставям ви вече.Днес ще чистя къщата по-основно,ще пазаруваме за следващата седмица,ще готвя...А утре...на плажа,че тук е 35 градуса вече

Хиляди целувки от мен!!!

# 54
  • Мнения: 2 807
ivata, не е нито за смяната на кръвта, нито пък китайската таблица.
Досега не съм чувала/виждала друго такова изчисляване. Смята се само според рождената дата на мъжа - изчислява се през кои месеци какви дечица прави  Wink
За последните 2 години нашите са изчислили на около 18-20 семейства, мои познати, познати на мои познати, или познати на познатите им  Joy, които планират бременност, накрая всичко излиза като по сметките.
Скоро изчисляваха пак за един наши приятели, имат си 2 момичета, а искат момче, но не им се рискува за трето момиче. Когато майка ми изчисли за тях, се оказа, че човекът цели 5 поредни месеца в годината майстори само девойки  Simple Smile Сега работят по въпроса за мъж, ще ви се похваля като стане работата  Wink
Ако знаеш датата, на която си забременяла с твоите дечица, можеш да се убедиш, че е вярна. Само дай рождения ден на мъжа ти  Wink
Моите дечица също си излизат така по тия сметки  Grinning
Невероятно, но факт  Hug

gaby_s, като се замисля ми се струва, че ако денонощието е 34 часа ще ми е малко по-спокойно  Grinning
А ако искаш момиче, дай датата за рождения ден на мъжа ти, пък като се роди Принцеската и другите ще се престрашат  Laughing  Hug
По-вероятно за планиране на пола ми се струва не охлаждането  Laughing, а спазването на диета от страна на майката, но поне 6 месеца да е.

roza66, изядохте ли кашкавалките?
Твоите хора сигурно обожават БГ кухня...  chef

Много усмивки през предстоящия уикенд!

# 55
  • Мнения: 1 818
Maminka,моя мъж е раждан на 11 август,1965
              Изчислявай за момиченце,макар,че на мен ми е късничко...Изчисли дали излиза и за големите Георги-12/08/88,Стоян-14/09/1990,Давид-20/12/2003
  bouquet

# 56
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 newsm78     гледам снощи в късна доба бая народ е писал,моля на вашето внимание едно стихотворенийце ...за                       настроенийце Mr. Green
Ф нидуумение

Нищу нямаши ми фчера,
ставам сутранта,
ф углидалуту са зверя:
Бря, чи красута!

Викам сигур са чалдисах,
туй ни мой съм аз.
Смятай кат са начирвисам
и са нагласа!

Тъй пу нощник и терлици,
с чорлава куса
мязам кат на убавица
ф профил и анфас.

Дрямах начи и въртях са,
цъках със език,
плюх са дан са уручасам –
тъй са възхитих.

Дъл на пустуту глидалу
са яви дифект!?
Тъй да съм разхубавяла...
А, сига де! Дерт!

Са умислих утведнъшки –
как навън ш’ въря?
МОмцити ку са натръшкат
кату ма съзрат?

С модна фуста, чи забрадка,
с китка у ръка;
с тос акъл зер за три патки,
кату заблеста...

И къдету койт’ ма срещни –
пламна, изгуря
ф разни помисли пугрешни...
Пък ни съм таквас!

Туй наверну сън е билу,
сигур йощи спа
и ми са е присънила
буйна красута.

Скуркузъбел съм, мий ясну -
ич дан ма съзреш,
щот ут толкува прикраснус,
мой са пубулейш.

Толкус убус да са исипи
тъй връз мен кат дъж...
Някуй тряа да ма ущипи!
(пу възможнус мъж! )

# 57
Здравейте и от мен много хубави неща сте качили направо супер.За последователността на продуктите е същата но той казва че едно ястие се готви от цялото сърце демек от душа а не като мен понякога на бързо трябвало да си влееш душата .

# 58
  • Мнения: 487
Добро утро мами!  bouquetТо вече ден де,ама след снощи....
Маминка,заинтригува ме адски с това смятяне - я виж за нас дали ще излезе вярно - мъж ми е роден на  20.01.1971год.
Габи,уж вече сме добре,поне температура не вдига и сополотеча спря,ама нещо има една кашлица - ще я заведа днес да я види доктора.Хем профилактично да я види,хем и да ми е спокойно за тая кашлица.
Диде,разби ме с тоя стих! Laughing
Галче,благородно ти завиждам за мероприятието!Друго си е като младоженци. Flutter
  bouquetЛек ден на всички мами!  bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 353
 Joy Joy Joy Дидке, страшно стихотворение!
Ние днес се бяхме нагласили да участваме в състезанието по информационни технологии по интернет. Уговорихме се със съседите, Боряна да работи на техния компютър, а Цветомира от нашия. В 11 ч. застанахме пред компютрите и" Ужас!"  ooooh! Състезанието за 1 клас започвало от 9 часа и Боряна се включи в последните 4 минути, а сървъра точно в 11 часа се претовари и започна да исписва липсващи страници. По едно време за кратко излезе съобщение, че състезанието за клас А се отлага за 16 ч. Сега ще се пробваме следобед, пък да видим. Thinking
Ако не е късно искам да дам заявки за тениски: 1-XL синя, 1- L жълта, 2- S червена и жълта( за 8 г. newsm78)

Общи условия

Активация на акаунт