колко сме доволни от съпружеското тяло

  • 2 296
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 541
то кусури винаги можем да им намерим,както и те на нас ,ама все пак колко сме горди семейни жени Peace?аз се записвам първа ,мъжо първо ме обича твърде много ,второ винаги е готов да помага и върши домакинска работа,прави страхотен секс,грижи се за децата и се скъсва от работа,а когато е свободен винаги прекарва врамато си с нас и измисля някакви общи забавления!малиййй май доста го прехвалих....айде вие сте
Де ги намирате такива? Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 1 817
Обича ме, задоволява ме, поема поне половината от домакинството, а когато съм болна или неразположена-цялото. Пазаруваме заедно или ходи сам и пазарува по списък,а ако има въпроси, звъни да пита. Готви от време на време. Дори питки и кексове прави. Буди ме с целувка и ми носи кафето в леглото. Подарява ми малки неща и цветя дори без повод. Взима ме от работа. Изслушва ме, дава ми съвети и ме подкрепя. Подарява ми уийкенди в чужбина. Строява родителите си да се държат мило и любезно с мен и те го правят успешно, а баба му дори на кафе ме кани. Намерила съм си моята половинка, а някои го наричат майстора  Mr. Green !

# 32
  • Мнения: 730
Не бих си мечтала дори за по-добър от милото ми!

# 33
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Достатъчно.

# 34
  • Мнения: 236
Много, много, много съм доволна. Той върши по-голямата част от домакинската работа, внимателен е, нежен, обича ме...Занимава с ежедневни дреболии и подробности, които на мен не са ми по-вкуса. Аз съм по-глобална! hahaha
Дай, Боже - винаги така! Praynig

# 35
  • Мнения: 3 634
Много хубаво тяло - нежно, гладко, ароматно! Служи ми чудесно! Аз съм паразит и да се прикрепя към такова тяло е СУПЕР!  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 1 174
Имам страхотен съпруг! Много ми помага в домакинството, разбира ме, обича ме и ме подкрепя!
И най-важното - търпи хормоналните ми истерии, което не е никак малко! Joy hahaha Joy
Умело ме приземява, когато се издигна твърде много в облаците.
Единственото, което понякога ме дразни, е вечният му стремеж да угоди на всички! Но... с времето ще научи, че няма такъв филм. Липсва му малко твърдост в отношенията си с околните, но напредваме в тази посока. Peace

Мога напълно да се съглася с написаното! Simple Smile
Ще добавя, че е по-твърдоглав и от мен - такова не съм срещала! Wink Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 216
Аз дори и от майка му съм доволна!
Те пък на!
и при мен така ще добавя и баща му и те ме оби4ат 4е нали им е едни4ък и като виждат 4е сме щастливи, ина4е ми е много добър не знам как е сгафил 4е аз му се паднах newsm78

# 38
  • Мнения: 57
И аз съм много доволна.Той е моят мъж - мечта и много го обичам.Чудесен човек и отговорен баща.С една дума - идеален!

# 39
  • Мнения: 236
Обича ме, задоволява ме, поема поне половината от домакинството, а когато съм болна или неразположена-цялото. Пазаруваме заедно или ходи сам и пазарува по списък,а ако има въпроси, звъни да пита. Готви от време на време. Дори питки и кексове прави. Буди ме с целувка и ми носи кафето в леглото. Подарява ми малки неща и цветя дори без повод. Взима ме от работа. Изслушва ме, дава ми съвети и ме подкрепя. Подарява ми уийкенди в чужбина. Строява родителите си да се държат мило и любезно с мен и те го правят успешно, а баба му дори на кафе ме кани. Намерила съм си моята половинка, а някои го наричат майстора  Mr. Green !
супер,завидях ти благородно.  bouquet.

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 10:31 от little Suzy

# 40
  • София
  • Мнения: 2 374
И аз съм много доволна.Той е моят мъж - мечта и много го обичам.Чудесен човек и отговорен баща.С една дума - идеален!
Взе ми думите от устата  Grinning

# 41
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Доволна съм... като му кресна има шанс да ме чуе  ooooh! Laughing

# 42
  • Мнения: 2 270
Пак ли ще си хвалим половинките?!
Щом сме още с тях значи сме доволни . . .

# 43
  • Мнения: 17 546
Достатъчно много, за да съм с него 18 години! И искам още. Peace

Общи условия

Активация на акаунт