Плюсовете на силикона

  • 43 008
  • 233
  •   1
Отговори
# 45
здравей ето тък мислq че ще намериш всичо сварзано с този вупрос от лекар до видове импланти.аз сам за и ти пожелавам успех!!!  http://forum.tialoto.bg/

# 46
  • Мнения: 765
Аз лично не харесвам, в 95% от случаите си личи и седи гадно.

Е много ясно , че ще си личи - какво очакваме ? Аз например искам да си личи ... Grinning

# 47
  • Мнения: 3 405
последно  Grinning

Смятам също така , че жените които искат да си сложат силикон са комплексирани и по-голямата част от тях са и адски тъпи.

категоризираш. Но и изказваш твоето становище. Затова няма да ти се сърдя, ти както искаш  Wink

Кой, каквото иска, това да си слага. А кой е тъп и кой не - има си начини да се разбере. Силконът тук няма отношение - мое мнение.

П.П. Е, ти пък, що пишеш допълнително? Виж как всичко се обезсмисли

# 48
  • Мнения: 3 423
Няма мъж, който да не каресва силикон.

Мъжът ми никога досега не ми е
говорел да си вкарвам силикон.
Довечера ще го питам, да не би
пък да е нещо повреден. Според
мене има красиви естествени, но
и красиви изкуствени гърди. Има
и грозни естествени, но и грозни
изкуствени. Притежателката на
гърдите трябва да се чувства ок,
оттам насетне всяко мнение си е
преливане от пусто в празно.

# 49
  • Мнения: 765

Няма мъж, който да не каресва силикон.
Глупости   Grinning . Повечето мъже , които познавам , а аз доста познавам , НЕ харесват силикон ,но пък и аз не харесвам повечето мъже .  Grinning

# 50
  • Мнения: 2 792
Чувала съм много мъже да казват, че предпочитат истинското.
Лъжат.
Не лъжат Naughty
Не лъжат, което не означава, че могат да различат кога в едни цици има силикон или не, щом става въпрос за гледане, с пипане и баба може. Реално не е толкова забележимо, поне от мъжете, много кратно съм се убеждавала в това, не че аз имам силикон, говоря в случай когато коментираме някоя мацка със силикон. Мъжете (повечето, не всички) просто харесват големи цици  Laughing
 Аз не изпитвам силиконови нужди, така че по-другата част от темата пасувам.
   
 

# 51
  • Мнения: 583
Когато една жена реши да си сложи силикон значи така иска, и ако тръгнеш да я разубеждаваш няма смисъл. Плюсовете са, че ще имаш големи цици ,а минусите - иди при мамолог, и той ще ти ги каже. bombs

# 52
  • Мнения: 10 630
Имам приятел, който се е радвал доста дълго на едни от най-добре направените /според мен/ силиконки - тези на Камелия. Мнението му е "цици като цици, но истинските са по-готини".

# 53
  • Мнения: 3 405
Ето малко БГ силикони: http://www.malkiobyavi.com/pro/gal/index.php?genre=50

а ето ви и друг поглед върху нещата: http://ifun.ru/comments/joke10294.html

# 54
  • София
  • Мнения: 786
Аз лично не харесвам, в 95% от случаите си личи и седи гадно.

Е много ясно , че ще си личи - какво очакваме ? Аз например искам да си личи ... Grinning

Става въпрс че седи неестествено, точно това не ми харесва. Гърдите изглеждат със странна форма и като легнеш седят неестествено нагоре.

# 55
  • Мнения: 216
Аз съм за силикона, от 2 седмици съм горда притежателка на две красиви, нови гърди...щастлива съм и доволна!

Дълго обмислях тази постъпка- плюсове, минуси, накрая се реших и с днешна дата мога да кажа, че  изключително удоволствие  да видиш  гърдите си, след кърмене  в моя склучай - отново пълни, напращели и оформени!

# 56
  • Мнения: 677
"Пластичната хирургия е последната религия, която ни остана"

Кой го е казал тва, а? А?

# 57
  • Мнения: 216



Става въпрс че седи неестествено, точно това не ми харесва. Гърдите изглеждат със странна форма и като легнеш седят неестествено нагоре.
[/quote]

Нищо подобно, никак не им е странна формата, ...е много зависи от това какви кубици, форма, модел на имлантите ще избереш, но при мен няма нищо неестествено , както ти твърдиш...Мога да подкрепя мнението си нагледно  Laughing

# 58
  • Мнения: 87
Аз съм за силикона, от 2 седмици съм горда притежателка на две красиви, нови гърди...щастлива съм и доволна!
...дай да пипна  Laughing

# 59
  • Мнения: 677
Мога да подкрепя мнението си нагледно  Laughing

Подкрепяй!

Общи условия

Активация на акаунт