Царево

  • 27 534
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Хасково
  • Мнения: 726
доста години подред ходим все на Китен или Приморско, тази година мислим за малко по-спокойно място и разгледах доста оферти за Царево. Голяма част от хотелите са в Кв. Василико- това далече ли е, къде плажа е по-добър, заведенията също. Всякаква информация ще ми е от полза.

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 251
Аз пък няколко години подред ходя на Царево и сега съм се ориентирала към Китен. Ще съм ти благодарна ако ми препоръчаш приятно място. За царево мога да ти кажа, че плаж няма - е поне е някакъв измислен централния му плаж - нищо общо с това на което си свикнала по Приморско и Китен. Двата хубави плажа са на къмпинг Арапя на 2 км северно от царево - стига се по черен път, а вторият - Нестинарка е до кв. Василико, така, че правилно си се ориентирала.
Нестинарка ми беше любимия плаж, но миналака година го бяха поразвалили, заради големите строежи, но пак е добре. Трябва да имате кола задължително, защото от Василико до центъра на Царево, където са повечето заведения е доста далеко.

# 2
  • Мнения: 1 334
Двата хубави плажа са на къмпинг Арапя на 2 км северно от царево - стига се по черен път.....

До къмпинг Арапя се стига с кола по нормален път, има и и една бойна пътека, която свързва Царево с  Арапя, доста се върви докато се стигне плажа. Сигурно това имаш предвид под черен път. Peace

# 3
  • Мнения: 22
Най-близо  до кв.Василеко е плажа на Нестинарка, не е  много далече,а пък и това е най-хубавия плаж на Царево.Заведения има и в самия квартал,а града е на около километър мисля,не повече.

# 4
  • Мнения: 410
Определено плажът на Нестинарка е най-хубавия Peace миналата година ходихме там няколко пъти,водата беше кристално чиста,спокойно е,няма много гъч,но е по далечко от самото градче.
И ние сега търсим нещо за Царево,спряла съм се на няколко хотелчета,та да видим какво ще излезе.

# 5
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Царево - ОТВРАТ!
Ужасно е, и плажа им не струва, много е зле, цигания, ще се разочаровате от черноморието ни въобще, ако идете в Царево.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 603
Царево няма плаж, а с двете хлапета ще е трудно да ходите до Арапя или Нестинарка... представи си жега, а вие нарамили деца, кърпи, чанти, чадъри, пояси..... Ако сте с кола, пак ми се струва тъпо /ние миналата година всеки ден до плажа с колата...повече цъ.. то верно, че само 3 дни бяхме там/ първо може да ви поискат 2лв., това добре, но трудно се намира място ...шофьора не може да си отвори една бира..../то може, ама не е редно/ всички са зависими от транспорта и не може нпр. ако на някой му се тръгва по-рано другите да останат...... Пък и е тъпо - на плаж с кола.... мразя разни дето в малките курортни градчета бръмчат все едно са на Цариградско шосе, вместо да си мръднат телесата... а там е неизбежно.
Чалгата владее центъра на Царево и повечето заведения.........
Ако държиш на дестинацията, по-добре бунгала на Арапя.

# 7
  • Мнения: 75
ние тази година ще ходим на Обзор,дали е хубаво незнам,като се върнем на 26юни ще ви кажа

# 8
  • Мнения: 215
Живея в Царево. Плажовете наистина не са хубави, но тези , които са в града . Много хубави са плажовете на Нестинарка и Арапя. В квартал Василико имаме апартамент със стаи на хотелски принцип , които даваме под наем. Плаж Нестинарка се мамира на 150 метра от него .Близо до апартамента  има и друго по- малко плажче. Намира са на тихо и спокойно място. В квартал Василико има и много хубави заведения. Предпочитан е от туристите.  bouquet

# 9
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Ако държиш на дестинацията, по-добре бунгала на Арапя.
Тези бунгала са пълна мизерия.

# 10
  • Мнения: 3 634
Царево - ОТВРАТ!
Ужасно е, и плажа им не струва, много е зле, цигания, ще се разочаровате от черноморието ни въобще, ако идете в Царево.
Ако държиш на дестинацията, по-добре бунгала на Арапя.
Тези бунгала са пълна мизерия.

Подкрепям и двете мнения, без да обиждам месните!

# 11
  • София
  • Мнения: 250
Е, не сте прави!  Stop
На Арапя има и добри бунгала, а и мястото си е култово!

# 12
  • Самоков
  • Мнения: 561
На Нестинарка има нови бунгала, които са много хубави. Миналата година бях тям и изкарахме страхотно. Идеално е за семейство с деца, защото мястото е оградено, много тихо и спокойно е. Плажът също е много хубав, а от бунгалата до него се стига само като се слезне по няколко стълбички.  Peace

# 13
  • Мнения: 872
Миналото лято бяхме на Царево, не ми хареса, нямам желание да ходя втори път.

# 14
  • Мнения: 410
На Нестинарка има нови бунгала, които са много хубави. Миналата година бях тям и изкарахме страхотно. Идеално е за семейство с деца, защото мястото е оградено, много тихо и спокойно е. Плажът също е много хубав, а от бунгалата до него се стига само като се слезне по няколко стълбички.  Peace

А случайно да имат саит тези бунгала?Ще ми се да видя за какво става на въпрос Peace

# 15
  • Самоков
  • Мнения: 561
На Нестинарка има нови бунгала, които са много хубави. Миналата година бях тям и изкарахме страхотно. Идеално е за семейство с деца, защото мястото е оградено, много тихо и спокойно е. Плажът също е много хубав, а от бунгалата до него се стига само като се слезне по няколко стълбички.  Peace

А случайно да имат саит тези бунгала?Ще ми се да видя за какво става на въпрос Peace

Мисля, че сайта все още не е готов, но мога да дам тел. за връзка 0895 79 96 38 - Маргарита Захариева.

# 16
  • Мнения: 410
Благодаря nelly_d  bouquet

# 17
  • Мнения: 49
Миналата година ходихме в Царево в ето този комплекс www.mbriz.com Останахме доволни откъм стаите (защото използвахме стая, а не апартамент) - достатъчно просторни са, с голямо двойно легло и достатъчно място за сгъвемото детско легло, има отделна баня и тоалетна, беше чистичко. Дори ни позволиха да си заведем и кучето (кокер), което естествено пазихме да не върши бели в рамките на тревните площи на комплекса. Има паркинг за колите в рамките на комплекса и вечер се заключваше входната врата, имаше и охрана. Недостатъците бяха, че не беше довършено комплексчето - имам предвид, че басейнът беше само на "дупка", а не беше довършено и предвиденото заведение за хранене, имаше само кафе-автомат, но въпреки това нямаше строителни материали и не се чувствахме като на строителна площадка. Също така, за да стигнеш до центъра на Царево е необходимо да си с кола, особено ако си с малко дете, тъй като пътят беше лош, вероятно наследство от строежа. За плажовете - всички освен попския плаж (официалния плаж на Царево) са далече и е задължително да си с кола, а и пътят до тях беше много лош. На Арапя или плащахме паркинг или трябваше да оставим колата много далече от плажа. На Нестинарка се стигаше, като се минаваше покрай огромни действащи строежи. Като цяло комплексчето, в което спяхме много ми хареса, но това, че се налагаше придвижване само с кола беше кофти, а центъра като разстояние изобщо не е далече. Снимките от сайта са достоверни. Предварително изпратихме за резервация нещо като капаро от 100лв. с пощенски запис. Това мога да кажа за нашето пребиваване там.

Общи условия

Активация на акаунт