Царево

  • 27 534
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Самоков
  • Мнения: 561
На Нестинарка има нови бунгала, които са много хубави. Миналата година бях тям и изкарахме страхотно. Идеално е за семейство с деца, защото мястото е оградено, много тихо и спокойно е. Плажът също е много хубав, а от бунгалата до него се стига само като се слезне по няколко стълбички.  Peace

А случайно да имат саит тези бунгала?Ще ми се да видя за какво става на въпрос Peace

Мисля, че сайта все още не е готов, но мога да дам тел. за връзка 0895 79 96 38 - Маргарита Захариева.

# 16
  • Мнения: 410
Благодаря nelly_d  bouquet

# 17
  • Мнения: 49
Миналата година ходихме в Царево в ето този комплекс www.mbriz.com Останахме доволни откъм стаите (защото използвахме стая, а не апартамент) - достатъчно просторни са, с голямо двойно легло и достатъчно място за сгъвемото детско легло, има отделна баня и тоалетна, беше чистичко. Дори ни позволиха да си заведем и кучето (кокер), което естествено пазихме да не върши бели в рамките на тревните площи на комплекса. Има паркинг за колите в рамките на комплекса и вечер се заключваше входната врата, имаше и охрана. Недостатъците бяха, че не беше довършено комплексчето - имам предвид, че басейнът беше само на "дупка", а не беше довършено и предвиденото заведение за хранене, имаше само кафе-автомат, но въпреки това нямаше строителни материали и не се чувствахме като на строителна площадка. Също така, за да стигнеш до центъра на Царево е необходимо да си с кола, особено ако си с малко дете, тъй като пътят беше лош, вероятно наследство от строежа. За плажовете - всички освен попския плаж (официалния плаж на Царево) са далече и е задължително да си с кола, а и пътят до тях беше много лош. На Арапя или плащахме паркинг или трябваше да оставим колата много далече от плажа. На Нестинарка се стигаше, като се минаваше покрай огромни действащи строежи. Като цяло комплексчето, в което спяхме много ми хареса, но това, че се налагаше придвижване само с кола беше кофти, а центъра като разстояние изобщо не е далече. Снимките от сайта са достоверни. Предварително изпратихме за резервация нещо като капаро от 100лв. с пощенски запис. Това мога да кажа за нашето пребиваване там.

Общи условия

Активация на акаунт