Харесвате ли закръглени мъже?

  • 8 839
  • 110
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 835

Какво, какво, кой отпред, кой отзад? Mr. Green

# 91
  • Мнения: 3 835
Аз не съм! Къде е фотото??? Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Тони, тя пак не е разбрала, ще й обясня, не се притеснявай! Mr. Green

# 92
  • Мнения: 217
Торба с кокали-тц ,  отвращават ме Sick

Добре, ами ако торбата с кокали е жилава?

Кажете ми, моля, какво ги правите мъжете,
дето сте ги харесали слаби, пък след някоя
и друга година се поналеят? Хвърляте ли ги?
Или ги търпите, съскайки? Намирате любовник?
Подарявате им за рождения ден фитнесуред?
Спуквате ги от шопинг-кросове? Убивате ги?

Ако таз беда го сполети моя партньор, предполагам, че ще направи това, което аз правя като изляза от форма - аз ям, щото моето илизане от форма се изразява в отслабване, той предполагам, ще заложи на "балансиран режим на хранене, съчетан с повечко спорт"...  Twisted Evil

# 93
  • Мнения: 345
НЕ  Naughty
Харесвам добре сложени, мускулести мъже, но дебели и с шкембета  ooooh!НЕ

# 94
  • София
  • Мнения: 3 869
Не, не харесвам дебели мъже, предпочитам по-стройни, като манекени. И прекалено мускулести не ми допадат. Аз съм много капризна.

# 95
  • Мнения: 2 407
По принцип леко може.

# 96
  • Мнения: 133
не  Naughty  и никога не съм била с такъв мъж.

# 97
  • Мнения: 17
не, не харесвам. отблъскват ме сексуално. не мога да си представя как правят секс, особено ако имат отпред корем.

# 98
Абе то , да чукнеш на дърво newsm78.Но по- добре леко закръглен, та аз до него да изглеждам слаботелесна с моите 70 smile3508

# 99
  • Мнения: 2 270
Леко закръглен - може

# 100
  • Мнения: 115
По-добре малко отгоре, отколкото под...Та за анкетата харесвам едри, високи, може и леко закръглени, но на точните места Embarassed....По-такъв бих се загледала на улицата...А в къщи си обичам моя....едричък, леко загръглен, не толкова висок колкото искам....Но любовта е сляпа, или поне докато си влюбен си сляп...А слабите мъже, за мен не са добре сложени и не ме привличат сексуално! Naughty

# 101
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Не харесвам закръглени мъже, харесвам моят, красив, снажен, висок и не закръглен мъж, макар и наедрял след 1.5г брак!! Дано не се закръгли, ако пък се закръгли няма да го връщам я, мой си е, обичам си го!!!! smile3534

# 102
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Абе един мъж трябва да е атлетичен. И хърбите не са секси, но шишковците хептен (само да се пОти и пъшка без да има особена полза...) Sick

# 103
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
Ако харесам пламъка в очите му, ми е все едно как изглежда....поне първия път Wink

# 104
  • Мнения: 640
не мога да си представя как правят секс, особено ако имат отпред корем.
Корема не пречи  Mr. Green  А и добре се справя моя, въпреки, че си ми е закръглен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт