Какво мислите за апартамент с една скосена стая?

  • 8 014
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 180
Във всички стаи имаме скосявания - аз си ги харесвам - по-разчупено е, някак не мога да си представя стаятя с "нормални" стени. Само в хола имаме капандури и до сега не съм имала проблем с това.

# 31
  • Мнения: 8 999
Нашата спалня е скосена - усещането да спиш под капандурите и вечер да гледаш звездите е страхотно (малко е кофти сутрин, като изгрее слънцето, но ние сме със северно изложение и не ни е такъв проблем). Като сложихме спалнята под скосената стена се отвори много място в стаята и тя изглежда огромна. Ето една снимка (е, не се виждат звездите Laughing)


А не си ли удряте главите в тавана, когато ставате от леглото? Питам, защото и нашата спалня има скосяване - два метра от дължината й са с нормална височина, а осталият метър и половина е скосен, като най-ниската точка е 0.90 см. Там мислех да набутам някакви шкафове по ширината на цялата стена, за да оползотворя пространството. Спалнята за сега е във високата част, но пък ми остана много малко място за гардероби.

# 32
  • Мнения: 1 152
Много подтискащо ми изглежда Confused

# 33
  • София
  • Мнения: 9 517
Благодаря за подтискащото - на мен ми изглежда супер, но всеки си има вкус Laughing
Не, главите не си удряме в никакъв случай - не съм мерила колко е скосяването, но за да отворя капандурите ми се налага да се кача на леглото... Така че не е много ниско.

# 34
  • Мнения: 4 546
явно за едни скосените тавани са романтични, за други клаустрофобични  Laughing аз съм от вторите

# 35
  • Мнения: 22 945
Благодаря за подтискащото - на мен ми изглежда супер, но всеки си има вкус Laughing
Не, главите не си удряме в никакъв случай - не съм мерила колко е скосяването, но за да отворя капандурите ми се налага да се кача на леглото... Така че не е много ниско.
Защо не сложите щори,да не се будите сутрин.

# 36
  • София
  • Мнения: 289
На мен ми харесва стая със скосявания. Хареса ми как е решила въпроса със скоясането Фоксче. Въпрос на вкус.

# 37
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз живея в апаратмент със скосявания и съм страшно доволна,но всичко е въпрос на вкус.Аз понеже съм по-нестандартна и бях очарована и с такъв кефи си го обзаведох.При мен даже почти няма прав ъгъл на стените,което създава още по-голяма разчупеност и е страхотно!!!Не бих го сменила за стандартен за нищо насвета!
Ето това е и моето мнение, само че ние тепърва ще го обзавеждаме. Дълго време си търсихме точно такъв апартамент  Peace

Общи условия

Активация на акаунт