До болка позната история ...

  • 4 418
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 354
  Изобщо не я питаме, само й съчувстваме и се надяваме.

# 61
  • София
  • Мнения: 6 011
  Изобщо не я питаме, само й съчувстваме и се надяваме.
Hug
Мда,на никого не пожелавам дете като себе си!Ако моят син стане такъв инат,честичко ще четете за мен в "Нощен труд",голямо тупане ще пада.

# 62
  • Мнения: 3 098
Не ми е позната историята.Даже и не мога да разбера защо оставят да се стига до там.За мен това е по_голямо престъпление,отколкото да възпитаваш детето си с по_железни методи.

# 63
  • Мнения: 583
Никога не казвайте никога, и не се  правете на идеалните майкир защото доста често виждам млади майки как се справят с дечицата си като се затръшкатл Недейте да се правите на такива каквито не сте. Как така пък всички сте идеални, и децата ви също, да не повярва човек!? smile3555

# 64
  • Мнения: 4 392
Не ми е позната историята.Даже и не мога да разбера защо оставят да се стига до там.За мен това е по_голямо престъпление,отколкото да възпитаваш детето си с по_железни методи.
Ама като вземете да слагате етикети..Кое било престъпление, кое пък още по- голямо. ooooh!

Как така пък всички сте идеални, и децата ви също, да не повярва човек!? smile3555
Е как как?! ССФ Joy

# 65
  • София
  • Мнения: 6 011
Не ми е позната историята.Даже и не мога да разбера защо оставят да се стига до там.За мен това е по_голямо престъпление,отколкото да възпитаваш детето си с по_железни методи.
Радвай се,че ти е кротко и разбрано детето. Wink
Въпреки невероятния ми инат в детството,уверявам те,аз съм съвсем прилично възпитан човек,а родителите ми не са престъпници.

# 66
  • Мнения: 3 098
Не ми е позната историята.Даже и не мога да разбера защо оставят да се стига до там.За мен това е по_голямо престъпление,отколкото да възпитаваш детето си с по_железни методи.
Радвай се,че ти е кротко и разбрано детето. Wink
Въпреки невероятния ми инат в детството,уверявам те,аз съм съвсем прилично възпитан човек,а родителите ми не са престъпници.
Напротив,нито ми е кротко,нито е послушно.И се радвам,4е има темперамент и характер.Но е разбрано,защото работя много по този въпрос,а това изисква много енергия,нерви и усилия от моя страна.Заслужава си оба4е. Hug
Не ми е позната историята.Даже и не мога да разбера защо оставят да се стига до там.За мен това е по_голямо престъпление,отколкото да възпитаваш детето си с по_железни методи.
Ама като вземете да слагате етикети..Кое било престъпление, кое пък още по- голямо. ooooh!




За мен е,не слагам епитети,това е мое мнение.Защото ако е на 6 и изглежда по този на4ин,как ще е на 20 например?
Няма смисъл да си заравяме главата в пясъка и да се правим,4е това е нормална ситуация.За мен не е.

# 67
  • София
  • Мнения: 2 623
Интересно ми е как някои са толкова
сигурни, че на тях не може да се случи  newsm78
Вие просто си нямате на идея какви лоши
деца има, на които родителите са възпитани
и интелигентни хора.
Понякога четейки, искрено се забавлявам, ама
що ли се учудвам ? ССФ е перфектна във
всяко едно отношение  Naughty

# 68
  • Мнения: 3 674
За моя радост такова нещо не ми е познато.... Confused Нито едно от децата  ни не се е държало по този начин. Shocked
А ако се държи така ...аз нито ще дърпам уши,нито ще бия шамари,нито ще крещя/макар че съм го правила ,но само в къщи и то много рядко/...просто както ми се тръшка така,ще си излезна от магазина веднага.А детето няма избор,ще стане и ще тръгне след мен навънка...сигурна съм.Пробвайте да видите! Peace

Иначе рекламата е супер.Много се смяхме с моя... Joy

# 69
  • Мнения: 4 392
Не ми е позната историята.Даже и не мога да разбера защо оставят да се стига до там.За мен това е по_голямо престъпление,отколкото да възпитаваш детето си с по_железни методи.
Ама като вземете да слагате етикети..Кое било престъпление, кое пък още по- голямо. ooooh!




За мен е,не слагам епитети,това е мое мнение.Защото ако е на 6 и изглежда по този на4ин,как ще е на 20 например?
Няма смисъл да си заравяме главата в пясъка и да се правим,4е това е нормална ситуация.За мен не е.
Не знам. Нямам дете на 6 години. Grinning
След 18 години ще ти кажа. Peace

# 70
  • Мнения: 1 343
В къщи ми се тръшка. Като подскача и пада по задник на земята извърта се с истеричен рев и рита Simple Smile Незнам реагирам по разли4ен на4ин зависи и от моето напрежение ако съм ядосана нещо изяжда два шамара по дупето ако е с памперс са добре премерени отстрани за да го заболи и да спре с истерията и го оставям в другата стая ... Като обикновенно на мига той си я отваря и излиза с рев като ме види ако го направи същия номер пак яде шамар и пак влиза вътре като този път аз изпълнявам ролята на ключ и държа вратата отвъншна страна... докъто не престане рева отвътре ... Отварям и казвам : Ако си се успокоил идвай оттаък / не че ме разбира ама знам ли кога ще почне да разбира Wink / Ако дойде и пак се случи същото по същия начин ..
ОБАЧЕ направи ми го един път на улицата аз с три торби в лявата ръка и го държа с дясната и той почна да се тръшка и да реве да иска да го взимам идва кола това дете продължава .. Че като ми падна пердето и като хвърлих торбите ...  #Cussing out гъза и ръцете сигурно половин час го боляха после Simple Smile не се гордея ама и аз съм човек .. После хрисим и кротък докъто се прибере баща му и почва да го тества него Simple Smile Обаче там вече си намира майстора че Голямото Д е малко нервен след тежък работен ден и не му е до детски истерии Simple Smile
Слава богу на 1година и 8 месеца сме  и вече почва да се спира в това отношение ... Иначе беше жив кошмар да излизам с него. Обяснения не помагаха какви обяснения на малък на година и 2 месеца дете ... Като го позаболи от това което прави сам спира да го прави Simple Smile Божееееее дано не четат тук наистина от агенция за закрила на детето Simple Smile

# 71
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Боят има краткотраен положителен ефект и дълготраен отрицателен такъв.
Предпочитам да мисля за после, а не да си реша проблема на момента с най-лесното - бой.
Да, ако щете ме наречете най- най- ССФ, но съм против боя.
След време това дете ще порасне и ще знае, че с бой може да се наложи.
Хайде тогава и ние учителите да поступваме непослушните ученици, а? Какво ще кажете за идеята?

# 72
  • Мнения: 4 392
Боят има краткотраен положителен ефект и дълготраен отрицателен такъв.
Предпочитам да мисля за после, а не да си реша проблема на момента с най-лесното - бой.
Да, ако щете ме наречете най- най- ССФ, но съм против боя.
След време това дете ще порасне и ще знае, че с бой може да се наложи.
Хайде тогава и ние учителите да поступваме непослушните ученици, а? Какво ще кажете за идеята?
Съгласна съм! Peace
Особено с последното.. Wink

# 73
  • в Низината
  • Мнения: 705
Все още не ми е познато такова поведение и надявам се да не го преживявам. Детето се инати понякога, но като продължавам да настоявам, отстъпва и се примирява без да повишавам тон и без да бия.

# 74
  • София
  • Мнения: 830
Пробвала съм два варианта като изход от тази ситуация - на мен ми се е случвало и с двете деца - единия е да си излеза от магазина. Действа, но трябва хладнокръвност от страна на родителя, за да устои на забележките на бабишкерите, които се бъркат. Действайки така, много ясно показваш, кой определя правилата и че той/тя не може без теб.
Втори: който прилагам когато нямам сили да обяснявам, чакам пред магазина и прочее...хващам за косичката на бакенбардите и хайде в къщи. Много боли, а не може да му направиш нищо на детето (чисто физически).

Общи условия

Активация на акаунт