Относно половинката ви

  • 6 814
  • 109
  •   1
Отговори
# 60
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Понеже съм доста противоречива личност понякога го обичам много силно, но в друг момент даже като диша ме дразни ooooh!


Аз съм абсолютно същата. Има моменти,когато много го обичам,но има моменти,когато немога да го понасям. Но като се замисля ако не сме заедно просто нямаше да издържа...и вссе пак мисля,че повече го обичам,то за това сме и заедно де.

# 61
  • Мнения: 212
  Добре, стана ми интересно, значи всички твърдите, че ако сексуалния ви живот, по един или друг начин западне или престане(да вметна, не говорим за моменти, когато медицински причини го налагат), това няма да се отрази на връзката ви и тя ще си просъществува още дълги години   newsm78
Не само го твърдя ами и мога да го докажа. Всъщност чета тук и се чудя - уж сме големи хора а сякаш слушам изказвания на тинейджъри за любов, секс, птички, пчелички и т.н. романтика и брак. Мисля че трябва вече да сте разбрали че между любовта, секса и брака няма нищо ама нищо общо. И колкото по-малко любов и секс има в една продължителна връзка и брак толкова по-здрава е тя и може да просъществува в бъдещето. Любовта и секса са навсякъде - тях можеш да ги имаш без проблеми. Истинските важни неща в една връзка и брак са съвсем други - уважение, сигурност (ако щете и финансова даже) разбирателство, подкрепа във важни моменти. Секса има съвсем, съвсем малко значение в брака. Колкото по-малко любов и секс се намесват в един брак толкова по-здрав е той. И то не за друго ами защото в брака трябва преди всичко разум и спокойно отношение към партньора и разумно мислене. А тези страсти, секса и любовта, само пречат на мирното и спокойно съжителство. Както го е казал мъдрия български народ - "Търсете мира и спокойствието в семейството а любовта и секса навън"


Не съм съгласна, за третото от всички "важни" неща, а именно парите. И не виждам как липсата им може да "преобърне каруцата".

  Aми...мила,имах 8 год. брак,който се крепеше на голяма любов и як секс! Mr. Green
А както баба ми казваше....,,Когато нямането влезе през вратата....любовта излиза през прозореца!,,
Е...невярвах ...но ли4но при мен се полу4и то4но така!
Когато ти се яде шоколад а трябва 4-5 дни да отделяш стотинки...за да си купиш една Милка...повярвай ми,хи4 не ми е до цуни-гуни и нежни думи!А камо ли до секс! CrazyА пък камо ли да обясниш на детето си....защо неможеш да и купиш Барби като на Мимето! Rolling Eyes
Аааа...дори неискам да си припомням това наново... Close!
Говоря от ли4ен опит...не натрапвам мнение в никакъв слу4ай!  bouquet

Тук съм много съгласен. Това е само потвърждение и на моите наблюдения че бракове сключени само заради голяма любов и див секс не издържат много. Всъщност те изобщо нямат никакво бъдеще. Любовта и секса отминават и след тях нищо не остава и .... брака си отива....

# 62
  • Мнения: 2 792
Колкото по-малко любов и секс се намесват в един брак толкова по-здрав е той. И то не за друго ами защото в брака трябва преди всичко разум и спокойно отношение към партньора и разумно мислене.
  Защо, нямам брак, за това съм в пълното си право да питам, защо са пречка и кога стават някаква неуместна тривиалност?
  След дългогодишна връзка с резултат две деца  и човек, който обичам, толкова, че няма как да му обърна гръб дори и да ме нарани, продължавам да смятам, че сексът е едно от съществените неща в една връзка и едно от съществените неща, които биха я провали ли, ако не се случва.
   Съжалявам ако звуча цинично, никога не съм била романтична, не съжалявам за този факт.

# 63
  • Мнения: 212
Колкото по-малко любов и секс се намесват в един брак толкова по-здрав е той. И то не за друго ами защото в брака трябва преди всичко разум и спокойно отношение към партньора и разумно мислене.
  Защо, нямам брак, за това съм в пълното си право да питам, защо са пречка и кога стават някаква неуместна тривиалност?
  След дългогодишна връзка с резултат две деца  и човек, който обичам, толкова, че няма как да му обърна гръб дори и да ме нарани, продължавам да смятам, че сексът е едно от съществените неща в една връзка и едно от съществените неща, които биха я провали ли, ако не се случва.
   Съжалявам ако звуча цинично, никога не съм била романтична, не съжалявам за този факт.
Ами това че нямаш брак обяснява нещата за начина ти на мислене. Бракът не е обикновенна връзка между двама души. Бракът е преди всичко правна и финансова институция и няма нищо общо с любов и секс. Вярно че липсата на секс може да провали една връзка, но забележи казвам "връзка" а не брак. Човек трябва да е много глупав за да си развали един добър брак само заради това че нямало секс в него. Секс може да се намери винаги в предостатъчни количества, но добрия брак е нещо рядко срещано така че заради един секс само да си провалиш брака е много, много глупаво. Докато виж връзката си е връзка - в една обикновенна връзка всеки може да си хване шапката и да си бие шута заради това че нямало секс. Така че с една дума да обобщим - Секса е изключително важно нещо в една връзка и всяка връзка умира без секс, докато в брака секса е почти без значение. Не е лошо да го има, но дори и да го няма не е никакъв проблем ако всичко друго си е наред. Секса е най-малкия проблем в един брак.
С това не искам да кажа че мъжът или жента трябва да стоят без секс ако в брака го няма. Дори напротив.  Grinning ако ме разбирате правилно  Grinning

# 64
  • Мнения: 2 792

Ами това че нямаш брак обяснява нещата за начина ти на мислене. Бракът не е обикновенна връзка между двама души.
     И какъв ми е начина на мислене? Обясними го ?  Двете деца и  десет годишната връзка само с един мъж не ме правят компетентна по тая тема, така ли ?
   За какво ли си блъсках главата докато го учих това право, все някой ще ми обясни в какво греша. 
   Всъщност съм много по наясно от последиците на брака от теб, но това няма никакво значение. Не коментирам изборът, а  какво се влага в една връзка, това няма нищо общо с бракът.
   Въобще не  схващаш за какво говоря, но си искрен и ентусиазиран, не се съмнявам, че обичаш жена си, това е хубаво, продължавайте да се обичате и за напред.
  Остави ме мен, има кой да ме анализира...

# 65
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Въх, добре, че нямам брак. Защото държа на любовта и секса с човека до мен  Thinking

# 66
  • Мнения: 1 817
Половинката ми харесва. По някога имам чувството, че ми е като огледало! Определено я обичам с цялата си душа. Нали все пак заедно сме едно цяло  Wink !
Вече почти 4 години сме лудо влюбени един в друг и то от пръв поглед...
Що се отнася за секса - да, важен е, но не е най-важното! Мисля си, че без много секс и с много любов може, но с много секс и без любов няма да стане.

# 67
Обичам много половинката си,секса е важен.За мен много,за него има и по важни неща Joy

# 68
  • София
  • Мнения: 1 783
Бракът е преди всичко правна и финансова институция и няма нищо общо с любов и секс.
Току що разбрах, че живея във фирма и мога законно да спя и с колегата си. А децата ги пишем като разход и си намаляваме данъците. newsm09

# 69
  • Мнения: 376
Обичам половинката си и си я харесвам. Секса си е важен, аз самата съм прекъсвала връзки, защото секса не върви..........просто нещо ти липсва. Само със секс се живее до време, а после с човека до теб. Та без секс не може, както и само с него.

# 70
  • Мнения: 78
Много го обичам половинчо, а секса е страхотен и е едно от важните неща в нашата връзка

# 71
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Разбира се, че го обичам, но не секса  крепи вързката ни. Има много други неща...за това съм и с него. за мен сеска е много важен, но в никакъв случай не е основното
Така е и в нашия случай Wink

# 72
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Обичам го много ,надявам се и той ,разбираме се чудесно 8 години ,надявам се да бъде така и занапред ,секса си остава едно от важните неща във връзката ни

# 73
  • Мнения: 891
Обичам го много. Той е най-важното за мен !  Hug
Секса също е важен, но не е най-важното.

# 74
  • Мнения: 486
Обичам мъжа си, заедно сме вече 10 години и ...много го обичам .Сексът е много важен, не е най-важното но куца ли - трябва да се вземат мерки  Peace

Общи условия

Активация на акаунт