Поклонение пред три чудотворни икони в "Св. Александър Невски"

  • 3 986
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 341
Хората на опашката и всички наистина бяха страшно мили, направо насила ме избутаха пред вратата, всички искаха да ме пуснат направо пред иконите

А ние докато чакахме, всеки си спазваше реда. Докато не затвориха страничния вход и ни преместиха пред главния. Тогава двама тарикати се опитаха да ни предредат. ама все едно са на опашка в кварталния магазин. Хората негодуваха, но никой нищо не казваше, така чете да чуят. Аз  най-накрая не издържах и и им казах "Аз може да не Ви видя, но мислите ли, че Господ не вижда? Обезсмисля се това, за което сте дошли тука" И от там всички като гракнаха, като започнаха да викат по хората. Страшно неудобно ми стана,че съм им направила забележка. Знаете ли колко ми е  гузно сега? А от друга страна си мисля, че трябваше да я направя тази забележка.  Ох ooooh! Направо  много ме тормози тази мисъл.

# 76
  • Мнения: 2 116
Имам планове до половин час да тръгна към иконите! Дали е редно да взема нещо на Марти и да го оставя там?   Или някакъв дар за църквата??? 

# 77
  • Мнения: 674
Тайна всичко ще се оправи не се притеснявай миличка!!
Молим се за милата ти дъщеричка!! Praynig Praynig Praynig

# 78
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Аз занесох цветя.

# 79
  • София
  • Мнения: 15 474
Moже да вземеш дрешка ,да я потъркаш в иконите да се зареди с енергия!

# 80
  • Мнения: 6 417
Към 15 часа минах покрай "Ал. Невски". Имаше хора на групички под сянката на дърветата чак до не знам си къде. Една жена припадна Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 209
Аз ходих сутринта рано към 4.30ч. и пак имаше хора! Но не колкото през деня, минахме за 1 час.

# 82
  • Мнения: 1 520
Ние минахме днес, преди час.

Не прочетох цялата тема, може и да е споенато по-напред.
Децата влизат с предимство с един придружител. Това са думите на полицаите и действително от северния вход пускат децата без проблем и чакане.

Мисля, че че е правилно. В крайна сметка едно 2-3 годишно дете няма как да устиска.
Полицаите казаха, че вчера рано сутринта не е имало никого. Явно народа след 7 вече щурмува.

Човек наистина е друг.  Peace

# 83
  • Мнения: X
аз съм много нетърпелив и нервен човек и незнам как стана тази работа, че чаках най-спокойно и мирно 4 часа...не се скарах с абсолютно никого, а като влезнах в църквата един мъж пееше песнопение, не се виждаше, а само се чуваше...и така спокойно ти става и хубаво, и всички са мили, и богомолците, и полицаите, а тези които се предреждат просто не ги забелязваш, някак си си над тези неща...
съвсем случайно отидох, бях тръгнала за работа и се наредих на опашката, а тя огромна...е какво толкова, си казах, веднъж се случва...звъннах на шефа, че "малко" ще се забавя  Wink
а малко след като излязох от църквата, вече в офиса, ме затресе треска, вдигнах температура и се изплаших, че от многото хора около мен съм пипнала някой вирус...ама не, след половин час треската ми мина...странна работа е това... мисля, че това е чудото на иконите, ако отиваш с вяра при тях, просто отключват някаква енергия около теб /може би така или иначе си я носиш, но не съзнаваш/...абе, с две думи наистина идете, ако имате възможност...ще се почувствате добре...
и сори за странния граматически изказ...развълнувана съм малко  Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 4 423
Преди малко се връщам - влязох с бебето, пуснаха ме полицаите и охраната - такова отношение, прекрасно, възпитано, човешки....Благодаря от сърце.
Като тръгнах към иконите всички хора ми казваха да ми пред тях, чак неудобно ми стана, пуснаха ме направо да отида, една жена зад мен се разплака като видя Джули ( тя е много контактна и всички иска да прегръща и се смее на всеки), а аз си взех памуче от свещеника и ако искате ми вярвайте - на първата икона рухнах...разплаках се с глас, никога не ми се е случвало такова нещо, търках си памучето и тихо мълвях молитвата си - само за здраве, друго не искам, да са ми живи и здрави децата и ние с баща им да ги отгледаме.... не забравих твоето момиченце Тайна, дано много скоро ни напишеш, че тя вече е здрава Praynig
Минах на втората икона и на третата и не спирах да плача, все едно бях в друго измерение....детето притихна, не мръдна, а аз и допирах ръчичката до иконите.
Минах ги и бях много объркана докато свещеника след иконите така благо ни се усмихна и ни помаза, даде кърпичка на Джули и една роза, купих две икони и бързах да изляза, но нещо ме спираше, обърнах се и - времето беше спряло за миг, тишината беше божествена, все едно самата Богородица ни изпращаше....много се вълнувам в момента..
Излязох и благодарих от сърце на полицаите, а по стълбите срещу мен се качваше една малка принцеса, едва ходеща с прекрасна коса и красива мама и така мило ми се усмихваха - щастливи, че и тях са ги пуснали.
Това трябва да се усети, не може да се опише, наистина не съм имала такова преживяване, така силно духовно и така пречистващо....

# 85
  • София
  • Мнения: 15 474
Благодаря на Всички които се молят и за Нели! newsm51 smile3525 newsm51 Аз току що се връщам от среща с Блонди , съпругът и Себастиян и малкото Криси. Много сладко и мило семейство са! Купили са ми лекарството и не ми разрешиха да го платя! Също така седнахме да хапнем, като казах, че ще си платя, но и това не ми разрешиха! Много мили хора! Господ здраве да им дава! Амин!

# 86
  • Мнения: 2 116
Оххх, здравейте! Толкова съм развълнувана... Нямам думи и незная откъде да започна! Ние минахме през страничния вход под подканянето на полицаите,  че майки с деца не чакат!!!   Още при влизането незнам какво ми стана! Разтреперих се като лист и ми идваше да плача с глас! Имах чувството че ще изпусна детето!   Една жена ме подсети да му сваля шапката...... Цялата ми сила ме напусна и исках да клекна на земята и само да плача......... Много странно усещане! Сестра ми отиде да купи свещи/в този момент имаше и литургия и много пееха/, а Марти само ме гушкаше и се ослушваше! Повтаряше си неговото "Ъ" и чакаше да му обясня къде сме и какво правим там! Запалихме 3 свещички, а моята ръка така трепереше че неможех да уцеля пламъка на другата и усещах как ридания се надигат в мен!   Като стъпихме на червения килим, сълзите ми течаха от двете очи без никакво притеснение!  Плаках през цялото време! Молих се за моето дете, за кака му, за детенце на Мама раче и на Нанди! За Ивка на Thing и Вики на Viki i mama! За Нели на Тайна и Маги на Green dream! Няма да изброявам повече, за да не пропусна някой! Сетих се за всички мами от този форум и молих трите икони да дарят здраве на децата ни!     Накрая попа ни помаза и ме гледаше малко странно с това лице обляно в сълзи! Купих си и икона, която момчетата осветиха! Ще си я закача над леглото на моя Марти и ще се моля всяка вечер за НАШИТЕ деца!   Но усещането е неописуемо..............

# 87
  • София
  • Мнения: 2 079
След 4-часово чакане пред Св. Александър Невски, (от 19 до 23.30), за да се помоля за здраве пред трите икони и аз мога да кажа на всички, които не са били там: "Идете и се поклонете на Богородица!".  Praynig  Hug
Изживяването и чакането си струват, за да видите и трите икони заедно и да се помолите и на трите едновременно за здравето на всички, които обичате и които са около вас. Peace

Майките с деца и бременните минават с предимство, (и никой не роптае),  ooooh!  затова - възползвайте се и заведете децата си там. Peace

Общи условия

Активация на акаунт