Хубав битов ресторант край Варна.

  • 33 136
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 529
 Питам понеже, наскоро ходихме на "Извора" в Албена и в края на менюто имаше снимки на заведенито в Кранево. Може би собственика е един и същ. Менюто беше много разнообразно, с големи порции, доста остана неизядено.
 Довечера мислим да отидем да видим това в Кранево.
 ...
 Ами, аз да си кажа, че въпроса ми е бил за тук. Заведенито е битово, има фолклорна програма, менюто е добро. Има интересни гозби.

 
 
 

Последна редакция: нд, 22 юли 2007, 18:25 от sladur4e*2

# 46
  • Мнения: 172
На нас много ни хареса р-т Чифлика на Златните, има програма с музика , танци и нестинари. Има  хубави пърленки и чеверме. Обслужването е супер.

# 47
Страхотен ресторант в Кранево!!! Wink Менюто е изключително разнообразно и на сносни цени. Ресторантът разполага с невероятна лятна градина, обстановката е много приятна, има и жива музика. Наистина трябва да се посети Simple Smile   

# 48
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Допълвам с комплекс Изворите.
Добра кухня, чудна природа.
По пътя над Аксаково, вместо за Аксаковска панорама, се завива в ляво, по черен пътл
Чудно е за топло време, има много пространство за деца.

# 49
  • Мнения: 4 202
Тази тема е от преди 1 година, пък и съм писала в нея  Crazy
Освен Барите, което съм хвалила преди, мога да похваля и Калиманския хан, в село Калиманци, кухнята е страхотна, а цените много по-добри от Барите.

# 50
  • Мнения: 674
В село Бенковски до харамията имало някакъв битов комплекс някой чувал ли е ??
Също и в Приселци имало хубав ресторант?? newsm78

# 51
  • Мнения: 11 747
В Приселци има да. От главния път се завива в дясно и после в ляво и така. Не мога да го обясня точно, но ако питате в селото ще ви кажат.  Не се вижда от пътя изобщо.

# 52
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
В Приселци има да. От главния път се завива в дясно и после в ляво и така. Не мога да го обясня точно, но ако питате в селото ще ви кажат.  Не се вижда от пътя изобщо.
И работи с предварителна резервация, обикновено приемат само групи.  Naughty

# 53
  • Мнения: 11 747
да, да - имаше нещо такова.

Битови заведения, дал Господ, особено лятно време. Всичките са ми еднакви - калдъръмени пътечки, мушката, някое менче, черга просната... и същите кебапчета и кюфтета, дето се продават из града опечени или замразени по супермаркетите... Tired

В една такава стара, стара къща в Боженци ядох 'домашна баница' от купешки кори... Confused

# 54
  • Мнения: 1 312
Старо село е интересно,само дето обслужването е под всякаква критика.
Никовата къща я посетихме 2 пъти за една седмица/преди 20тина дни/.
Обслужването е много добро,всичко е прясно,става бързо,вкусно е,няма жива музика/за мен е предимство/.
Копитото има интересна програма за чужденци,но незнам дали вече са открили сезона.
Кухнята също ми харесва.
Одаята/бившият Адмирал в Чайка,до НИПКИК/е собственост на тези,които държат и Никовата къща.
Не съм ходила,но може да се опита,предполагам е на същото ниво.
Петте кьошета е хубав,но много малък според мен,няма програма,не е за чужденци.
Старият Параклис сега При монахините ли се казва и ак да,то къде е тогава новият Параклис?
На гърба му има един ресторант,той кой е?

# 55
  • Мнения: 3 211
Старият Параклис сега При монахините ли се казва и ак да,то къде е тогава новият Параклис?
На гърба му има един ресторант,той кой е?

Собственичката на Параклиса направи Морска сирена на Морска гара, но в момента е в ремонт, поне така беше по 8 март
А При монахините е също толкова вкусно както Параклиса едно време, не знам дали е същия р-т, само преименуван или други собственици, но също толкова добър.

# 56
  • Мнения: 2 839
Морска гара ще става Капитан Кук.
При Монахините кое е? Ако е това, което е на гърба на най-стария Параклис - да, на същата собственичка е.

Общи условия

Активация на акаунт