Отговори
# 45
  • Мнения: 1 424
Честита Нова Тема   bouquet
Много свалени кг нь всички  Hug
Момичета, аз тази и следващата седмица ще съм под пара и няма да мога да пиша много,но ще гледам да спазвам диета,а не да се излагам  Peace

# 46
  • Мнения: 4 678
мирандичка аз се наемам кажи само какво точно да правя[/b]

Благодаря ти много миличка  Hug Hug Hug Щом си онлайн следващата седмица само да ми кажеш кои са се включвали през тази седмица в актуализация на данните си или с нещо такова... Просто да знам кои сме в момента ''пишещите'', че след 5 месеца стана обърквация с тази таблица  Heart Eyes

моми4етаааа,на кои да си дам мерките сега?мирандииии,каде си?  Hug успех за тоя изпит.да пропусна ли тая седмица с данните?  newsm78

Мила нямам време за редакция, постарай се до другата неделя да ги дадеш, извинявай  Praynig

Ангелина благодаря, че обърна внимание на питанката ми   bouquet

Мога и други неща да ти кажа,но по нета ще е малко трудно,понеже всичко е строго индивидуално moresmile

Поце ти сега срещи ли ще уреждаш на момичетата, само че моля те на ЛИЧНИ се разбирайте каквото ще се разбирате..., а и жената къде я държиш в момента, в ъгъла ли?!?  Rolling Eyes Ако бях на твое место жената за която говориш... 1.70, 50 кг. и т.н. бих правил други работи точно в момента, отколкото....  Peace А и няма човек как да не ти забележи постингите просто, няма как...  Mr. Green

zero благодаря, нямаш грижи за намесвамето   bouquet

П.С. Не превръщайте темата в спамо-чат клЮкарник  Naughty Моля ви все пак!!!  Mr. Green Отивам да се срамувам в ЪгЪла, че пак се правя на падар м**** му  Whistling Whistling Whistling


Извини ме,те питат аз отговарям newsm17
Излизам, веднага  love001

# 47
  • Мнения: 4 678
А с жената откъде си сигурна, че не го правим в момента newsm62

# 48
  • Мнения: 1 416
мирандичка ще ги следя кои пише кои не и как е и в събота давам отчет та да оправим работата ти си учи и слабеи и ни наглеждаи от време на време че много ще ни липсваш

# 49
  • Мнения: 3 647
мирандичка ще ги следя кои пише кои не и как е и в събота давам отчет та да оправим работата ти си учи и слабеи и ни наглеждаи от време на време че много ще ни липсваш
мами от сега ме нагледай - че и аз като Миранди чета и незнам дали много ще пиша  Embarassed Embarassed
 относно -чатът съм съгласна с Миранди - на лични - или Кю
 Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 6 958

Пиши си каквото искаш... Не съм аз човека, който казва какво да се и какво да не се прави, само отбелязвам... Пошегувах се, много добре знаеш, но с ръка на сърцето има и истина в това, просто моля да има някакво съображение, иначе ще ни закрият темата много на бързо... Има си правила... ама...  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 4 678
Вече не съм тук от 1 час newsm62

# 52
  • Мнения: 1 416
мирандичка ще ги следя кои пише кои не и как е и в събота давам отчет та да оправим работата ти си учи и слабеи и ни наглеждаи от време на време че много ще ни липсваш
мами от сега ме нагледай - че и аз като Миранди чета и незнам дали много ще пиша  Embarassed Embarassed
 относно -чатът съм съгласна с Миранди - на лични - или Кю
 Hug Hug Hug
гледам те бе мила ти си чети знам че ще намериш време и за на а аз ще гледам пък ако ти е неприятно няма да гледам кои както каже аз съм за мир и разбирателство  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 53
  • Мнения: 243
Русалка и _МИМА_ добре дошли сред нас  Hug Пожелавам ви успех   bouquet И двете сте отличнички до момента като гледам какви добри резултати сте постигнали  Hug Ще чакам данни за следващата тема живот и здраве   bouquet

Благодаря за топлото посрещане! Ще се постарая да бъда точна и често, често да пиша и да се отчитам. Всъщност кога се отчитат мерки и килограми за седмицата? Моля някои, които е ветеран в темата да ми обясни, ако не е нахално от моя страна, разбира се.

# 54
  • Мнения: 3 647
Русалка и _МИМА_ добре дошли сред нас  Hug Пожелавам ви успех   bouquet И двете сте отличнички до момента като гледам какви добри резултати сте постигнали  Hug Ще чакам данни за следващата тема живот и здраве   bouquet

Благодаря за топлото посрещане! Ще се постарая да бъда точна и често, често да пиша и да се отчитам. Всъщност кога се отчитат мерки и килограми за седмицата? Моля някои, които е ветеран в темата да ми обясни, ако не е нахално от моя страна, разбира се.
всяка неделя даваме отчет за мерки и  теглилки - преди новата тема

добре дошла сред нас
 Hug Hug

Последна редакция: нд, 13 май 2007, 23:30 от ANGYA

# 55
  • Мнения: 237
Добър вечер Дневничета Wink
И аз да се запиша в новата ни темичка.... А за Миранда ето това   bouquet Браво миличка!
Момичета аз не съм на никаква диета от едно известно време,но за моя радост все пак си задържам постигнатите кг. Та сега се чудя с какво да се захвана,че ми хареса при вас и да не се мотая само така напразно в редиците  Mr. Green
Мисля да започна млечната от утре,че май добри резултати има от нея  Peace Вие доволни ли сте от нея,я споделете  Hug че късите полички ни чакат   bouquet

# 56
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
Здравейте, след дълго отсъствие, само прелитам и тук. Следващите дни ще съм повече на балкона и по-малко ще пиша.
Пробвам една диета от специялния брой на Журнал за жената, че имам нужда от нещо ново за разнообразие. Дано е ефективно.


иска ми регистрация, а аз нямам Sad  newsm78 какво да правя? може ли нещо на лични?

# 57
  • Мнения: 237
Момичета а някои може ли да сподели нещо повече за това,че си търся диетка-Режим на Пиер Дюкан  newsm78

# 58
  • Мнения: 684
Дами Hugхайде и аз да се разпиша в новта ни темичка!Лени Благодаря за съдействието което си оказала на Миранди bowuu заглавието си е супер!Надявам се на минуси тая седмица  Naughty пожелавам на всички дневничета много минуси в килцата  Peace и да ни заглеждат всички ....... ooooh! след време в телата!Бъдете стриктни и ще успеем  bouquet

# 59
  • Мнения: 3 453
Добро утро HugНа мен не ми е,но се надявам вашият ден да започне по-добре от моя.Аз се качих на кантара и застоя си стои че и сам качила твърдо 1,5кг.От днес ще мина или на японското или на страхотната диета.Още мисля рано,рано...
Браво на Лени за завършването  bouquet и за заглавието на темичката.Дано тази седмица има голямо сваляне Praynig Praynig Praynig


Заповядайте на сутрешното кафе

Общи условия

Активация на акаунт