Отговори
# 765
  • Мнения: 2 897
Миранди,

7 кг за 2 месеца. Имам още 2, но не съм сигурнa дали въобще имам нужда да ги свалям.

# 766
  • Мнения: 178
Миранди ти не е само салатата, а и тя беше калорична - домати, краставици, царевица, сирене, лимон, пуешко филе  ooooh! Иначе през деня хапнах ориз със зеленчуци, банан, шоколадов бонбон, кисело мялко с мюсли, малко пуешко филе.  smile3535 Дано да няма нещо, което съм забравила да спомена, защото и това е прекалено  ooooh! Имам чувството, че за всичко е виновно времето  Wear Umbrella Дано със спирането на дъжда да падат после и килограми  Joy

# 767
  • Мнения: 6 958
Миранди,

7 кг за 2 месеца. Имам още 2, но не съм сигурнa дали въобще имам нужда да ги свалям.

Щом не си сигурна, храни си се здравословно от сега на татъка пък организма ти самичък ще си прецени дали ще свали още или ще си поддържа сегашното ти килограмово положение  Peace


Мацки аз след вчерашната издънка ме е страх ама УЖАСНО МНОГО дали няма да хапна някоя ''простотия'' по късно... Опитвам се да започна пак само с плодовете, но нещо се прецаквам тия дни, вдигнах с 1 кг. и с по 1 см. в мерките  Sick

Днес съм на 1 грейпфурт на фреш и 2 корнишона, така ми е пристъргал корема, а имам да уча, а то като си гладен чете ли се братче  ooooh!

Аз знаете ли забравих да ви споделя...  Embarassed Blush Embarassed Нали ви казах, че не съм пила нищо от 2 януари на сам с изключение на 2 пъти по 1 глъдка водка... Та снощи ви казах, че ядох малко тиквички със салата от домати (мисля че писах в тази тема, че докладвах и на плодчетата) и забравих най важното снощи си удавих мъката в алкохол  ooooh! Изпих около 100 грама +/- на око сипани водка + 1 малко пръсче тоник (такова намерих)  Sick изпуших 1 кутия цигари и си легнах в 5-6 сутринта  ooooh! Днес се събудих с 300 гр. по лека и яко тресящи ме нерви, бях добре цял ден, но сега пак взех да откачам... Какво ми става... Надявам се да не ми се смеете много много, но само тука вие ме разбирате   bouquet

# 768
  • Мнения: 1 416
ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА 2-ТЕ НН ГРЕШКАТА Е МОЯ СОРИ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 769
  • Мнения: 890
Ох цял следобед се каня да се метна на пътеката и да потичам, че времето е лошо за навън и много ме мързи. А днешната порция череши вече е ометках, така че сега това, което задължително трябва да направя е да тичам. Поне малко. То на мене проблемът ми е докато започна иначе после ми идва power-a и чак понякога не мога да се спра running като изоглавена Simple Smile Айде и времето да се оправя, че на въздух си е друго нещо
Миранди, ти на плодова диета ли си?
Аз освен моите любими череши съм решила и лунните дни да карам само на вода:)
А да питам и дали някой случайно знае някакъв линк със спининг тренировки?

# 770
  • Мнения: 393
Mirandi много добре те разбирам , трудно е след като прегрешиш пак да се върнеш на диета .
Миналия месец без проблем издържах 9 дена и на 10 ден ядох , заради рождения ден , на майка . Трябваше ми близо месец отново да си върна волята да съм на диета .
Сега ще ти кажа нещо и дано ме послушаш , казвала съм ти преди време колко много килограми свалих и как в последствие ги върнах .
Не прави като мен , не стои на гладни диети ... организма си иска своето .
Колко време може да живееш такъв живот - да седиш на един грейпфрут .
Недей да гладуваш - метаболизма ти е стигнал нулата от толкова глад и ограничения .
Почни някакъв по нормален режим - закусвай , обядвай , вечеряй - отначалото ще ти е гадно , защото кантара ще покаже , че качваш .
Но до две , три седмици ще се нормализират нещата и след време тялото ще се нагоди към тези калории и като разбере , че на глада е сложен край ще започнеш и да сваляш .
Едва ли ще ме послушаш , но си спомням какво направих аз и как сега съжалявам , че тогава не послушах , когато на мен ми дадоха този съвет .

# 771
  • Мнения: 6 915
На мен нещо ми прещрака и реших да уча за изпит (който е чак на 6-ти юни). Та сигурно много няма да пиша тук известно време. Иначе днес килограмите ми бяха същите като вчера, което много ме радва. Ще започна утре диетата с жито, а и коремът вече не ме боли много и подновявам тренировките от утре.

# 772
  • Мнения: 393
Утре и аз имам изпит ... поредния . И така ме мързи сега да седна и да почета още малко , но се налага .
Днес денят беше ужасен - заради времето , иначе имахме планове с приятели да ходим на пикник на Витоша и да се разходим .
Всичко пропадна и цял ден седя в нас на компа ...
Докъм 4 нищо не бях яла и се чудех къде ми е апетита , но щом хапнах и да видите как ми се прияде .
Днес съм на варени картофи - 1 кг .
Нещо като моно диета , но сложих доста сол , та да видим утре какво ще покаже кантара .
Май и ще ми идва тези дни , та се чудя дали да се стресирам с кантара .
Сега гася компа и сядам да чета за изпита .  Sick

# 773
  • Мнения: 669
Миранди, много съм съгласна със Сметана! Та ти гладуваш!!! Как така цял ден ще си на 1 фреш и корнишони? Ще си разрушиш организма! Почни да хапваш! Имам чувството, че се наказваш и себе си, и тялото си! Та вие сте едно! Не воювай с него! То само ще ти покаже как му е най-добре! Послушай го! И стига с тези цигари! Peace Извинявай, че звуча назидателно и ако те дразня, те моля да ми простиш! Hug Hug Hug

Мами 73 и на мен финно ми звучи по-добре, особено в рима, ама какво да направим , че е с едно "Н" Grinning Всеки се обърква понякога Hug

# 774
  • Мнения: 1 254
Миранди, сметана и ангелина са прави. Същото си помислих и аз докато четях поста ти. Няма смисъл да си правиш експерименти със себе си. Още повече като знам колко много неща знаеш за разделното хранене. Наистина, резултатът ще е бавен, но няма да насилваш организма си.
Мога да ти предложа и друг вариант, чрез които отслабнах с 5-6 кг за два месеца. Да пиеш шейк (meal-replacement) примерно на обяд, сутрин да закусваш мъничко-може и плодове, а вечер-да хапваш разделно, да речем пържолка и салата. Повярвай ми резултатът няма да закъснее и ще е доста здравословен. Аз тогава пиех шейкове които ми ги носеха от англия, но тук също се продават добри неща.  Naughty
Извинявай, че ти се меся, но не можах да се въздържа да не и изкажа мнението.
Мами 73 споко бе душа, няма нищо  Hug

# 775
  • Мнения: 6 958
Знам момичета, но по какъв начин да ви го обясня, че каквото хапна всичко нагоре или в най добрия случай задържам... Това с разделно хранене и установен режим на хранене ще стане след като сваля кг. ако успея въобще, защото СМЕТАНА именно ти ми каза, веднъж че ако трябва да сваляш по килограм на седмица или месец, по добре да си седиш така както си или нещо такова беше казала, ми мила това важи и аз мен... аз мразя бавните диети и бавните резултати, не за друго, а защото те не дават резултат при мен... както повечето хора или - или... по този начин в момента (плодуване/суровоядство) аз променям навиците в мен и пак не съм успяла... ето ядох цяла седмица и не можах да се спра, ни корем се е свил, ни навика за лакомия се е променил... Знам всички ви какво имате в предвид, много добре ви разбирам, но аз не мога така, просто не мога  Rolling Eyes

# 776
  • Мнения: 890
Миранди,
аз съм като теб. Когато пазя диета гладувам. Иначе се увличам. Когато просто внимавам какво ям изяждам доста. И много лесно си казвам я това да пробвам, я онова и накрая като се замисля, то солидно количество станало. Наистина от тези крайни диети доста се изтощих и дълго време не можех да започна, но сега съм се въоръжила с много сили и постоянство. Знам, че това не е най-добрият вариант, но за мен поне за момента това е решението. От друга страна всички знаем, че лечебното гладуване е много полезно. Като оставим настрана свалянето на килограми, което го съпътства, разбира се

# 777
  • Мнения: 669
Миранди,защо не отидеш на диетолог? Да те изследват и да те направят персонален режим? Не знам колко струва, но ако ти реши проблема , си заслужава!

# 778
  • Мнения: 1 416
О СЛАДУРКИ МАЙ ВСИЧКИ ЗНАЕМ КАКВО Е ЗДРАВОСЛОВНО АМА КОЙ НАИСТИНА ГО СПАЗВА ТОЧНО СЕЩАМ СЕ КАКВО КАЗА БАБА ВИЛИ ОТ БИГ БРАДЪР 3;"НЕ МИ ГОВОРЕТЕ ЗА ДИЕТИ ПРИ МЕН У КОМШИИТЕ ЯДАТ НА МЕН МИ СЕ ЛЕПИ" КОГАТО Е ТАКА КАКВО ДА КАЖЕ ЧОВЕК АЗ НЕ СЕ НАЕМАМ ДА ДАВАМ СЪВЕТИ ЧЕ И АЗ ОТВРЕМЕ НА ВРЕМЕ СИ МИСЛЯ МАЙ НЯМА УМРЯЛ ОТ ГЛАД НО ОТ ПРЕЯЖДАНЕ СИГОРНО ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ И ВЕСЕЛИ ЕМОЦИИ

# 779
  • Мнения: 1 975
Здравейте милички  Heart Eyes липсвах ли ви  Wink Laughing

Добре дошли  welcomeна новите попълнения /свежата кръвчица Laughing/ много успехи в борабата с лилцата  Peace

И аз гласувах за заглавие на новата темичка, нооооо тайна майна  Wink

Мирандичка момичетата много добре са те посъветвали, това не може да е начин на живот. Ние дето сме или много или нищо сме най-зле, но трябва да се променим някак си. Всички искаме да отслебнем бързо, но трябва и за здравето си да помислим  Hug

А иначе и аз като повечето днес имах "разпускащ" ден в който леееекинко се освиних  Animal Pig и да видим утре кантара какво ще покаже Rolling Eyes Ноооооо утре пак на мляко с мед до следващото лунуване  Naughty

Целувки   love001на всички и лека вечер   luvbed

Общи условия

Активация на акаунт