Защо се отказахте от "Страхотната диета "

  • 3 218
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 10 858
А задължително ли е да се спази след първата?

# 46
  • Мнения: 928
А задължително ли е да се спази след първата?
След като изчетох всички мнения видях,че не всички са правили втората и третата.Това зависи само от теб-както си прецениш.

# 47
Pepita, аз също съм чела ,че с повишения прием на храна се цели да се обърка организъма. При диета организъма привиква с намалените ккал и намалява изгарянето, но изведнъж  Shocked Shocked Shocked и  newsm44 . Всеки си има свои начин за освобождаване от излишните кг.  Hug . При теб действа щом см намаляват smile3501 smile3501 smile3501

Последна редакция: пт, 18 май 2007, 07:07 от Валета

# 48
Момичета , за спорта разбрах и аз съм като Вас с оправданието ,че нямам време  Embarassed Outta Jointда ходя в зала. Приемате ли някакви хранителни добавки или витамини. Има тема за липозан и малко съм навита , но в съчетание с диетата newsm78. Не знам дали ще има полза и  да не навредя на естеството на диетата. Thinking

# 49
  • Мнения: 498
Аз ходя вече трети месец на аеробика.Мога да кажа,че и мен в началото направо си ме мързеше и търсех оправдание пред себе си.За това си купих карта за 3 месеца и няма мърдане.Освен това вече ходя с оргомно желание-видимо се стегнах,това е "моето"време,без дете ,без мъж,разтоварвам се,а силната музика и хората ми дават допълнително настроение и тонус.Вече мога да кажа,че чакам с нетърпение дните и часовете ми за спорт. HugОпитайте,много е хубаво. PartyОсвен тов пих една опаковка Кларинол,а сега пия Биоактив К.Л.А..От известно време насам обаче нещо си седя на едни килограми и за това мисля и диетка да започна.До морето искам да сваля още 5-6 кг. Crazy

# 50
  • Мнения: 928
Момичета , за спорта разбрах и аз съм като Вас с оправданието ,че нямам време  Embarassed Outta Jointда ходя в зала. Приемате ли някакви хранителни добавки или витамини. Има тема за липозан и малко съм навита , но в съчетание с диетата newsm78. Не знам дали ще има полза и  да не навредя на естеството на диетата. Thinking
Аз не пия нищо като добавка.На тези Липозани и други подобни изобщо не има вярвам.Преди години си купувах каквото излезеше на пазара от тоя род,но нито едно не ми е помогнало и затова не пия.Искам да си взема някаква добавка,но аз не тренирам и нямам идея каква да е тя.Така че ще си карам без добавка за по-сигурно,бавно и много мъчително  #Cussing out
Днес като се качих на кантара получих поредния сърдечен удар  #Cussing out 50.2кг,но за сметка на това кръстчето ми е с 1 см по-тесничко  от 66см на 65см   Party
Колкото и да искам космически цифри ми е ясно,че няма да е лесно.Затова само напред  Peace

# 51
  • Мнения: 393
Пазих преди месец тази диета , но не я изкарах цялата ...
Направих 4 дена . Ето какво забелязах - при дните на кисело мляко и зеленчук , си правех таратор и карах само на това . Свалях през тези дни по 400 гр , а в дните с протеини и въглехидрати задържах сваленото .
Тоест на седмица се пада да свалям по 1,500 - 2 кг .
Доста бавно за моите излишни килца , но поне диетата ми допада .
От понеделника съм с вас , защото днес ми е предпоследен ден на една друга диета .

# 52
  • Мнения: 636
Сметанка, точно това забелязах и аз. Сваля се само в дните с млякото. И аз правих само първата част. Доскоро бях на Редукция, но изкарах само първата фаза, защото трябва да се спортува, а аз се разболях Rolling Eyes. Все пак успях да сваля 4кг за 10 дни. Понеже ми остават още малко килца мисля да продължа със Страхотната диета, защото е общо взето лека.
Така че : Бройте и моя милост в отбора. След 3 дни почвам. Сега реших да изкарам 3 дни на ориз-това е монодиета, в която се яде само ориз.Да видим какво ще постигна с него Laughing

# 53
  • Мнения: 393
Сметанка, точно това забелязах и аз. Сваля се само в дните с млякото. И аз правих само първата част. Доскоро бях на Редукция, но изкарах само първата фаза, защото трябва да се спортува, а аз се разболях Rolling Eyes. Все пак успях да сваля 4кг за 10 дни. Понеже ми остават още малко килца мисля да продължа със Страхотната диета, защото е общо взето лека.
Така че : Бройте и моя милост в отбора. След 3 дни почвам. Сега реших да изкарам 3 дни на ориз-това е монодиета, в която се яде само ориз.Да видим какво ще постигна с него Laughing

Не се лъжи с този ориз , от опит ти го казва човек , който обожава ориза .
Нищо не свалих , а и понеже е доста безвкусно едвам издържах .

# 54
Добре дошли в отбора, момичета smile3525 . Друго си е когато знаеш ,че не си сам smile3521 .

# 55
  • Мнения: 636
Сметанка, оризът завърши безславно Laughing Не можах да устоя на мусаката, която сготвих вчера. Така че от понеделник съм на страхотната. Но май ще трябва да сменим името на темата или да почнем нова newsm78.

# 56
  • Мнения: 122
Вивиан ти за къде си се разбързала да отслабваш - имаш бебе на 1 месец (чак сега видях от лентичката ти). Не Кърмиш ли?

# 57
  • Мнения: 393
Сметанка, оризът завърши безславно Laughing Не можах да устоя на мусаката, която сготвих вчера. Така че от понеделник съм на страхотната. Но май ще трябва да сменим името на темата или да почнем нова newsm78.

Може да пусна нова тема и без това дълго ще си седя в нея ...

# 58
  • Мнения: 928
Сметанка, оризът завърши безславно Laughing Не можах да устоя на мусаката, която сготвих вчера. Така че от понеделник съм на страхотната. Но май ще трябва да сменим името на темата или да почнем нова newsm78.

Може да пусна нова тема и без това дълго ще си седя в нея ...

Хей,не влагай толкова много песимизъм Naughty нищо не се знае  Hug

# 59
  • Мнения: 928
Хайде да се отчета-то не че има какво де..............  #Cussing out
Кантара ми днес показа 50.5кг  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out ,а този път няма причина-всичко си спазвам стриктно,дори понякога ям по малко отколкото съм си наумила.От петък съм в МЦ  и дано това да ми влияе на кантара,защото взе да ми писва.
на сантиметри не мърдам от 15.05.2007 , днес ми е 9 ден и нещо се ядосвам #Cussing out #Cussing out #Cussing out
въпреки всичко вчера ходих да си купя ролери и ще ходя да "спортувам" хехеххехе   Най-много да се пребия де hahaha
Смятам да я изкарам тази диета,но едва ли ще я повторя колкото и да ми допада.
С вас съм момичета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт