Защо се отказахте от "Страхотната диета "

  • 3 229
  • 62
  •   1
Отговори
Прочетох в архива темите за "Страхотната диета" и съм с идеята да я започвам.  Темата за тази диета е замряла, затова искам да питам, тези които са я прилагали - струва ли си ? Има ли и тя подводни камъни? ooooh!

# 1
  • Мнения: 1 095
Каква е тази "страхотна диета" ?
Пропуснала съм !

# 2
  • Мнения: 928
Най-накрая някой да се включи  Hug
Аз съм вече 3 ден на тази диета и се чувствам много добре,няма глад,а дори ми е забавно да следя часовете за храна.

# 3
  • Мнения: 1 095
Като те гледам на снимката,не знам дали имаш нужда Simple Smile
Аз се запознах с тази диета набързо,но не мисля,че ще мога да я правя

# 4
  • Мнения: 928
Дороти,какво те притеснява-часовете ли?

# 5
  • Мнения: 928
Като те гледам на снимката,не знам дали имаш нужда Simple Smile
Аз се запознах с тази диета набързо,но не мисля,че ще мога да я правя


Да,както всички и ти ще кажеш,че се халосвам,но аз съм висока 1.60 и не изглеждам хич добре като съм 50 кг.Не се превземам,просто искам да си сложа къса пола и да облека потник,който не трябва да ми скрива шкембето.
Хайде да слабеем  Wink

# 6
  • Мнения: 1 095
да, Пепита,часовете ме притесняват,а и още , по цял ден съв движение, трябва да мъкна всичко това на ръка ( не съм с кола) #Crazy
А що се отнася за визията,ти най-добре си знаеш, просто исках да отбележа,че изглеждаш супер на снимката!  bouquet

# 7
  • Мнения: 928
doroty_dencheva, много ти благодаря   bouquet
Да,наистина е кофти това за часовете,особено както ти си в движение както казваш.Аз съм си в къщи по-цял дел и затова ми е добре.Иначе изчетох целите 3 теми за тази диета и не мога да ти опиша колко се бързо се "навих" да я започна.Всички бяха много радостни от ефекта на диетата.Затова съм на 3 ден днес,но наистина не изпитвам никакъв глад,което май е най-важното за мен  Embarassed

# 8
  • Мнения: 928
 doroty_dencheva,виж тази диета дали ще ти допадне.Аз със нея за 1 месец свалих 5кг/ това беше преди нова година, бях станала 53кг Embarassed/ и съм много доволна.
1 ден Варени картофи 1кг
2 ден  Плодове без цитрусови 1кг   
3 ден Сирене 0.5кг
4 ден Варени яйца 6бр
5 ден Пилешко месо 0.5кг
6 ден Зеленчуци 1кг
7 ден Кис. мляко 3бр
8 ден Кашкавал 0.5кг
9 ден Риба 0.5кг
10 ден Мин.вода
Със сигурност я има из форума някъде,аз я срещнах някъде,но беше с малки изменения.
Кафето си пия с мляко/ без вода/ и захарин,10 ден никога не съм го правила,а и нямам такива намерения.
Така един месец ги редувах тези дни и ефекта беше супер,ама се преместих да живея в Германия и познай-Я това да опитам,я и това и така пак станах 51.5кг,но свалих 1.5 и искам и другите да махна.
Дано да си харесаш диета.Успех

# 9
  • Мнения: 1 095
Мерси , Пепита!  bouquet
Малко е драстична според мен, но ще пробвам !

# 10
  • Мнения: 928
Забравих да допълня,че картофите си ги правех на салатка с оцет,олио и лук;пиех редовно вино,а количеството не го изпълнявах.Ако ядах картофи си вземах 1.5 кг,плодовете,заленчуците и всичко друго без яйцата/мразя варени яица/бяха в повече от даденото за деня.Вода не пиех,защото не можех.Сега се уча да пия вода и дано да успея. newsm78

# 11
  • Мнения: 1 095
И аз не обичам яйца,даже варени изобщо не ги ям
Вода си пия, обичам я.
Докато пиех Хербалайф,пиех по 3 литра Simple Smile

# 12
  • Мнения: 861
Аз се отказах първо защото не обичам много мляко а за десетте дни, през които я прилагах се наядох на мляко за години напред. Тези часове, под които се ядеше също не ми бях никак удобни. Хайде, на работа като съм - по ги спазвах, ама в събота излизам из центъра на разходка и на кафе, ами не върви някак да се мотая с отворена кофичка мляко или да си гризкам ябълка на улицата. Странното беше, че се чувставах доста гладна, въпреки че при тази диета ядях повече от обикновено. Отдавам го на това, че се хранех по часовник - явно наистина така се засилва метаболизма. Спрях диетата след като се чувствах ужасно отпадала една сутрин и ми се виеше свят. Бях отслабнала за 10 дни около 1,5 - 2 кг.

# 13
  • Мнения: 122
Здравейте, може ли някоя от Вас да напише за тази почасовата диета или да даде линк, много благодаря  Hug  bouquet

# 14
  • Мнения: 928
Здравейте, може ли някоя от Вас да напише за тази почасовата диета или да даде линк, много благодаря  Hug  bouquet

ето ти линк към едната тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=131550.280

Аз съм вече 5 ден на тази диета и мога да се похваля,че не изпитвам глад както при други диети.Е, понякога нямам търпение да дойде часа за хранене,ама то това е нормално май  Embarassed
За тези 5 дни /т.е. 4 изминали/ от 50-51кг  ( не се измерих точно преди да започна ) тази сутрин бях 49.7кг,което за мен е много добре,при положение че моите кг са малко за сваляне и става доста трудно без движение.

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 15:36 от pepita730

# 15
  • Мнения: 505
Спазвах диетата близо три седмици през февруари. Свалих 5 кг. и се чувствах повече от добре. Сутрин се събуждах по-рано от обикновеното изпълнена с енергия. За мен това е един от сполучливите режими. 

# 16
  • Мнения: 928
и при мен го има ранното събуждане и ми е много хубаво  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 570
На мен ми стана досадно спазването и на часовете, и на това какво трябва да ям в определения ден. Трябваше за детето и съпруга ми да готвя едно, за мен да приготвям друго. За това само една седмица спазвах диета 1. Но свалих 2 кг. и още ги задържам. Точно когато трябваше  да съм на мляко  и зеленчук се обаждаха приятели да им ходим на гости или да излезем някъде и беше много тъпо, защото си измислях поводи, за да отложа виждането. Сега се върнах към Разделното хранене. Ако не мога да сваля и останалите 5-6 кг, здраве да е. Мъжът ми и така ме харесва.

# 18
  • Мнения: 122
Благодаря pepita730,  тази диета я бях чела още като бях бременна, мисля че имаше и някакъв период на захранване след него ....
И на мен ми пречат няколко 2-3 килца  Whistling

# 19
Благодаря Ви за отговорите , момичета .Аз се реших и започнах диетата. pepita730,включвам се в групата smile3521. Надявам се на успех .Важното е ,че не чувствам глад при този режим на хранене. Успех в борбата с  килограмите !!  newsm10

# 20
  • Мнения: 928
tannia_4,има 3 фази на тази диета и доколкото ми е ясно те постепенно те подготвят за нормален начин на хранене.Те са също така приятни,дори ми се струва,че много се хапва там newsm78 ... но дотогава има време,нека се преборя с фаза 1 и тогава ще му мисля.
 И аз се боря с някъде толкова кг гадни мазнини Crazy

# 21
  • Мнения: 928
Благодаря Ви за отговорите , момичета .Аз се реших и започнах диетата. pepita730,включвам се в групата smile3521. Надявам се на успех .Важното е ,че не чувствам глад при този режим на хранене. Успех в борбата с  килограмите !!  newsm10
Да, за нас жените като че ли е най-важно с какво да се натъпчем и какво шоколадче да сложим в устата-това е общо казано и нямам никакви лични обръщения,просто си мисля,че щом аз съм такава и всички са като мен.Дано някой не ми се разсърди. Praynig
Хайде да си формираме една групичка и да се подкрепяме,когато ни е трудно (колкото и да не гладуваме,все ни се прияжда нещо )
Успех и на теб Валета  Hug

# 22
  • Мнения: 498
Привет!Аз мога да се похваля,че направих тази диета миналото лято....дори 2 пъти с интервал от около месец.Първият път свалих 3 кг.,а вторият 2кг.Доволна съм,аз не исках драстично сваляне на килограми.В дните с киселото мляко си забърквах една бака таратор и си го хапвах през деня.Освен това си слагах подправки в салатите...сол,олио...така че,може би ефектът щеше да е още по-добър ,ако се ограничавах,ама... EmbarassedСега мисля пак да я подхвана. Peace

# 23
  • Мнения: 928
Точно така правя и аз - овкусявам си всичко,е не прекалявам,но поне е вкусно  Rolling Eyes
Хайде Наде ела при нас да слабеем  заедно  Hug

# 24
Да, за нас жените като че ли е най-важно с какво да се натъпчем и какво шоколадче да сложим в устата-това е общо казано и нямам никакви лични обръщения,просто си мисля,че щом аз съм такава и всички са като мен.Дано някой не ми се разсърди. Praynig

така си е ooooh!
Хайде да си формираме една групичка и да се подкрепяме,когато ни е трудно (колкото и да не гладуваме,все ни се прияжда нещо )
 ОКthumbsup

Успех и на теб Валета  Hug
Благодаря, pepita730,имам мнооого до финала Crazy

# 25
  • Мнения: 498
Ами хайде! HugКога я започваме?Аз сега пия Биоактив К.Л.А. 1000 и ходя на аеробика,но нещо запецнах на едни килограми и май ще се наложи и диета.В интерес на истината аз винаги си започвам диетите понеделнишки Laughing/и като кажа в къщи:от понеделник съм на диета,мъжът ми ме поглежда с усмивка и ме пита:а от кой понеделник? Joy/Та,казвайте от кога започваме:)))....сега покрай празниците може и да не издържа Embarassed и предлагам след това.От 28-ми май,понеделник. Crazy

# 26
  • Мнения: 928
Валета, с колко кг се бориш?
Колкото и да са по-важен е стимула!Имаш ли стимул-ще ги свалиш  Naughty   Hug

# 27
  • Мнения: 928
Наде,днес ми е 6 ден и ДАНО изкарам докрай.  Praynig Ако искаш от 28 мога да започна,но втората диета от този вид и пак да сме заедно.  Simple Smile

# 28
15 е програма минимум , но с тази диета се надявам на 5-6 за един курс . Много съм се амбицирала  #2gunfire

# 29
  • Мнения: 928
хайде тогава Hug

# 30
  • Мнения: 498
Ама то и видове ли има?Аз знам само тази,където се редуват кисело мляко,въглехидрати,кисело мляко, белтъци.каква е втората диета?

# 31
Наде, ти прави ли и трите фази от диетата, т.е. общо 38 дни ?

# 32
  • Мнения: 928
Ама то и видове ли има?Аз знам само тази,където се редуват кисело мляко,въглехидрати,кисело мляко, белтъци.каква е втората диета?
заповядай
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=131550.280

# 33
  • Мнения: 498
Ohoooo!За първи път ги виждам тези диети.Аз съм правила само първата-2 пъти.Сериозно се замислям дали да се пробвам newsm78Изглеждат ми добре...то не може хич без глад. GrinningСамо незнам с дните на плодове как ще се справя...ще умра,ако не гризна нещо соленко EmbarassedМдааа....от 28-ми май я започвам! Crossing ArmsДали ще сваля 5-6 килограма????Аз това искам. Peace

# 34
  • Мнения: 928
Ohoooo!За първи път ги виждам тези диети.Аз съм правила само първата-2 пъти.Сериозно се замислям дали да се пробвам newsm78Изглеждат ми добре...то не може хич без глад. GrinningСамо незнам с дните на плодове как ще се справя...ще умра,ако не гризна нещо соленко EmbarassedМдааа....от 28-ми май я започвам! Crossing ArmsДали ще сваля 5-6 килограма????Аз това искам. Peace

ако имаш предвид дните на плодове дните, в които се яде к.мляко и плод или зеленчук,аз ям целия ден таратор и е много приятно  Peace

# 35
  • Мнения: 122
tannia_4,има 3 фази на тази диета и доколкото ми е ясно те постепенно те подготвят за нормален начин на хранене.Те са също така приятни,дори ми се струва,че много се хапва там newsm78 ... но дотогава има време,нека се преборя с фаза 1 и тогава ще му мисля.
 И аз се боря с някъде толкова кг гадни мазнини Crazy

Колко дена смяташ да правиш първата фаза?

# 36
  • Мнения: 122
Искрено се възхищавам на жените които си помагат за свалянето на килограмите със спортуване, аз не обичам спорта, предпочитам да ги из гладувам  Joy
Иначе за сладките неща, като всички жени също съм голям фен, но мога с огромно удоволствие да се похваля че след като родих първите 5 месеца не сложих в устата си дори и един шоколадов бонбон, но сега си позволявам  newsm78
Най-лошото е че и жегите не ми пречат  ooooh!

# 37
  • Мнения: 928
tannia_4,има 3 фази на тази диета и доколкото ми е ясно те постепенно те подготвят за нормален начин на хранене.Те са също така приятни,дори ми се струва,че много се хапва там newsm78 ... но дотогава има време,нека се преборя с фаза 1 и тогава ще му мисля.
 И аз се боря с някъде толкова кг гадни мазнини Crazy

Колко дена смяташ да правиш първата фаза?

Първата е 14 дни и смятам да ги изкарам  Praynig

# 38
  • Мнения: 928
Искрено се възхищавам на жените които си помагат за свалянето на килограмите със спортуване, аз не обичам спорта, предпочитам да ги из гладувам  Joy
Иначе за сладките неща, като всички жени също съм голям фен, но мога с огромно удоволствие да се похваля че след като родих първите 5 месеца не сложих в устата си дори и един шоколадов бонбон, но сега си позволявам  newsm78
Най-лошото е че и жегите не ми пречат  ooooh!

Аз също не обичам да спортувам и като теб предпочитам да "умра" от глад,за да вляза във форма.Но иначе съм с двете ръце за йогата/по скоро за фет-бърнинг йога/ ,защото без много интензивност постигаш страхотни резултати и се чувстваш невероятно след занимание.

# 39
Вече съм   -1 Joy Joy  , но има още много   #Crazy. Дано да успеем.
Pepita 730, при теб има ли вече резултат?

# 40
  • Мнения: 122
Не съм тренирала и йога, смея да твърдя че съм Истински мързел ....

# 41
  • Мнения: 928
Вече съм   -1 Joy Joy  , но има още много   #Crazy. Дано да успеем.
Pepita 730, при теб има ли вече резултат?
Бравоооооооооооооооооо   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Аз не смея да си кажа  Embarassed Embarassed Embarassed вчера след обед си направих едно въглехидратно зареждане  #Cussing out #Cussing out #Cussing out хем ме е яд хем ме убеждават,че така трябва да се прави......
Един мой приятел си поддържа фигурата като прави следното: кара си 5-6 дни на ограничен прием на храна и ккал и на следващия,но само 1 ден си хапва каквото не си позволява през другите-баничка,шоколадче и такива глезотии.По този начин той събужда метаболизма и организма се чуди какво става.Качените грамове казва,че сваля много по-лесно от другите. задължително на другия ден е с намален прием на ккал
Аз се опитвам да започна да го правя и аз,ама все след такъв ден умирам от яд.
та вчера до обед си карах на грейпфрути и на обед си направих пил.дробчета,след това хапнах 3 парчета шоколад,две корички от филийка хляб с фъстъчено масло,малко шан-фъстък,по-късно си изядох едно кремче от онези шоко-сметана на Dr. Eotker и така  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Днес не се чувствам добре-кръвното ми не е в час и умирам от глава- разбира се това няма нищо общо с яденето,но на всичкото отгоре умирам и от яд,за вчера колкото и да знам,че така трябва да правя.
Та днес не съм се катерила на кантара,защото не искам да получа удар  #Cussing out hahaha
За кг днес не мога да се похваля,но имам напредък от към см
дупе: -0,4 см
бедра: -0,5 см
да знам,че са много малко,но за мен са много.
при мен свалянето няма да е стаква скорост като на другите-това ми е ясно  #Cussing out  все пак се боря с 3 а дано и 4 кг
утре ще дам отчет за килограмите

# 42
  • Мнения: 928
Не съм тренирала и йога, смея да твърдя че съм Истински мързел ....
а и аз не съм тренирала кой знае колко време- около 1 година ходех редовно,но с прекъсване през зимата заради големия студ
сега бих ходила,но "извинението" ми е че тук  курса е около 100-150 евро и така си стоя и си мързелувам  Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета това ли е втората диета:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89452.20 - най-долу?

# 44
  • Мнения: 928
Момичета това ли е втората диета:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89452.20 - най-долу?
да,това е втората диета  Peace

# 45
  • София
  • Мнения: 10 858
А задължително ли е да се спази след първата?

# 46
  • Мнения: 928
А задължително ли е да се спази след първата?
След като изчетох всички мнения видях,че не всички са правили втората и третата.Това зависи само от теб-както си прецениш.

# 47
Pepita, аз също съм чела ,че с повишения прием на храна се цели да се обърка организъма. При диета организъма привиква с намалените ккал и намалява изгарянето, но изведнъж  Shocked Shocked Shocked и  newsm44 . Всеки си има свои начин за освобождаване от излишните кг.  Hug . При теб действа щом см намаляват smile3501 smile3501 smile3501

Последна редакция: пт, 18 май 2007, 07:07 от Валета

# 48
Момичета , за спорта разбрах и аз съм като Вас с оправданието ,че нямам време  Embarassed Outta Jointда ходя в зала. Приемате ли някакви хранителни добавки или витамини. Има тема за липозан и малко съм навита , но в съчетание с диетата newsm78. Не знам дали ще има полза и  да не навредя на естеството на диетата. Thinking

# 49
  • Мнения: 498
Аз ходя вече трети месец на аеробика.Мога да кажа,че и мен в началото направо си ме мързеше и търсех оправдание пред себе си.За това си купих карта за 3 месеца и няма мърдане.Освен това вече ходя с оргомно желание-видимо се стегнах,това е "моето"време,без дете ,без мъж,разтоварвам се,а силната музика и хората ми дават допълнително настроение и тонус.Вече мога да кажа,че чакам с нетърпение дните и часовете ми за спорт. HugОпитайте,много е хубаво. PartyОсвен тов пих една опаковка Кларинол,а сега пия Биоактив К.Л.А..От известно време насам обаче нещо си седя на едни килограми и за това мисля и диетка да започна.До морето искам да сваля още 5-6 кг. Crazy

# 50
  • Мнения: 928
Момичета , за спорта разбрах и аз съм като Вас с оправданието ,че нямам време  Embarassed Outta Jointда ходя в зала. Приемате ли някакви хранителни добавки или витамини. Има тема за липозан и малко съм навита , но в съчетание с диетата newsm78. Не знам дали ще има полза и  да не навредя на естеството на диетата. Thinking
Аз не пия нищо като добавка.На тези Липозани и други подобни изобщо не има вярвам.Преди години си купувах каквото излезеше на пазара от тоя род,но нито едно не ми е помогнало и затова не пия.Искам да си взема някаква добавка,но аз не тренирам и нямам идея каква да е тя.Така че ще си карам без добавка за по-сигурно,бавно и много мъчително  #Cussing out
Днес като се качих на кантара получих поредния сърдечен удар  #Cussing out 50.2кг,но за сметка на това кръстчето ми е с 1 см по-тесничко  от 66см на 65см   Party
Колкото и да искам космически цифри ми е ясно,че няма да е лесно.Затова само напред  Peace

# 51
  • Мнения: 393
Пазих преди месец тази диета , но не я изкарах цялата ...
Направих 4 дена . Ето какво забелязах - при дните на кисело мляко и зеленчук , си правех таратор и карах само на това . Свалях през тези дни по 400 гр , а в дните с протеини и въглехидрати задържах сваленото .
Тоест на седмица се пада да свалям по 1,500 - 2 кг .
Доста бавно за моите излишни килца , но поне диетата ми допада .
От понеделника съм с вас , защото днес ми е предпоследен ден на една друга диета .

# 52
  • Мнения: 636
Сметанка, точно това забелязах и аз. Сваля се само в дните с млякото. И аз правих само първата част. Доскоро бях на Редукция, но изкарах само първата фаза, защото трябва да се спортува, а аз се разболях Rolling Eyes. Все пак успях да сваля 4кг за 10 дни. Понеже ми остават още малко килца мисля да продължа със Страхотната диета, защото е общо взето лека.
Така че : Бройте и моя милост в отбора. След 3 дни почвам. Сега реших да изкарам 3 дни на ориз-това е монодиета, в която се яде само ориз.Да видим какво ще постигна с него Laughing

# 53
  • Мнения: 393
Сметанка, точно това забелязах и аз. Сваля се само в дните с млякото. И аз правих само първата част. Доскоро бях на Редукция, но изкарах само първата фаза, защото трябва да се спортува, а аз се разболях Rolling Eyes. Все пак успях да сваля 4кг за 10 дни. Понеже ми остават още малко килца мисля да продължа със Страхотната диета, защото е общо взето лека.
Така че : Бройте и моя милост в отбора. След 3 дни почвам. Сега реших да изкарам 3 дни на ориз-това е монодиета, в която се яде само ориз.Да видим какво ще постигна с него Laughing

Не се лъжи с този ориз , от опит ти го казва човек , който обожава ориза .
Нищо не свалих , а и понеже е доста безвкусно едвам издържах .

# 54
Добре дошли в отбора, момичета smile3525 . Друго си е когато знаеш ,че не си сам smile3521 .

# 55
  • Мнения: 636
Сметанка, оризът завърши безславно Laughing Не можах да устоя на мусаката, която сготвих вчера. Така че от понеделник съм на страхотната. Но май ще трябва да сменим името на темата или да почнем нова newsm78.

# 56
  • Мнения: 122
Вивиан ти за къде си се разбързала да отслабваш - имаш бебе на 1 месец (чак сега видях от лентичката ти). Не Кърмиш ли?

# 57
  • Мнения: 393
Сметанка, оризът завърши безславно Laughing Не можах да устоя на мусаката, която сготвих вчера. Така че от понеделник съм на страхотната. Но май ще трябва да сменим името на темата или да почнем нова newsm78.

Може да пусна нова тема и без това дълго ще си седя в нея ...

# 58
  • Мнения: 928
Сметанка, оризът завърши безславно Laughing Не можах да устоя на мусаката, която сготвих вчера. Така че от понеделник съм на страхотната. Но май ще трябва да сменим името на темата или да почнем нова newsm78.

Може да пусна нова тема и без това дълго ще си седя в нея ...

Хей,не влагай толкова много песимизъм Naughty нищо не се знае  Hug

# 59
  • Мнения: 928
Хайде да се отчета-то не че има какво де..............  #Cussing out
Кантара ми днес показа 50.5кг  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out ,а този път няма причина-всичко си спазвам стриктно,дори понякога ям по малко отколкото съм си наумила.От петък съм в МЦ  и дано това да ми влияе на кантара,защото взе да ми писва.
на сантиметри не мърдам от 15.05.2007 , днес ми е 9 ден и нещо се ядосвам #Cussing out #Cussing out #Cussing out
въпреки всичко вчера ходих да си купя ролери и ще ходя да "спортувам" хехеххехе   Най-много да се пребия де hahaha
Смятам да я изкарам тази диета,но едва ли ще я повторя колкото и да ми допада.
С вас съм момичета  Hug

# 60
  • Мнения: 393
Хайде да се отчета-то не че има какво де..............  #Cussing out
Кантара ми днес показа 50.5кг  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out ,а този път няма причина-всичко си спазвам стриктно,дори понякога ям по малко отколкото съм си наумила.От петък съм в МЦ  и дано това да ми влияе на кантара,защото взе да ми писва.
на сантиметри не мърдам от 15.05.2007 , днес ми е 9 ден и нещо се ядосвам #Cussing out #Cussing out #Cussing out
въпреки всичко вчера ходих да си купя ролери и ще ходя да "спортувам" хехеххехе   Най-много да се пребия де hahaha
Смятам да я изкарам тази диета,но едва ли ще я повторя колкото и да ми допада.
С вас съм момичета  Hug

А аз какво да кажа , вчера бях последен ден на една друга диета и бях свалила общо 3,500 - мислех си как на сутринта може да са вече 4 свалени .
Качвам се и ужассссс върнала съм един , та сега свалени са 2,500 за цяла седмица сериозна диета .
От утре съм с вас момичета - днес ще карам само на варени картофи , защото отдавна са ми се преяли .

# 61
  • Мнения: 928
Хайде да се отчета-то не че има какво де..............  #Cussing out
Кантара ми днес показа 50.5кг  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out ,а този път няма причина-всичко си спазвам стриктно,дори понякога ям по малко отколкото съм си наумила.От петък съм в МЦ  и дано това да ми влияе на кантара,защото взе да ми писва.
на сантиметри не мърдам от 15.05.2007 , днес ми е 9 ден и нещо се ядосвам #Cussing out #Cussing out #Cussing out
въпреки всичко вчера ходих да си купя ролери и ще ходя да "спортувам" хехеххехе   Най-много да се пребия де hahaha
Смятам да я изкарам тази диета,но едва ли ще я повторя колкото и да ми допада.
С вас съм момичета  Hug

А аз какво да кажа , вчера бях последен ден на една друга диета и бях свалила общо 3,500 - мислех си как на сутринта може да са вече 4 свалени .
Качвам се и ужассссс върнала съм един , та сега свалени са 2,500 за цяла седмица сериозна диета .
От утре съм с вас момичета - днес ще карам само на варени картофи , защото отдавна са ми се преяли .



От опит с кантара знам,че е нормално така да варират килограмите и се опитвам да се успокоя със сантиметъра,но наистина е много стряскащо Close

# 62
  • Мнения: 928
пуснах нова тема Страхотна диета-отново!!!!!!!!! 
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=191690.new#new
хайде да се местим,защото тук не ни е мястото Wink

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 15:32 от pepita730

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт