Като сме бременни трябва ли и да сме бедни???

  • 5 785
  • 113
  •   1
Отговори
# 105
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Продавачка и сервитьорка е диагноза. Ужасно племе с огромни претенции и никакво покритие.
В 99% от случайте нагли и прости.
а стига , бе! верно ли? ти всичките ли ги познаваш лично? Shocked
Да те светна и аз съм продавачка! bowuu И си харесвам работата, не си търся друга, не защото ме мързи/ както четох някъде/, или защото не ставам за друго / завършила съм икономика, бях пълна отличничка/, взимам над 500 лв./ някъде пишеш че това е максимума/ .
Ако имате още въпроси с удоволствие ще ви отговоря...ама не слагайте всички хора от тоя / или някой друг/ бранш под един знаменател!
На всички клиенти казвам по еднакъв начин Добър ден и Довиждане - независимо дали са ВИП персони  Wink , шляещи се ученици , бедни хора, тръгнали само да си зяпат, дори и на софийските луди , където всички ги познават....30-40% от хората се правят че не ме виждат и не ме чуват - тяхна си работа, не се дразня , те са тъпите, не аз...ама накрая не обобщавам " Всички клиенти са ебаси тъпанарите!"...
Съжалявам , че авторката на темата е попаднала в такава ситуациа - сигурно е кофти. Има и смотани продавачки , това е факт! Но има и смотани счетоводители , лекари , адвокати...




# 106
  • Мнения: 583
Продавачка и сервитьорка е диагноза. Ужасно племе с огромни претенции и никакво покритие.
В 99% от случайте нагли и прости.
а стига , бе! верно ли? ти всичките ли ги познаваш лично? Shocked
Да те светна и аз съм продавачка! bowuu И си харесвам работата, не си търся друга, не защото ме мързи/ както четох някъде/, или защото не ставам за друго / завършила съм икономика, бях пълна отличничка/, взимам над 500 лв./ някъде пишеш че това е максимума/ .
Ако имате още въпроси с удоволствие ще ви отговоря...ама не слагайте всички хора от тоя / или някой друг/ бранш под един знаменател!
На всички клиенти казвам по еднакъв начин Добър ден и Довиждане - независимо дали са ВИП персони  Wink , шляещи се ученици , бедни хора, тръгнали само да си зяпат, дори и на софийските луди , където всички ги познават....30-40% от хората се правят че не ме виждат и не ме чуват - тяхна си работа, не се дразня , те са тъпите, не аз...ама накрая не обобщавам " Всички клиенти са ебаси тъпанарите!"...
Съжалявам , че авторката на темата е попаднала в такава ситуациа - сигурно е кофти. Има и смотани продавачки , това е факт! Но има и смотани счетоводители , лекари , адвокати...





Казаха ви го. Сега ще спрете ли да пишете оплаквания? Кой каквото си изпроси, това ще получи (става въпрос от продавачка в магазина).

# 107
  • Мнения: 459
Случка от вчера. В заведение. Поръчвам кафе. Носят ми го с косъм. Връщам го и докато се обърна вече ми носят "ново". Попитах дали това е същото кафе, отговорът мисля че е ясен- ново било. Носят сметките. Сервито ни заръча да ги пазим и ги сложи под менюто върху масата. Ще плащаме и аз гледам, че кафето не е маркирано и най- любезно питам колко струва и че го няма в марката. Тъп поглед и следва каране: "Ама аз нали ви казах да пазите бележките????"
Ай стига бе  ooooh!

# 108
  • Мнения: 68
Данте, не смей повече да се оплакваш от лошо отношение на продавачки- те не са ти виновни, че си бременна и имаш скъпа кола! Ти си виновна, щото те са посредствени и нямат това, което имаш ти!  Crazy

Ами поне за седмица стани продавачка, и ще разбереш за каква визия ти говоря. Като ти влезе в магазина някоя която изглежда, че идва от върховете при нищожествата, и е вирнала нос, и като ти влезнат такива 10 на ден, тогава ще си говорим.


А трябва ли да сляза на нивото на продавачката, за да ме обслужи нормално? И за какво ми е да я разбирам- тя мене разбира ли ме? Не мисля, че са нищожества. Мисля обаче, че продавачките получават  заплати за да ме обслужват, или бъркам?  Ако можех да пазарувам без изобщо да виждат физиономиите на каките по магазините щях да бъда много щастлива.
Обичам да пазарувам от интернет!  Hug

# 109
  • Мнения: 2 891
Леле, Божке  ooooh! То не са превземки, то не е чудо!

# 110
  • Мнения: 459
Данте, не смей повече да се оплакваш от лошо отношение на продавачки- те не са ти виновни, че си бременна и имаш скъпа кола! Ти си виновна, щото те са посредствени и нямат това, което имаш ти!  Crazy

Ами поне за седмица стани продавачка, и ще разбереш за каква визия ти говоря. Като ти влезе в магазина някоя която изглежда, че идва от върховете при нищожествата, и е вирнала нос, и като ти влезнат такива 10 на ден, тогава ще си говорим.


А трябва ли да сляза на нивото на продавачката, за да ме обслужи нормално? И за какво ми е да я разбирам- тя мене разбира ли ме? Не мисля, че са нищожества. Мисля обаче, че продавачките получават  заплати за да ме обслужват, или бъркам?  Ако можех да пазарувам без изобщо да виждат физиономиите на каките по магазините щях да бъда много щастлива.
Обичам да пазарувам от интернет!  Hug


Браво  Peace

# 111
  • София
  • Мнения: 289
 Стана ми много тъпо! Може и от хормоните да е, но ми се доплака.  Sad Шопинг-а ми беше развален!  Cry
И днес ми стана още по-мъчно, защото ходихме с мъжа ми до 1 магазин, на който разположението позволява да се вижда кой с каква кола идва. Сещате се как бях обслужена...   bouquet, а пак си бях бременна и по сандали.[/quote]

Искам да съм бременна, пък кой както ще да ме възприема и както ще да ме гледа. Защо да ти  става тъжно, хора всякакви? Радвай се и бъди щастлива за това, че ще ставаш мама. Късмет.  Grinning

# 112
  • Мнения: 3 634
Може ли темата да бъде заключена?

Какви интерпретации, какви заключения.....
Не съм искала да насъскам клиенти срещу продавачи/сервитьори и обратното.
 От скоро съм в този форум и ми правят лошо впечатление жлъчните коментари към непознати. Някъде бях прочела, че ако темата/поста  не е свързана с отглеждането на децата, задължително се нахвърлят върху автора.

# 113
  • Мнения: 583
Не е точно така. Когато се пишат неща, които не са обмислени или вятърничеви, се реагира бурно. Също и когато някой се опита да се прави на това което не е. Не се сърдете, когато се изказвате като деца, или префърцунени госпожички.

Общи условия

Активация на акаунт