"Не така си представях този ден"...

  • 3 356
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 306
Ох, много ме разсмяхте. Моят син след провинение и бурна словесна реакция от моя страна, ме поглежда с най-сладката усмивка и клатейки глава ми "пее" Мила мамо, сатка добичка ного бичкам.

това ме подсети, че Мая понякога също ползва тези "хватки" - като ме види, че започвам да подпалвам, ми казва "Толкова си хубава и нежна, а така викаш, сигурно пак не си се наспала" Shocked hahaha

# 46
  • Мнения: 67
 Joy
Ох,момичета  разсмяхте ме до сълзи с тези ваши сладурковци.
Моята щерка,ще направи 6 след месец,но е много шантава.
Последните и приказки бяха:
-Мамо,научи се да си сдържаш нервите!-това докато и се карах за нещо. Crossing Arms
-Тате,каде се месиш там дето не ти е работа!Ко разбираш ти от живота още! Thinking-баща и нещо се намеси докато си говорехме нещо.
Имаш,дете гледай си го-ко ми се занимаваш с глупости.-така вика за сестра си

# 47
  • Мнения: 2 891
Малък е още за някакви сериозни изказвания, но в момента, в който разбере, че ще му се повишава тони или ще му се отказва нещо започва да бърчи муцуна и се разревава, промълвявайки "Гушни меееее!!!" и така, докато не му мине номера  Grinning

# 48
  • Мнения: 179
Вчера, цял ден карам Мико, да си подреди бюрото. Реших, като за награда, да му изпека кекс. Той обаче, така и не го подреди. Баща му се прибра от работа към 18ч, а малчо от вратата започва да нарежда: "Мама днеска нищо не е свършила. Само едно кексче е направила и едни картофики. Цял ден виси в тая кухня!  Мързелана!" Crossing Arms Захапа една ябълка и се оттегли в стаята си. Whistling
За пореден път викнах по него за бюрото, а той отвърна: "Как да си оправя бюрото, като ям ябълка?"  ooooh!

# 49
  • Варна
  • Мнения: 758
Побут  Simple Smile Много ми хареса тази темичка. Искам още  Grinning

Моето творение е още малко, затова ще кажа за братовчед ми. Като беше на около три го беше обхванало някакво желание за любовни приказки и аз разказвам ли, разказвам. Та седи си той, зяпнал ме е в устата и в един момент ми казва "Како, ако продължаваш да ми разказваш такива приказки, направо ще се влюбя в косата ти и от главата ми ще излезе ейиии такова (рисува с пръсти във въздуха) любовно сърчице"

Общи условия

Активация на акаунт