Ягодка - обсъждане на продукти /14-31 май/

  • 13 951
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 241
Кой се интересуваше от сенки с блясък??

Ето тези http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=53129&goChar=L са с блясък, ама много блясък, твърде много за мен... само цветът не знам дали ще ви хареса, а и другите от същата серия са измислени... Този се казва мед, но по-скоро на злато го докарва..

Както и да е, ще почакат до лятото да почернея...

# 286
  • Мнения: 3 010
A между другото аз забравих да кажа за фон дьо тена на Ланком - Тен адаптив, 4е нещо не ми допадна- много е течен и бързо попива, при което разнасянето става трудно  Close и покривността му не е голяма.

# 287
  • Мнения: 2 241
A между другото аз забравих да кажа за фон дьо тена на Ланком - Тен адаптив, 4е нещо не ми допадна- много е течен и бързо попива, при което разнасянето става трудно  Close и покривността му не е голяма.

Така както го описваш, значи е точно за мен Wink, поне това търсех аз... А цветът му как е? Тъмен ли е?

Ох, още го чакам, от 9 май ми е поръчката, за първи път толкова ми се бави... Close

# 288
  • Мнения: 13 512
A между другото аз забравих да кажа за фон дьо тена на Ланком - Тен адаптив, 4е нещо не ми допадна- много е течен и бързо попива, при което разнасянето става трудно  Close и покривността му не е голяма.
Аз бях писала за него по -рано. Той би трябвало да се адаптира към кожата -суха или мазна, но според мен е несполучлив.
А за сенките на ланком- аз имам такава единичка- златна- има блясък,да.

# 289
  • Мнения: 7 837
Момичета, не се връзвайте на тези несесери-чантички. Козметиката вътре е предимно тестери, а подобни чантички в Уолмарт струват по $10-тина  Laughing
Друг е въпроса, ако искаш на несесера ти да пише Диор. Но такива съм виждала и на Илиянци  Laughing

# 290
  • Мнения: 13 512
Момичета, не се връзвайте на тези несесери-чантички. Козметиката вътре е предимно тестери, а подобни чантички в Уолмарт струват по $10-тина  Laughing
Друг е въпроса, ако искаш на несесера ти да пише Диор. Но такива съм виждала и на Илиянци  Laughing
Абсолютно точно!
Понякога има и  1 продукт в пълен размер, но несесерите никога не са страхотни

# 291
  • Мнения: 7 837
Да похваля 2 неща на Диор, след близо десетдневно ползване. Не знам дали ги има в Ягодката, защото много трудно се ориентирам там.
Пробвайте тестери, особено ако сте с по-суха кожа. Много освежаваща серия.

Dior Hydraction Hydra-Protective Light Crème SPF 20

Dior Hydraction Hydra-Protective Eye Crème SPF 20



# 292
# 293
  • Мнения: 13 512
Да похваля 2 неща на Диор, след близо десетдневно ползване. Не знам дали ги има в Ягодката, защото много трудно се ориентирам там.
Пробвайте тестери, особено ако сте с по-суха кожа. Много освежаваща серия.

Dior Hydraction Hydra-Protective Light Crème SPF 20

Dior Hydraction Hydra-Protective Eye Crème SPF 20
И маската от същата серия е страхотна, но пак я няма в сайта- изчезва за часове-HydrAction Deep Hydration Intensive Mask -32 долара струваше.


Общи условия

Активация на акаунт