Пъпка

  • 3 740
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 583
Написах го, защото някои хора пишат без да се замислят - как ще си сложиш паста за зъби на дупето, а? Просто можете да шашнете хората с писанията си, и кой осведомен, кой не, пише ли пише, и се прави на доктор, и дава съвети. А пъпка на дупето излиза, когато си сядал на мръсна тоалетна, или хигиената ти куца. Това го знам от лекари и от старите хора. Naughty

Май и някои други, също неосведомени, пишат ли, пишат.... Как ще ти излезе пъпка на задника, на средата на едната буза, от сядане на тоалетна чиния??  newsm78  ooooh!  Whistling Поне моето Дъ не може да си го позволи така да се разплуе... А за хигиената - никой няма право да ми казва какво ми куца, без да знае....  #Cussing out
А според теб от какво излизат пъпки - сигурно от реакция на организма, когато околната спеда е чиста(не говоря за акне, въпреки че и тогава козметичките казват, че трябва идеална хигиена, за да се предотврати възпалителен процес, и да се лекува).

# 61
  • Мнения: 101
Понякога причина за пъпките е и засилената секреция на мастните жлези, които се уголемяват и секретират много активно. Не е задължително да си мърляч и да сядаш по мръсни тоалетни чинии Laughing
Темата определено надживя пъпката Wink

# 62
  • Мнения: 2 631
Цитат
Темата определено надживя пъпката Wink
Peace
Понякога много по-актуални и интересни теми остават с по-малко 'записа' на съфорумското семейство...
 Thinking
Има нещо с тази пъпка...  Whistling Thinking

# 63
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Цитат
Темата определено надживя пъпката Wink
Peace
Понякога много по-актуални и интересни теми остават с по-малко 'записа' на съфорумското семейство...
 Thinking
Има нещо с тази пъпка...  Whistling Thinking
Peace Joy Joy JoyИма нещо вярно...... Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт