Много нисък хемоглобин- как ще застраши бебето?

  • 10 685
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
Успокой се!
Ще ти дам пример с мен-почти през цялата ми бременност  Hb ми беше 87 и ме караха да пия Малтофер,който аз изобщо не можех да понасям SickНаслушах се на това какво може да му се случи на бебето,как щели да ни преливат кръв и на двамата и т.н.И всичко това понеже не съм ядяла месо/черен дроб се препоръчва/ и жълтици,а аз месо не ям от години,яйца също не понасям.Бях се поуплашила наистина както ти сега, но и не ми се вярваше,че и някаква химия може да ми помогне повече отколкото натуралните продукти.И така изведнъж започнаха да ми се ядат много портокали-само това ядах,друго не поглеждах,а аз не съм им голям фен по принцип.Докато не разбрах,че се препоръчвали портокали  Sunglasses Реших се на компромисен вариант да пия и Сорбифер,ама къде го пиех къде не...Hb си ми  остана същия и след като го пиех.Така че наблегнах много на портокалите,мед и орехи.Ядях си сутрин по една малка купичка мед с орехчета,правех си супички със спанак,ядях го и суров на салатка Simple Smile Когато ме приеха в болницата,защото вече преносвах малкия ми сложиха система с желязо и така де...много дълго стана.Мисълта ми беше,че си родих съвсем здраво и нормално детенце, и на двамата нищо ни нямаше,нито са му преливали кръв нито нищо.
Успокой се,гледай да не се тревожиш,хапвай си здравословни продукти,природата се е погрижила за всичко,взимай си лекарствата за твое собствено успокоение  и се радвай на малкото човече вътре в теб,защото срещата ви скоро наближава  Heart Eyes Успех Wink

Здравейте,

Моят хемоглобин е около 118. Нормален е, но от 2 седмици нещо главата малко ми се мота. Имали ли сте такива усещания? Знаете ли на какво се дължат? Все си мисля, че е анемия.

Мерси! Желая на всички много успех и хубави емиции.

Л.

# 46
  • Мнения: 1 216
хемоглобин 9,5 или 95 (едно и също е) не е много нисък, под 90 е кофти. Аз на 100 започнах да пия желязо и така 2 месеца ще ми правят изследвания утре и ще знам как се е отразило това. Прочетох в листовката на лекарството, че връзката между майка и бебе е по-силна при нормални нива на хемоглобина, чисто по мед причини ,но не бих могла да обясня защо. Знам, че при реждането и после е кофти да имаш недостиг, но беб си е ок

# 47
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
95 не е изключително нисък хемоглобин, особено за бременна. Струва ми се (постоянно налитам на твои постове), че се чудиш за какво да се шашкаш. А виж, това вече, не е добре за бебето.

Общи условия

Активация на акаунт