КАК ВИ ПРЕДЛОЖИХА БРАК?

  • 9 411
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 331
При нас... беше малко смешно, но пък на мен ми се стори мило, понеже моят мъж не е от най-романтичните... Бяхме гаджета от много време де, той си беше направил ремонт на апартамента и ми беше подхвърлял няколко пъти да ходим да живеем там - ама аз, ей така на майтап и да го дразня все му разправях, че искам да сме сгодени поне и тогава да се местим... И уж не вярвах, пък някакси си знаех, че е само въпрос на време да се случи... И на 5-тата ни годишнина откакто бяхме станали гаджета ми предложи на стълбището на къщата, където живеех Simple Smile Доста изнервен беше човекът, щото аз както винаги закъснявах след работа, докато се прибирах към вкъщи сумати познати видях и с тоя - с оня по някоя приказка... А той ме вижда, че се спирам и приказвам и още повече се изнервя - щото стои и чака пред вратата на къщата. Най-накрая се добрах до вкъщи, отключих и като влязхоме на стълбището не можа да чака повече Simple Smile Пак де, като за него си беше направо романтика  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 1 844
моето предложение беше скоро..тъкмо си направихме коледната украса,бяхме в много хубаво настроение,аз влезнах в банята и след няколко минутки като излезнах,в целия апартамент беше тъмно,само коледните лампички светеха,моят беше запалил свещи,беше пуснал нашата песен тихичко,и ме помоли да седна до него,за да ми каже нещо.започнаха едни дълги,романтични излияния,описващи историята ни още откакто се запознахме,след това като бяхме дълго време най-добри приятели,та чак докато станахме гаджета и досега..каза ми,че съм най-прекрасната жена,че иска да съм майка на децата му,че мечтае да прекара остатъка от живота си с мен..извади кутийката с пръстена,попита ще се омъжа ли за него,аз казах "да",сложи ми го и последваха прегръдки,целувки и сълзи и от двамата. Laughing
след това започнахме да обсъждаме кога ще съобщим на родителите и приятелите и така.. Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 817
Правихме сек,мъжът ми ми каза,че не може да живее без мен,аз го попитах това преложение ли беше/на майтап всичко/-той каза -ДА.
Половин час по късно се видях ме с майка му.Аз вече го бях забравила почти разговора ,като той и изтърси ,че имали сме да и казваме нещо и така съобщи новината....................и от там се почна всичко Laughing

# 63
  • Мнения: 750
Как ли?
Ами на колене!
Както трябва всеки един мъж да седи пред една жена! Mr. Green

# 64
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 792
Не много романтично - по тел. (той живееше в Канада, а аз в България). По тел ме поиска и от нашите, на което баща ми повтаряше само- "Да,Да Благодаря!". Все едно благодареше , че се е отървал от мен. А аз очаквах да ми предложи в Коста Рика. После разбрах , че пръстена не го били доставили, та за това не искал да е без пръстен. А пръстена си го получих на летище София, когато си дойде за сватбата.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами ние нямаме брак по ред причини...
Но получавам предложения от него през 6 месеца/може пък и да се излъжа/-винаги ми го казва между другото, пред ТВ, пред гостите, роднините....
Колкото и да е "между другото",обаче, ми става готино Whistling Blush

# 66
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Още като се запознахме настоящият съпруг ми каза че като се оженим ще имаме много красиви деца. Помислих, че си е пийнал повечко, но се харесахме и станахме гаджета. След 3 месеца-по Коледа, бях при моите родители на село. Той пристигна на 27 декември, влезе в една стаичка от схлупена селска къщица, на земята постлани черги-тъкани Crazy, отоплението-кюмбе на дърва и въглища Mr. Green, а той-наколяно като рицар и с диамантен пръстен в ръка, пред очите на шашнатите родители, ме пита " Ще ми направиш ли честта да станеш моя съпруга " Joy hahaha Joy И аз след дълъг смях от нелепата ситуация казах "Да"

# 67
  • Мнения: 342
Аз получих предложение за брак в едно кафе до нас по Коледа.Той беше супер притеснен.Както си говорихме и той бръкна в джоба си и извади една червена кутийка,отвория(вътре имаше прекрасен златен пръстен с две сърца) и ми предложи.аз разбира се приех веднмага,защото бях и съм мнооого влюбена. Послеее се поотпуснахме и решихме да си имаме бебе,то стана и така и до сватба не се стигна,но.........Никога не е късно.Тамън Кари ще ни е шаферката newsm03.

# 68
  • Мнения: 476
Предложи ми 1 седмица преди сватбата. Вече всичко беше готово, всички бяха поканени, рокли, костюми, абе всичко. Изобщо не очаквах, тъй като според мен момента за предложение беше безвъзвратно отминал, но точно тогава той падна на колене и ми даде един страхотен пръстен придружен с красиво обяснение.Въпреки закъснението, се развълнувах искрено. Лошото е, че беше сигурен в отговора, но  ........  Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 1 826
По ICQ. Не бе романтика да го опишеш...

# 70
  • Мнения: 1 449
По ICQ. Не бе романтика да го опишеш...

Ех, технологии... Mr. Green

На нас ни предстои след няколко дни 17 годишнина, така че е подходящо време да се сетя. Предложи ми докато вървяхме за ръчичка по Славейков. И още не бяхме правили секс  Mr. Green

# 71
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
В петък най накрая милото се престраши да ми даде един чудесен пръстен и да ме попита дали ще се омъжа за него

Честито   bouquet!
Ние просто си харесахме едни халки в бижутериен магазин и аз го попитах дали иска да се ожени за мен.....  Embarassed

# 72
  • Мнения: 625
 Hug  Аз съм учителка  и всяка година в читалището ни се провежда “Ден на талантите”, като всеки клас изнася програма и всеки клас и класен се стреми да е най........Аз съм класна на 7 клас и мн мн дълго готвихме нашите скечове и програма и всичко живо около мен се вълнуваше през тия месеци на подготовка. И ето че дойде края на април(2006).Почти целият град беше в залата(аз съм от малко градче до Варна) и шоута започна. Класовете се изреждаха, но моят клас незнайно защо беше изместен последно да се представя.А по сценарии бяхме по седата. И така моето слънце и то беше там за да снима таржеството на моите деца. Дойде и нашия ред.Много се вълнувах.....но децата се представиха чудеснооооооо. И Накрая пускам финалната песен за да излязат и да се поклонят, те излизат целия клас и ми разпъват едно огромно платно с надпис: “Здравче, ще се омъжиш ли за мен?” В този момент аз не можех да прочета 6 метровия плакат но видях моя човек да идва до мен,коленичи пред цялото читалище и отвори кутииката. Е чак тогава започнах да осъзнавам какво ставаааааааааааа.Имах чувството че ще припадна.Но всички деца, цялата зала започнаха да стават и да пляскат и да викат ГОРЧИВО! Нататък сами можете да се досетите как продължи всичко...................
А пръстенът бил купен от декември 2005 и Той чакал най- подходящия момент, а аз до април да не разбера...........Явно съм била заета изцяло с подготовката на децата......
Това е моето предложение!  Heart Eyes Mr. Green

# 73
  • Мнения: 2 005
На колене пред паметника на Руските войни с пръстен в ръка и сълзи от радост в очите Hug

# 74
  • Мнения: 268
......... И Накрая пускам финалната песен за да излязат и да се поклонят, те излизат целия клас и ми разпъват едно огромно платно с надпис: “Здравче, ще се омъжиш ли за мен?” .......
Страхотно  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт