Детска седалка за велосипед DRAG

  • 2 613
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 258
Дали можете да ми помогнете от къде може да се купи и цена и евентуално? И главно дали изобщо може да се сложи детска седалка на такъв велосипед (заради скоростите)?

# 1
  • Мнения: 2 197
Такива седалки съм виждала в магазините Big Shop. Даже мисля, че и в сайта им ги има. Но за подробности може би трябва да им се обадиш.

# 2
  • Мнения: 1 425
Бото е казала - често има по магазините Биг Шоп. По магазините за велосипеди също се намират. Може да питате там от където сте взели вашия, още повече че в такива магазини има кой да ви помогне с монтажа. Цените варират имам някакви спомени за около 50лв. Скоростите едва ли ще пречат, но някой седалки искат да има багажник за да се монтират. Нали за нещо такова става дума:
http://eshop.dimibike.com/product_info.php?cPath=139&product … 721dd9d69def28c33

# 3
  • София
  • Мнения: 6 258
Да, мисля, че точно за такова става въпрос. Идеята е мъжа ми да може да вози Емко на колелото, но колелото му няма багажник, а според мъжа ми не може отпред да се сложи седалка заради "кабелите" на скоростите (бил питал и не можело  Rolling Eyes). Ама аз нали съм упорита реших все пак да разуча.

Мерси много!  bouquet Ще питаме конкретно дали за неговия ще става.

# 4
  • Мнения: 234
Ние сложихме на нашето колело такава седалка. Тя няма нищо общо с багажника и скоростите. Закрепя се за рамката, по-точно тази й част, където е седалката. Мисля, че е ок. 50 лева. Има ги във всеки магазин за колела. Колелото ни също е Драг и то не с права рамка.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 258
Супер! Много мерси!   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 6 258
Ние сложихме на нашето колело такава седалка. Тя няма нищо общо с багажника и скоростите. Закрепя се за рамката, по-точно тази й част, където е седалката. Мисля, че е ок. 50 лева. Има ги във всеки магазин за колела. Колелото ни също е Драг и то не с права рамка.
Може ли да ми кажеш какъв точно модел е колелото и от къде взехте седалката? На мъжа ми е Drag Armour и снощи купихме от магазина на TCM в Х. Димитър, но не стана. Rolling Eyes Въпреки, че е показано, че уж става и за спортни модели, но на този не стана. Добре, че жената беше разбрана и днес го върнах.

# 7
  • Мнения: 234
Цитат
Може ли да ми кажеш какъв точно модел е колелото и от къде взехте седалката?
Spider. С доста крива рамка. Седалката не съм сигурна, може би от Практикер я е взел. Защо не видите в магазините, където продават колела drag.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 258
Ами защото от където си купи навремето колелото нямало такива неща. Ще говоря и с момчето от Дими байк, но ме съмнява, че сглобяването ще е на същия принцип като TCM-ските седалки.

# 9
  • Мнения: 5 255
На ул.Солунска до бул.Хр.Ботев има спортен магазин - там има такава седалка  Wink

Общи условия

Активация на акаунт