свалихте ли нежеланите килограми след раждането?

  • 3 759
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 721
Дано имам късмета да посваля,че за сега съм качила+11/12 и се чувствам адски зле и се надявам до края да не кача още много Praynig  но знам ли...

# 16
  • Мнения: 5 362
Качих 30 кг.
Не съм пазила диети,а спортувах.
Свалих ги за около година след раждането.

# 17
  • Глоджево/близо до Русе/
  • Мнения: 186
качих 14 кг,за 5 месеца съм свалила 11 кг,остават ми още,но понеже кърмя не правя
абсолютно нищо!Е,живот и здраве после ще видим какво ще правим! Peace

# 18
Здравейте момичета!
И аз да се разпиша.
Аз през бременността качих 20 килограма,
с раждането свалих 11,а след два месеца вече нямах и корем.
На 4-5 месец вече бях свалила общо 25 кила.Сега /след 8 месеца/,съм свалила общо 27кг.
Но имам много притеснения,не ям редовно.....
Аз от притеснение отслабвам. Sad
А и имах доста голям корем ,все пак две бебета родих Simple Smile

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 16:53 от sammi

# 19
  • Мнения: 46
КАЧИХ ОКОЛО 10КГ. ДАЖЕ В НАЧАЛОТО НА БРЕМЕННОСТА СВАЛИХ КИЛОГРАМИ,А НЕ КАЧИХ.зА ОКОЛО 3 МЕС. СЛЕД РАЖДАНЕТО ВЕЧЕ БЯХ СВАЛИЛА ВСИЧКО БЕЗ ДА ПАЗЯ ДИЕТИ И СИ НОСЯ СТАРИТЕ ДРЕХИ БЕЗ ПРОБЛЕМИ.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Качих 20 кг, за една година ги свалих всичките. Не съм пазила никакви диети, повечко спортуване лятото и успях.

# 21
  • Мнения: 3 695
Качих 10, имам още 2 да сваля и 2 от преди това. Нищо не правя все още, но да не казвам голяма дума, тая седмица тръгвам на аеробики - с карта, за да е по-сигурно  Crazy

# 22
  • Мнения: 219
Свалих ги от 60 на 44 доста бързо но в никкаъв случай не полезно.

# 23
  • Мнения: 576
Качих 19кг, не съм започвала диета все още...... страх ме е да се кача на кантара.

# 24
  • Мнения: 2 723
Явно аз съм най-голямата свинкя в отбора.  Качих 50 килограма. Тръгнах от 60, родих 110. До сега съм свалила 35, имам още 15, но не се отказвам Naughty

# 25
  • Мнения: 505
През цялата бременност качих 14. С раждането 9 изчезнаха , а за около 3-4 месеца без никакви диети паднаха и другите. Ама ела ме виж сега. Цяла зима се угоявах и съм с 8 кила отгоре Crossing Arms Ако не се тъпчеш няма да имаш проблеми. Tired

# 26
Качих 14кг.
След раждането свалих 18кг.

# 27
  • Мнения: 620
Аз бях качила 22.
След половин година си бях както преди раждането, без нищо да правя, е, освен упражненията, които и без това ги правя цял живот и съм ги спирала само по време на бремеността и три месеца след раждането, защото нямах никакви сили от безсъние.
Никакви диети. Само спорт и нормално балансирано хранене.
Една година след раждането станах по-слаба от преди да забременея и така си и останах...
докато не забременях пак Simple Smile Сега ще видим как ще се справя.

# 28
  • Мнения: 1 008
Качих 13 кг., но съм дребна... След като родих ми останаха 5 кг., сега след 2,5 месеца са 4 кг... Кърмя /с помпата Grinning/ и не се ограничавам, даже ми се яде повече отколкото като бременна. Всички ми обясняват, че изобщо не ми личало, че скоро съм родила, ама аз си знам, че изобщо не е така. Стават ми старите дрехи, но не се харесвам... Имам чувството, че тоя корем няма прибиране... Sad

# 29
  • Мнения: 447
Качих 20 кг по време на бременноста,5 месеца след като родих свалих 24 кг без да пазя диети Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт