готовите маски за коса от които сте доволни?

  • 3 606
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 381
Gliss Kur с течна коприна и розовата на Eлсев Peace

# 31
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Бонбонче, дай повече инфо моля  Peace

# 32
  • Мнения: 1 906
Бонбонче, дай повече инфо моля  Peace
Ами незнам много  Embarassed. Знам, че е с подхранващи масла от арган и ший (ако ти говорят нещо).
Иначе  съм много доволна! Откакто я ползвам косата ми стана мека и има блясък  Flutter!

# 33
  • Мнения: 22 481
Аз съм доволна от Клиз Кур, просто са страхотни.
Използвам и балсама за нацъфтели краища, който също е чудесен.

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
На Ейвън маската за коса с екстракт от маслина много съм доволна от нея Wink

 newsm10 И аз съм много доволна от нея.... newsm10
И аз съм чувала добри отзиви за тази маска, но не съм я пробвала още.

# 35
  • Мнения: 178
Веднъж реших да изляза малко встрани от традиционните марки маски за коса и грабнах тази:



Освен, че за цената си дава добро качество, маската е доста гъста и икономична. Останах, меко казано, доволна и станах голям почитател на марката!  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 17 410
Ванче, ако не си пробвала кристалите на Парисини, опитай- супер са! Аз пък отдавна се каня на маската.

# 37
  • Мнения: 453
Да добавя и нещо по-различно -  Henna на Beauty Formulas. Много лека маска с къна, не утежнява косата изобщо, на моята тънка и боядисвана коса действа идеално, а и на който съм я препоръчала е доволен  Grinning

# 38
  • Мнения: 178
Ванче, ако не си пробвала кристалите на Парисини, опитай- супер са! Аз пък отдавна се каня на маската.
Ооо, ако имаш възможност, не се кани - едва ли ще останеш разочарована! Peace Косата ми след тази маска стои жилава, мека и блестяща. Heart Eyes  Пратих една кутия и на сестра ми и тя много я похвали. От тази марка, серията Semi di Lino съм позлвала само маска и шампоан досега, но щом казваш, че и кристалите са хубави, ще си взема! (както виждаш, не ми трябва много увещаване)

# 39
  • Мнения: 1 952
Веднъж реших да изляза малко встрани от традиционните марки маски за коса и грабнах тази:



Освен, че за цената си дава добро качество, маската е доста гъста и икономична. Останах, меко казано, доволна и станах голям почитател на марката!  Heart Eyes



Мда, тази е добра, трябва да им пробвам всичките продукти.

# 40
  • София
  • Мнения: 7 849
маските на Kerastase  Peace

# 41
  • Мнения: 530
Аз съм доволна от следните маски за коса:
- маската с шеа на Mil Mil - евтина е и е 500 мл., а само ако знаете как мирише на кекс
- маслината на avon
- новата маска с кокос и масло от шеа на шварцкоф

# 42
  • Мнения: 893
Заради хвалбите към жълтата маска на Елсев днес си я купих... Hug
Изкъпах се, сложих си, докато се обезкосмявам и ексфолирам и т.н. (може би 15 мин)...и сега косата ми е видимо по - мека, лесна за разресване и със блясък...Страхотна е!
Но колко често да я ползвам?

 newsm78

# 43
  • Варна
  • Мнения: 3 415
СлеДи оТ СълЗи, аз като си мия косата 2 пъти седмично и редувам...веднъж слагам маска, а другия път не... Peace
но не слагай всеки път Naughty

# 44
  • Мнения: 5 362

Но колко често да я ползвам?

 newsm78[/b]
Зависи колко на често си миеш косата.Аз преди слагах на всяко измиване,а сега не.Един път в седмицата мисля,че е добре.

Общи условия

Активация на акаунт