готовите маски за коса от които сте доволни?

  • 3 595
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 274
Само LOREAL Professionel

# 46
  • Мнения: X
Аз съм доволна от следните маски за коса:
- маската с шеа на Mil Mil - евтина е и е 500 мл., а само ако знаете как мирише на кекс

Супер е!

# 47
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Доволна съм от Миосотис с хрян - бяла кутия, косата става лъскава, мека и расте бързо

# 48
  • Мнения: 2 936
аз съм доволна от много фирми  Sunglasses  последната която си купих е на Lee Stanford  Peace

# 49
  • Мнения: 27 524
Новата серия на Гарние с авокадо. Невероятни. Ползвам и трите - шампоан, балсам, маска.

# 50
  • Мнения: 478

Но колко често да я ползвам?

 newsm78[/b]
Зависи колко на често си миеш косата.Аз преди слагах на всяко измиване,а сега не.Един път в седмицата мисля,че е добре.


Аз пък си я ползвам на всяко миене ! Hug

# 51
  • Мнения: 14 497
Доволна съм от Миосотис с хрян - бяла кутия, косата става лъскава, мека и расте бързо

не знаех че има маска с хрян?!? много интересно ми звучи Grinning

# 52
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Доволна съм от Миосотис с хрян - бяла кутия, косата става лъскава, мека и расте бързо

не знаех че има маска с хрян?!? много интересно ми звучи Grinning

Аз използвам тази от много време. Спирам, почвам Гарние, Елсев...и пак към тази се връщам и винаги съм по-доволна.

# 53
  • Мнения: 313
 Най - доволна съм от маските и шампоаните  на  Phyto

# 54
  • Мнения: 149
На Миосотис с мед и тази с плацента (плацентата е получена по химичен път, не е взета направо от животното  Wink ). Правят косата мека и лъскава. Не съм ги използвала от години обаче Flutter

Peaceмного е добра!

# 55
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
от Розовия Елсев много съм доволна  Peace

И аз този и съм доволна много, косата ми се разресва много трудно иначе.

# 56
  • Мнения: 658
Миосотис с плацента  Peace

# 57
  • Мнения: 5 362
Извинявам се,че използвам темата,но тази маска,която е показала Блонди е от серията Ultra Doux,която не съм виждала отдавна по магазините.Ползвах шампоаните на Garnier от тази серия преди мнооого време и бях страшно доволна.
Има ли ги все още по магазините?
Блонди ти от БГ ли си я купува?

# 58
  • Перник
  • Мнения: 195
Новата серия на Гарние с авокадо. Невероятни. Ползвам и трите - шампоан, балсам, маска.



Blondi,от къде намери тази серия на Гарние?Аз съм ползвала всички серии на Ultra Doux Garnier,но съм си ги купувала от чужбина и бях страшно доволна.Сега ги издирвам под дърво и камък,но не съм ги виждала,а наистина са супер,особено с дърво от праскова и орех,май беше.

Общи условия

Активация на акаунт