Рита АВГУСТИНЧЕ из тумбака, летни плодове да хапне чака.

  • 14 302
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 107
  Адриана д и по мои спомени не се плащаше нищо...даже мисля че на вратата пишеше че разчитането е безплатно...Ама ето пак парички търсят допълнително
  Елхичка да не излезем и роднини сега:-))) Къде живееш в СЗ?

# 286
  • Pb
  • Мнения: 1 183
   Елхичка да не излезем и роднини сега:-))) Къде живееш в СЗ?
до Механотехникума (от южната му страна), ако се сещаш къде е (на Столетов). А ти къде?

# 287
  • Мнения: 107
Аз съм под ресторант Лебеда, до 7мо училище между Столетов и Васил Левски, ако се сещаш. Близо сме:-) Къде си учила?

# 288
  • Pb
  • Мнения: 1 183
 Grinning Да, мн. добре го знам Лебеда. Основно - в 9то у-ще, Гимназия - природо-математическата. А ти с тоя френски ми намирисва, че си учила в езиковата...познах ли?

# 289
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=191275.0

# 290
  • Мнения: 3 595
Мегита Честит Рожден Ден! Желая ти много спокойствие и хубаво бебче през август!

Муна всичко си е точно. От първия ден на последния цикъл се вадят три месеца и се прибавят 7 дни. Ако е 8.11, занчи термина ти е 15.08. Ако ти е 28 дневен цикъла си забременяла на 22.11, което си е между 20-ти и 30-ти, ако е малко по-дълъг 30-31 дни значи и датата се измества малко 24-ти 25-ти да си забременяла. Ама термина си ти е 15.08. Какво те баламосва  Thinking Незнам защо е решила, че ще раждаш две седмици по-късно  Shocked Не че е изключено, ама ... Защо не се консултираш и с друг гинеколог? А при кого ще ти е секциото? Най-добре говори с лекаря, който си избрала за раждането  Heart Eyes
Примерно моя цикъл беше на 19.11 - термина ми е за 26.08 и секциото ми ще бъде между 15-17.08. Моята овулация очевидно си е била точно на 14-тия ден, защото един единствен път решихме да не се пазим и това си беше точно на 3.12. Абсурд е за какъвто и септември да става въпрос при теб. Обикновено планират секциото за седмица - десет дни преди термин, освен ако бебенцето не е твърде мъничко тогава го изчакват максимално дълго.

Херелина
не се тревожи, ако се появят симптоми за раждане се прави секцио по спешност. Аз пък искам да тръгне бебето само да се ражда, а не аз да му измислям дата, ама никой не ще да ми се върже на акъла  Rolling Eyes Имам доста познати, които въпреки плановото секцио е започвало по-ранно раждане и просто веднага се свиква екип и се прави операция. Не е страшно спокойно! А пък ако искат по-рано да ти планират операция просто кажи, че си знаеш овулацията и че не си съгласна бебето да бъде извадено по-рано! Не могат да те задължат!

Ех Гита на Рождени Дни е правило батериите да свършат, дори и резервните  Mr. Green И при нас това е закон. Много се радвам, че с Танти сте изкарали страхотен РД!

Честито за хубавите новини около прегледите на всички Simple Smile

Здравей ребус Simple Smile Поредното момченце на варненския отбор  Heart Eyes и не само

Снимките не ги гледах, но съм гледала доста раждания и не се впечатлявам особено...Точно тази нощ сънувах, че една позната си ражда бебето, а ние стоим и гледаме  ooooh! Е, не можах да спя нормално и това си е...

лулумба
дано не те гонят повече такива страхове  Praynig

# 291
  • Мнения: 138
поли моли,
аз като ходих останах много доволна от БХС, първо че като ми взимаха кръвта жената много подробно ме разпита всякакви работи които могат да влияят на резултата, после ми обясни какво точно е изследването и какви може да са евент. резултати
После като ходих да си го вземам, по същия начин много подробно ми обясни какво значат резултатите/които бяха между другото в норма/ и даже си и обсъдихме разни други работи Hug
Това беше на 14 етаж на Майчин дом, 30 лева.Платих ги още в деня в който ми правиха изследването, тоест после не съм доплащала

# 292
  • Мнения: 423
Да ви се оплача. Сега се връщам от консултация и док така ми се накара за килограмите, че направо свят ми се зави. как можело досега да качвам по един кг. месечно, а сега цели 4. Забраниха ми да ям всякакви там "пикантерии"(защото аз сладко не обичам така че и да ми го забранят..), сирена, кашкавали, бял хляб, безалкохолни. Ама какво е това, аз какво ще ям? Че и някакъв черен хляб Cry SadУжас!

# 293
  • Мнения: 4 546
че нали трябва сирене и кашкавал да ядем сега много заради калция  newsm78

# 294
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Да ви се оплача. Сега се връщам от консултация и док така ми се накара за килограмите, че направо свят ми се зави. как можело досега да качвам по един кг. месечно, а сега цели 4. Забраниха ми да ям всякакви там "пикантерии"(защото аз сладко не обичам така че и да ми го забранят..), сирена, кашкавали, бял хляб, безалкохолни. Ама какво е това, аз какво ще ям? Че и някакъв черен хляб Cry SadУжас!

Тоя е за убиване. Моята лекарка, слава Богу, даже ме успокоява.

# 295
  • Мнения: 423
че нали трябва сирене и кашкавал да ядем сега много заради калция  newsm78
[/quote
Ами не знам - каза "всякакви там кашкавали и мазни сирена"

Общи условия

Активация на акаунт