Сандалки номер 16 или 17?

  • 1 212
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 357
Купих 17 номер сандалки на Бикал , страхотни са. Харесах поне още два модела, ама много ще ни дойдат  Rolling Eyes. Струват повечето около 20 лева. В Хиполенд в Скай Сити. От 16 номер има.

# 16
  • Мнения: 2 039
Момичета има ли някъде сандалки номер 16 или 17?Не съм от София,но ще идвам тези дни и ако продават някъде искам да купя на беба за лятото.Тук при нас има ,но всичко е от 19 номер и нагоре,а това ни е адски голямо...
От Варна си ти,знам си аз  Laughing В магазините Hot Spot във Варна са пуснали невероятни бебешки сандалки,аз вече купих на Валери.Ето ти ги www.havaianas.com Почват от 17-18номер  Hug

# 17
  • Мнения: 1 230
Rider имат малки номера. Бразилски са и ги внасят Булдозер. Провери в техните магазни...

# 18
  • Мнения: 3 457
Момичета има ли някъде сандалки номер 16 или 17?Не съм от София,но ще идвам тези дни и ако продават някъде искам да купя на беба за лятото.Тук при нас има ,но всичко е от 19 номер и нагоре,а това ни е адски голямо...
От Варна си ти,знам си аз  Laughing В магазините Hot Spot във Варна са пуснали невероятни бебешки сандалки,аз вече купих на Валери.Ето ти ги www.havaianas.com Почват от 17-18номер  Hug
добре де тези  сандалко  чехли удобни ли ще са за бебе на 1г. newsm78

# 19
  • Мнения: 2 039
Момичета има ли някъде сандалки номер 16 или 17?Не съм от София,но ще идвам тези дни и ако продават някъде искам да купя на беба за лятото.Тук при нас има ,но всичко е от 19 номер и нагоре,а това ни е адски голямо...
От Варна си ти,знам си аз  Laughing В магазините Hot Spot във Варна са пуснали невероятни бебешки сандалки,аз вече купих на Валери.Ето ти ги www.havaianas.com Почват от 17-18номер  Hug
добре де тези  сандалко  чехли удобни ли ще са за бебе на 1г. newsm78
Предполагам,защото гумата е много мекичка и прилепва по крачето.Освен това 17-18 номер са за дете,което още не е проходило  Peace

# 20
  • Мнения: 3 457
мен мисълта ми е затова ,че минават м/у пръсчетата-като гледам за какат ни не са особено удобни ,но се мъчи от гъзарията,та затова питам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт