Какво ли има в тайнственният модераторски форум

  • 10 630
  • 302
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 3 099
Кво прайте вие бе хора,кви форуми,кви 5 лева,тука да не дават нещо без пари та всички са се нахакали  Wink

Ми, ти как надуши, като няма аванта?... И защо с всички, бе човек?

# 151
  • Мнения: 220
Кво прайте вие бе хора,кви форуми,кви 5 лева,тука да не дават нещо без пари та всички са се нахакали  Wink

Ми, ти как надуши, като няма аванта?... И защо с всички, бе човек?

Усетих шума на тълпата...а какво "защо" с всички  Shocked

# 152
  • София
  • Мнения: 3 099
Усетих шума на тълпата...а какво "защо" с всички  Shocked
Защо и ти се хакаш с тълпата, като това така те чуди...

# 153
  • Мнения: 220
Защо и ти се хакаш с тълпата, като това така те чуди...

Защото така ми харесва,нещо против  Thinking

# 154
  • Мнения: 2 792
Кво търси в женски форум? И извън Клюкарника чете ли, пише ли в другите форуми?
 
   И аз като Лиска, не ща форума да е само женски, кудкудякането ми идва в повече  Mr. Green
   Иначе разбрах, какво разпали страстта на тонколоната ( мимката ми каза) на 33 години, а  още не различава градивната от деградивната критика, чувствителен човек ще се окаже, нищо че го играе кораво парче.

# 155
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
тонколона,
 Не забравяй: Всички сме равни, ама някои са по-равни.
 Имаше доста чар преди десети. Знаехме си ги тези неща, ама бунтарството беше сладко. Сега: скучна демокрация, свобода на словото и ......... / всеки да си допълни сам/

Последна редакция: ср, 16 май 2007, 23:03 от Kalinka

# 156
  • Мнения: 3 423
И що му онодихте така брутално
на Сопрано темата, а? Ще вземе
да съжали, като я види такава.
А обещаваше да е красива. Мда.

# 157
  • Мнения: 5 877
Доно мари, кой Р.Л.?
И на мен ми е интересно за Еди. Мълчаливи мъже, ммм.

Тонколонко, проспал си математиката. Приказки до плюс безкрайност, умножени по нулево чувство за хумор, водят до нулев успех. Скучен си.

# 158
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192


Румен Луканов - бившата тръпка на Лиска. Ама и мина. Май.

# 159
  • Мнения: 5 877
Уф. Аз пък викам... Ралф Лоурън? Real life? Робърт Луис (Стивънсън)? Ряпа с лук? Right, Left?

# 160
  • Мнения: 2 070
Ще ме гложди цяла нощ, че нямам време да изчета дискусията, ама ще ходя да се епилирам.

ми кво пишат...

 - джиткат по цял ден из личните на хората и знаят всичките ни тайни и после ни обсъждат - в модераторския Клюкарник; правят си класации и номинации за най-изнервил ги и най-впечатлил ги форумец
- оплакват се една на друга от положението си - в Красива модераторка - сигурно има, да речем, следните теми: Как Да преобразиш дупето си, сплескано след шест години висене пред компа У Форума за шест дни; Стигнаха ли вече гърдите ви до клавиатурата; Как се отразява облъчването на компютъра на вашата коса; Помощ!Счупих нокът!
- в Наш дом - обсъждат всички нови технологии, най-вече компютърни и всички интернет новости, програми и прочие. Виртуален е техният дом.
- в Настоящи  и бъдещи модераторки - дърлят се дреболии и се опитват да привлекат вниманието на пчелата майка, за да си останат и бъдещи...

Оф, сори, нищо интересно не можах да измисля, доскучах сама на себе си.

# 161
  • Пловдив
  • Мнения: 23 785
Кво търси в женски форум? И извън Клюкарника чете ли, пише ли в другите форуми?
 
   И аз като Лиска, не ща форума да е само женски, кудкудякането ми идва в повече  Mr. Green
   Иначе разбрах, какво разпали страстта на тонколоната ( мимката ми каза) на 33 години, а  още не различава градивната от деградивната критика, чувствителен човек ще се окаже, нищо че го играе кораво парче.
А като си разбрала защо си траеш? Thinking Просветли и нас за басчето Simple Smile

# 162
  • Мнения: 2 084
...паркираха метлите и три дни дни, пили и се веселили...  bouquet

# 163
  • Мнения: 6 362


тонколона, много на сериозно си се взел. Някой те мразел, пък който те обича, някой пък плашел с нещо...
И тъй като си се опитал да бъдеш прекалено сериозен, ще се опитам в подобен стил да ти отговоря.

Леко тъповато ми се струва да се опитваш да ни даваш наклон какво да правим или не правим във форумите. Естествено имаш право (както и всеки един потребител тук) да харесваш ли да не харесваш форумите, модерирането, това, което правим и да го изразяваш. Ако ти харесва - оставаш тук и се съобразяваш с идеята и правилата, ако ли не - никой не държим на сила тук. Изключително просто е.
По една или друга причина сме възприели или ни се е наложило да възприемем определена тенденция и начин на поведение. Факт е обаче, че предпочитам форумът да ми харесва на мен и да отговаря на идеята с която съм го направила. Дали има 30-300-3000 или 30000 човека, на които това да им харесва - това няма значение - разбирай, не бих направила форумите и сайта такива, каквито не ми харесват, само и само, за да се харесат/харесам на някого... за пари още по-малко, тъй като това не е бизнес и бягам колкото се може повече и по-далече от това.
Никого лично не мразя, никого не гоня тенденциозно или защото не ми харесва, просто следвам идеята си. Ако тя се харесва на повече хора - ок, ако не - на колкото - на толкова. Дали според теб това е фарс, дали сме чобани, изтривалки или там още каквито епитети беше употребил, това лично мен не ме интересува, а и не може да ме засегне по никакъв начин.





Еди си е Еди. Светъл балкански субект, подвизаващ се прикрит зад профила на дроид, без който БГ-Мамма нямаше да я има или поне нямаше да е това, което е. Забелязано е присъствието на Т3-М4 даже и на няколко форумни сбирки.  Laughing


Внимавай и жена му е тук.  Stop Да не се уредиш с БАН по семейни причини.  Mr. Green

Кога се усмихва Еди?
Човешкият му образ може да се види при наличието на различни фактори.
Аз съм била свидетел на проявлението при наличието на няколко от тях, които са бегло споменати и прозират ей в тази тема - "форумът лети"   typeuu, "теменужена ракия"  cheers и "Черно фередже" Drunk.


...паркираха метлите и три дни дни, пили и се веселили...  bouquet
Аааа, няма такова нещо, ей сега тепърва яхвам Нимбус 2000  afwitch

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 00:14 от Mamma

# 164
  • usa
  • Мнения: 2 113
...паркираха метлите и три дни дни, пили и се веселили...  bouquet
Аааа, няма такова нещо, ей сега тепърва яхвам Нимбус 2000  afwitch

ама че си демоде!!! вече е 2007-ма, а ти яздиш още модел от 2000-та hahaha...

Общи условия

Активация на акаунт