А как празнувате рождения си ден?

  • 1 288
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 90
Ако питаш за някое местенце в София, имаше един много приятен ресторант в Лозенец, ама в момента не помня името. Беше в стар български стил и вътре беше много приятна и задушевна атмосфера. А и готвеха много вкусно. Не съм ходила там скоро и затова приказвам в минало време. Ама името как беше?  ooooh!

# 16
  • Мнения: 3 674
maggito...извинявай че не ти  предложих някое ресторантче за празнуване Blush
А не ги и знам в София ресторантчетата... Sunglasses

 Отговорих по-долу  на темата ...тъй като ми хареса като  прочетох  заглавието с въпроса : А как празнувате рождения си ден?.....Та аз описах как го празнувах...а тя идеята била друга  newsm78  Grinning

Е няма да трия сега...вече съм писала... Rolling Eyes

Успех с намирането на уютно местенце Hug

# 17
  • в Низината
  • Мнения: 705
Вкъщи от много години не празнувам - като си помисля само каква подготовка трябва и после чистенето и миенето на една камара чинии...Навън с приятели.

# 18
  • Мнения: 2 700
От години не съм празнувала с приятели, защото все се пада да сме на морето. Естествено ходим в заведение, но денят не се отличава особено от другите, защото когато сме на почивка все сме по заведения.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 074
Аз пък съм родена на 2.07, което е точно след Джулай морнинг и понеже напоследък все по-рядко компанията ми успява да отиде на морето, събирам в парка всички, които са в София и се получава купон от около 100-200 души. Свирим, пеем и се забавляваме страхотно.
От толкова време все така го правя, че няма нужда да каня, всички си знаят, че това е ден за сбирка Wink))

# 20
  • Мнения: 1 733
Ако питаш за някое местенце в София, имаше един много приятен ресторант в Лозенец, ама в момента не помня името. Беше в стар български стил и вътре беше много приятна и задушевна атмосфера. А и готвеха много вкусно. Не съм ходила там скоро и затова приказвам в минало време. Ама името как беше?  ooooh!
"Под лозите" не беше ли?

# 21
  • Мнения: 2 700
"Под лозите" не беше ли?

Да не говориш за "Под липите"?

# 22
  • Мнения: 90
Май беше "Под лозите".

# 23
  • Мнения: 1 817
Планирала съм барбекю с много приятели на открито  Wink . Роднините са на 2500км, но който иска, ще дойде и той! Ако вали - парти на закрито с много хапване и пийване. До сега все в къщи гости сме посрещали, ама ми писна да готвя и да слугувам. Веднъж в годината ще си го позволя да ми слугуват на мен  Mr. Green !
За София мога да препоръчам дипломатическия клуб в Горна Баня и Боянското ханче. Цени народни!  Hug

# 24
  • Мнения: 223
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ,МАЙ ЩЕ СИ СПРЕТНА ЖЕНСКО ПАРТИ  bouquet

# 25
  • Мнения: 3 674
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ,МАЙ ЩЕ СИ СПРЕТНА ЖЕНСКО ПАРТИ  bouquet
Ще ти хареса...определено Wink Супер купон е само мацки... Peace

Общи условия

Активация на акаунт