за стерилизацията и гладенето

  • 1 377
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 990
Стерилизирах да 6 месец преди всяко хранене. После веднъж на ден до 8 месец. Гладя всичко и до сега.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 737
Стерилизирах до края на първия месец, по-точно стерилизирах само помпата за кърма и шишето за вода (ама дребен не пиеше вода). След това отпадна нуждата както от помпа, така и от вода, и затова преустанових стерилизацията. Гладех всичките му дрешки до около 6-месечна възраст. След това взе да щъка и да дърпа и гладенето стана предизвикателство за него и за мен. Сега гладя само дрехите, които имат нужда от това.

# 32
  • Мнения: 6 618
До 6 м. постоянно стерилизирах сега един път в седмицата.
За гладенето мразя го ама ,няма как .Мисля след годинка да гладя само нещата ,които имат нужда.

# 33
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Стелиризирах до към 8-9 месец.Голямата е на 5 малката почти на 3 и до ден днешен им гладя всичко.То аз и нашите дрехи ,бельо и чаршафи гладе де-така ми харесва. Crazy Hug

# 34
  • Мнения: 1 467
Стерилизирам все още на всяко ядене, мисля да го правя до 6-ия месец, но не гладя. Само дрешките за излизане, от естетическа гледна точка. Но дрехите изплаквам много внимателно.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 064
Не стерилизирам нищо. Първите 1-2 месеца гладих всичко, сега - което има нужда за красота Peace

# 36
  • Мнения: 8 769
Стерилизирах до около 5-6 месечна възраст.
Гладя всичко.

# 37
  • Мнения: 1 733
Шишета стерилизирах до 5 месеца. Гладих всичко само първия месец. Сега гладя само дрешките, които не могат да се облекат без да са изгладени.

# 38
  • Мнения: 5 362
До към 10-я месец стерилизирах.
Всичко гладя винаги Peace

# 39
  • Мнения: 1 230
Стерилизирах до 4 месец. Гладих всичко до пролетта, понеже имаше остатъчна влага при сушенето (т.е. до 6тия месец)

# 40
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Стерилизирах до 1 година.Ползвах таблетки за студена стерилизация и винаги имах готов разтвор,много удобно ми беше.Сега само попарвам шишетата.Гладя всичко.

# 41
  • Мнения: 423
Аз стерилизарх до към 6-7месеца шишетата, а гладенето не съм го спирала и нямам намерение да го спирам! Аз си гладя всичко не само на бебо ами и на нас с мъжа ми!

# 42
  • Мнения: 155
з все още стерилизирам и ще продължа до 6 месец.За гладенето си гладя дрешките и ще продължавам,но само от едната страна-просто обичам да гладя.Ако нямам време не виждам причина да облича и неизгладена дрешка.

# 43
  • Мнения: 1 264
Гладех всичко до 40-тия ден. Стерилизирах шишетата до 6-тия месец, но се е случвало и да пропусна стерилизацията и само да ги измия с гореща вода.

Общи условия

Активация на акаунт