Среща на новите кучета!!! - 3-та серия

  • 9 447
  • 272
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 3 524
ЕЕЕ и аз видях най-после. Супер са и тези снимки и много ми е мъчно че не дойдох, но съм много щастлива че стават нещо като традиция и все повече майчета се събират! Само така!
На всички пожелавам с всяка следваща среща да има в тумбачетата по едно бебоче, така че мацки хващайте се на работа Hug
Морги мила целувки специално, аз съм на кю-то инвизибъл и ако не ти отговоря значи съм изчезнала замалко нанякъде Simple Smile Погал на тумбачето от мен!
Десинко, другия път и ние сме там  Peace Ето и Стели щом ще идва тамън Laughing

# 226
  • Мнения: 2 422
Пловдивчанки се скриха ПАК . Аз да кажа за 11.06. мама тогава има Р.Д. ако не си го празнува
/ което ме съмнява/ тогава ще дойда. Ще минете май без мен Weary.

# 227
  • Мнения: 9 109
Не сме се скрили, бре, нали за 11 се уговорихме, понеделник.
Аз лично мога през цялата седмица, но не знам ако сменим датата дали на другите ще йм е удобно.

# 228
  • Мнения: 2 422
Както решите а на мен в 6:30 ми е много рано когато съм на работа съм до 9:00 Tired

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И аз няма да успея на 11-ти,защото ще изпращаме един приятел на мъжа ми за Америка!

# 230
  • Мнения: 9 109
Ами да кажат Ренката и Диляна...и Катето Simple Smile
Аз ще мълча, само ще следя за последно уточнената и удобна за всички дата Sunglasses

# 231
  • Мнения: 1 792
явно никой неще да каже дата така че аз като по-нахална отбелязвам вторник 12.06.2007 на ВЕРДИТО в Кичука.за час обаче кажете вие.

# 232
  • София
  • Мнения: 3 524
Муше, аз съм "За" ама съм на лекция в сряда  Laughing Laughing Laughing Нема да  дразните мушата ей, я се стягайте мами пловдивчанки за среща, я софиянки кви са организирани Laughing Hug засрамиха ви отсекъде Mr. Green

# 233
  • Мнения: 1 792
абе я си върнете спомените назад и се сетете от къде тръгнаха всичките срещи-ОТ МЕН Аз повдигнах и инициирах първата сбирка във Пловдив,аз бях причината за първата среща и в София,аз,аз,аз и пак аз Mr. Green Mr. Green Mr. Greenтака че ще ме слушате Crossing Arms smile3534 tooth
мерси Ели че им напомни ко да правят с Муши Hug

# 234
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Муши,
Кви са тея постове в 2.45 сутринта? Ти не спиш ли бе? newsm62

Иначе аз нали съм 1/2 пловдивчанка може да дойда, ама кажете по-рано кога че да имам време да се организирам.
 smile3502  love001

# 235
  • Мнения: 1 792
дари заповядай Hug по-горе съм казала пиле за вторник Wink

# 236
  • Мнения: 9 109
Един побут да направя на темата, какво става последно?
Аз съм ужасна компания тия дни, светът ми е крив - не знам дали съм подходяща за среща Embarassed

# 237
  • Мнения: 802
Пилнеца, днес ми е доста трудно, почти невъзможно да присъствам, но искам много да се видим .
Не искам да ви провалям срещата , само си мечтая да се отложи малко за да дойда и аз .

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И аз като Усмивка.Дядо ми е много зле и трябва да отида да го видя довечера.Но много искам да се видим.Надявам се,че ако пропусна тази среща,скоро ще има друга!

# 239
  • Мнения: 9 109
Отлагаме за друг ден срещата Simple Smile
не че пак не можем да излезнем останалите, но не е това целта - хубаво е да си се видим всички заедно Hug

Общи условия

Активация на акаунт