Вадене на мъдрец...

  • 1 052 363
  • 3 850
  •   2
Отговори
# 135
  • на Север
  • Мнения: 503
А колко ви струваше ваденето, че днес и на мен ми извадиха един мъдрец и ми се стори много сумата, която платих?

# 136
  • Мнения: 4 433
А колко ви струваше ваденето, че днес и на мен ми извадиха един мъдрец и ми се стори много сумата, която платих?
на мен ми струваше 20лв.а твоя

# 137
  • на Север
  • Мнения: 503
70 лв., нямаше усложнения, за 1-2 минути го извади

# 138
70 lewa si e усреднена цена на средна ръка дентален кабинет.20 лева ми се вижда много ниска,но важното е че всичко е приключило добре.уточнявам,че съм зъболекар и гледам нещата от другата страна.

# 139
  • Мнения: 4 433
И на мен ми се стори ниска,защото очаквах над 50лв. да ми иска
Аз съм' щом си зъболекър може ли да те питам нещо,но на ЛС
да не се пречкам в темата Hug

# 140
предпочитам ако имате конкретно питане да си направите тема,в този сайт съм за взаимопомощ единствено,не бих желал някой да си мисли че съм тук да набирам пациенти,най-малкото от известно време практикувам в чужбина.

# 141
  • Мнения: 4 433
Намерих темата която ме вълнува АЗ СЪМ Peace

# 142
Zdraveite. V ponedelnik mi predstoi operaciq za vadene na mydreci. Licevo-chelyustniqt hirurg mi kaza che shte e s venozna upoika. Molq nqkoi da mi kaje orientirovachno kakvi sa cenite.  Toi mi obqvi cena: 200lv - za edin mydrec, 100lv - za upoika. Tova ne e li malko skypichko?

# 143
  • Varna
  • Мнения: 288
Аз си извадих мъдрец преди 20тина дена.Взе ми 25лв,и процедурата траеше не повече от 3-4 минутки.Вадих го в Силистра,при препоръчан хирург.НАИСТИНА имаше златни ръце.Няколко часа след ваденето сякаш  не ми беше ваден зъб.Явно който си го може-го може!

# 144
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Охххх и на мен ма ми предстои такова нещо скоро.Проблема при мен е следния-расте ми хубав,прав мъдрец,ама имам малка киста на венеца,която се дразни от зъба. Зъболекарката ми каза че трябва да се вади като видя снимката(абе тя искаше да го вади още и преди да я види,нз защо) и сега при хирург ще ходя.Ама си мисля дали няма да ми се размине само с рязане на кистата(ако може де,дано да може) Praynig

# 145
  • Мнения: 4 068
Цената за вадене на мъдрец зависи от много неща и най-вече от самия мъдрец. Обикновено първо се прави снимка, за да се види какво е положението и ако е кофти те пращат на хирург, който просто няма шанс да ти вземе 20 лв. Та другия фактор е с каква диплома е зъболекаря и колко допълнително време е учил за специалността. Ако не е сложен за вадене мъдреза може и 20 лв. да ти излезе, но ако си за хирург-може и 90-200 лв. да ти вземат според зависи и няма нищо странно в това. Аз лично съм ставала свидетел на вадене без операция на сложен мъдрец и трябва да ти кажа, че на такова дърпане и опъване и аз ще взема повече от 20 лв. пък ако ще да се разчуе. От друга страна не всеки зъболекар знае как да те среже и зашие правилно и точно затова хирурзите специализират още поне 3 години и им струва по около 16 000 лв. годишно специализацията и сигурно затова взимат толкова. Та мисълта ми беше, че няма точна цена за вадене на зъб и зъболечение.

# 146
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
На мен ми струваше 200 лв. точно.

# 147
  • Мнения: 418
На мен ми струваше 200 лв. точно.

200 лева за операция нали?

# 148
  • Мнения: 262
Здравейте , записвам се и аз в тази не особено приятна тема.

Моите мъдреци тръгнаха да растат още преди 6-7 години и тогава зъболекарят ми каза , че може да ми докарат проблеми , понеже няма място да изникнат.

Вече са се показали леко , като долните са почти наполовина излезли , но от понеделник ме заболя долният ляв , боли ме и ухото и гърлото и трудно преглъщам. Преди малко се върнах от зъболекаря , който ми сложи дрен , защото мястото е възпалено и след Нова година ще го вадим  Sad

Дали ще има проблем да пуша , докато съм с дрена ?

Успех на всикчки на , които им предстои същото. 

# 149
  • Мнения: 47 982
Помагайте
Супер спрешно ми трябват координати на добър хирург за ваденен на ретинирал мъдрец, за днес или утре  Cry

Общи условия

Активация на акаунт