Искам да благодаря на...

  • 2 798
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 71
Благодаря на майка ми , че въпреки всички трудности е отгледала сама мен и брат ми newsm51  Благодаря на дядо ми затова , че той беше и е бащата до мен                 newsm51                                                       Благодаря на съпруга си , който ме подкрепя винаги   love001

# 32
  • София
  • Мнения: 4 423
На мъжът ми - без него никога нямаше да се справя, не знам дали щях и да съществувам!
На дъщеря ми - за безграничната обич, с която ме дарява всеки ден, за уважението, което има към нас, за това, че е до мен!
На малката ми дъщеря - появяването й на бял свят ми даде сили да продължа напред, даде ми глътката кислород в момент, в който се задушавах.
На CTramel - за подадената ръка, безброй пъти, за съпричастността, за това, че направи това за мен, което дори родители трудно биха направили, за това , че не ме остави за миг в най - трудните ми моменти!
Благодаря на много хора от този форум, за хубавите лични, в моменти на силен стрес, за помощта, за съпричастността, за това, че не ме забравиха и подадоха ръка!
Благодаря ви, че ви има! Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 1 075
На свекърва ми. Тя е винаги до мен, злато жена, като изобщо не е задължена да го прави. Да е жива и здрава за много години!   bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 15 467
На Блонди, Себастиян и Искрица Надежда и всички които се молят за оздравяването на Нели!

# 35
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Искам да благодаря на mama kenga Hug

# 36
  • Бг
  • Мнения: 846
БЛАГОДАРЯ ТИ, за всички онези пропуснати мигове щастие, за всеки пропуснат разговор и всяка пропусната среща с теб. БЛАГОДАРЯ ТИ за това, че не ми позволи да се влюбя в теб, за да не страдам сега. БЛАГОДАРЯ ТИ за всички неполучени целувки, за всичко, което исках да ти дам, но ти не ми позволи. БЛАГОДАРЯ ТИ, че ме научи да бъда егоистка като тебе и да не се раздавам за кауза, която е обречена на провал. И най-вече едно огромно БЛАГОДАРЯ, че ми помогна да разбера, че аз не съм за ТЕБ. Още веднъж БЛАГОДАРЯ ТИ, че успях да се съхраня такава, каквато съм и твоето поведение не успя да ме промени в отрицателна насока.

БЛАГОДАРЯ И СБОГОМ, нека щастието бъде с ТЕБ.

Е това е моето благодаря към един "специален" човек  Twisted Evil.

# 37
  • Мнения: 3 674
Да благодаря на Бог че всеки мой ден е изпълнен с изненади...и че съм обкръжена от моите любими хора.Искам да МУ благодаря и за  тъжните  моменти и нелепите ситуации в които съм изпадала...преди. Praynig
Приемам ги като уроци и изпитания през които е трябвало да премина и които ме карат да се замисля...да науча нещо ново и да бъда по-силна....и да вървя напред Hug
Благодаря на Бог за ...децата ми,за съпруга,за родителите си, за приятелите, за всичко...bouquet

# 38
  • Мнения: 2 084
Благодаря на Бог за семейството и живота си!
Благодаря на Бог за любовта му към мен и към близките ми!
Благодаря на Бог за силата и разума, които ми дава!
Благодаря на Бог за волята, която ми дава, за да се раздавам за кауза, която е обречена на провал!

# 39
  • Мнения: 4 138
на жената, която роди детето ми.
на тези, които ме подкрепиха да взема решението да стана майка.

Общи условия

Активация на акаунт