Перник-4

  • 16 499
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 372
Ето още един вариант http://www.snimka.bg/album.php?album_id=126727&photo=12
Кажете кой ви харесва повече и ще го пратя на Котка да го сложи отпред Peace
Личи си, че днес нямам много работа Mr. Green

# 286
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Разгледах сайта за поръчки на храна. Супер е! PeaceЦените са народни. Близо е до нас и може скоро да го посетим на място това ресторантче.

Ха, а видяхте ли работното време на ресторанта - от 10.30 до 18.00 часа. Възможно ли е? Дали не е грешка...

# 287
  • Мнения: 6
Разгледах сайта за поръчки на храна. Супер е! PeaceЦените са народни. Близо е до нас и може скоро да го посетим на място това ресторантче.

Ха, а видяхте ли работното време на ресторанта - от 10.30 до 18.00 часа. Възможно ли е? Дали не е грешка...
Това не е ресторант. Това е заведение за бързо хранене. Намира се в двора на склада на Мал Мук в началото на Даскалово.
Вътре е много приятно, аз съм ходила много пъти.

# 288
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Шрифта, кегела или цвета на буквите те притеснява newsm78 Дай идеи за нещо друго

Това май е Derbi newsm78
Не ми допада - струва ми се малко банален. Загледай се в рекламите, много често е използван и се е поизхабил. Другото е много добре, особено извиването на снимката...  bouquet

П.П. Ако знаеш какъв проблем имахме ние с шрифтовете!  Mr. Green

Като специалист полиграфист /това съм завършила/ с много дълъг опит в реклама, няма изхабен шрифт. В такъв случай Hebar, Ariel, Times New Roman и много други често използвани шрифтове, не трябва да се използват за реклама или какво и да е в печатните медии.
Формите и пропорциите на тези букви, относителната изпъкналост на гредите и серифите, нивото на контраста -шрифтът е важен не като средство за предаване на смислена логическа информация (мисли), а по-скоро като средство, което помага при създаването или при по-пълното разкриване на някакъв емоционално-чувствен образ.




Ще си замълча... при този професионален коментар.  Sick

# 289
  • Мнения: 1 608
нова тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=194238.msg4078572#msg4078572


вас да не ви остави човек за няколко часа  #Crazy много сте изписали

Поредно повикване за инфо на лични!

Общи условия

Активация на акаунт