Бихте ли се снимали в Плейбой?

  • 3 208
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 886
За много пари бих се снимала  smile3521
Но с моите мерки и теглилки , едва ли ще ме искат  newsm03
И аз така  всеедно аз съм го писала.Но има и фотошоп не е края на света Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green Party Party

# 76
  • Мнения: 1 095
За много пари бих се снимала  smile3521
Но с моите мерки и теглилки , едва ли ще ме искат  newsm03
И аз така  всеедно аз съм го писала.Но има и фотошоп не е края на света Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green Party Party
ХАхахахах, сега се опитвам сама да се науча да работя на фотрошопа и да се докарам мацка  Joy Joy Joy Joy

# 77
  • Мнения: 765
 Бих , но не за любителска сесия  , звучи кофти  Grinning а и любителската мога да си се снимам и сама ...

# 78
  • Мнения: 3 634
Не бих се снимала защото ме е срам. Мъжа ми обаче няма нищо против други да ми видят дудата в Плейбой. Прасе!  Crossing Arms

# 79
  • Мнения: 1 095
Не бих се снимала защото ме е срам. Мъжа ми обаче няма нищо против други да ми видят дудата в Плейбой. Прасе!  Crossing Arms

е защо да е прасе???
Явно човека се гордее с теб ! Peace

# 80
  • Мнения: 5 622
Не бих се снимала защото ме е срам. Мъжа ми обаче няма нищо против други да ми видят дудата в Плейбой. Прасе!  Crossing Arms

Еми да, дуда като дуда. Прав е човека. По-важно е на коя муцуна(физиономия) принадлежи тая дуда  Flutter

# 81
  • Мнения: 4 138
Кога са снимките и за колко пари?
Стига сме си губили времето с думи.
ако някой се излъже да ми предложи, тутакси Mr. Green и за вестник работническо дело бих се снимала по организъм. най-вече за вестник работническо дело.

# 82
  • Мнения: 2 792
 Аз пък не бих се снимала, не ме кефи "Плейбой", а и не държа да имам секси имидж, не ми е там оргазъмът .

# 83
  • Мнения: 3 034
то, като се замисля, ако ще се снимам май сега е момента.
че отрочето ми като си промени хранителните навици и се включи на негово място гравитацията, едва ли ще има какво да покажа.

Общи условия

Активация на акаунт