Какви биберони за шишета използвате?

  • 6 271
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 116
Ползвахме силиконови на NUK, страшно доволна бях! Има ги от 0 -6 месеца и от 6-12 месеца, като са 3 вида - за вода, за мляко и за каша, с различна големина на дупчиците.

# 31
Цитат на: cheta

Млечният сок, съдържащ се и в много други млечни растения, се добива от дървото “Hevea brasiliensis” за производството на естествен каучук. Алергичната реакция на организма се насочва срещу многобройните, предимно водоразтворими протеини, съдържащи се в този млечен сок.

И смяташ че нашите биберони са направени от естествен каучук, така ли?

# 32
  • Мнения: 10 758
Само силиконови.

# 33
  • София
  • Мнения: 8 283
Каучукови! (за водата и сока от моркови - силиконови)
... започнахме със силиконови на Авент, но изведнъж ревнахме срещу бибата, въобще не искаше да суче и взех каучукови на Чико, пробвах да му дам със силиконов, но не ще. Thinking
Дими - 25.12.2004

# 34
  • Мнения: 101
Досега само каучукови, защото и залъгалката ни е такава, по е мека и наподобява майчината гръд, но Cheta ме кара да се замисля за алергиите. Абе има ли нещо дето  не причинява алергии? Аман.

# 35
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Anonymous
смяташ че нашите биберони са направени от естествен каучук, така ли?

Да, така смятам. Не мога да кажа категорично, че е така, но не съм чувала за изкуствен каучук.

# 36
  • Мнения: 1 102
Az izpolzvah otna4alo samo kau4ukovi za6totomoya sin predpo4ita6e takiva, no sled izvestno vreme svikna i sis silikonovite.

# 37
  • Мнения: 60
Силиконови:)

# 38
  • Мнения: 3 932
Силиконови за шишето и каучокови за залъгалката, защото четох някъде, че било по-добре за зъбите.

# 39
  • Мнения: 1 613
Силиконови. Пробвах и каучокови (залъгалки), но много бързо се размекват и стават лепкави.

# 40
  • Мнения: 439
само силиконови

# 41
  • Мнения: 433
каучукови

# 42
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Писах "силиконови и каучукови", но определено мъника предпочиташе силиконови. Каучукови използвахме само на едни шишета на чико, защото нямаше други.

Общи условия

Активация на акаунт