плодов сок от кога

  • 1 512
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 973
Аз съм за по-късното даване на сок  Peace. Поне след 5-6-и месец.

# 31
  • София
  • Мнения: 15 222
кви са тия глупости!!това дете иска да яде!ако е на карма да ма сок от 7 месец това е прекалено!ние сме на 3 и ядем ве4е и плодови и сок!ми колики 4е има.. еми има нали е нова храна какво искате да не реват!в на4алото 6те има след това утихват!вие тия деца манекени ли ще ги правите

 ooooh!
Щом детето има колики, това ясно показва, че новата храна не му понася. По-добре е да бъде спряна и да се въведе по-късно.

# 32
  • Мнения: 5 370
браво на теб!поне не 4акаш 7 месец.пиша го на тия дето ги гледат по книга.не му измества млякото ,хапва си още по 180 мл .плодовото не е заместител
Значи, да разбирам, че по тая логика, ако на тебе ти се образуват газове, киселини и друг стомашен дискомфорт от дадена храна, продължаваш да я ядеш????Така ли постъпваш със себе си??? Поне до такива изводи  стигам, поправи ме , ако греша? Whistling

# 33
  • Мнения: 45
аз започнах да давам от 2 месеца.в началото много страдаше от колики и за това го спрях а около 20 дена.след това като започнах да му го давам пак нямахме никакъв проблем.сега умира за плодови сокчета.между другото и аз ги започнах по препоръка на педиатърката и не съжалявам,че съм започнала да ги давам толкова рано.това все пак са витамини.

# 34
  • Мнения: 4 621
Започнах със сокчетата от 3 месец. Не е имала проблеми Hug

Общи условия

Активация на акаунт