Адаптирано мляко докога се дава?

  • 1 902
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 790
Алекс1, Фризо 3 не е адаптирано  Simple Smile

Уф... то няма кой да чете...  Embarassed Права си.

# 16
  • Мнения: 441
АМ давах до годинката,сега пие Нестле джуниър

# 17
  • Мнения: 640
Aптамил 3 е за деца до 3 год....,но аз го пробвах моя вече да го мина на кисело мляко-запече се ...минах го на прясно-отново запек....и пак в началото-обаче минах на Нутрилон 3 с бифидус ефект.....така че ти решаваш

# 18
  • Мнения: 2 677
Задължително до годинка.
После докато пие.

# 19
  • Мнения: 721
Моята щерка започна да ми отказва Нутрилон Комфорт-а и много се чудя с какво да продължа. Това мляко е доста горчиво и тя взе да се усеща, че има други доста по-вкусни храни и често ми прави стачки.
Може ли да ме посъветвате дали да минем на нормален Нутрилон или на Милумил, защото съм чела, че той е по-сладък и ароматен?

# 20
  • Мнения: 772
Все още давам Милумил2,защото дъщеря ми не хареса Милумил3.Не мисля да спирам скоро-докато тя иска да го пие.Не мисля че ще навреди Thinking

# 21
  • Мнения: 3 042
Все още давам Милумил2,защото дъщеря ми не хареса Милумил3.Не мисля да спирам скоро-докато тя иска да го пие.Не мисля че ще навреди Thinking

Няма да навреди. Wink Peace

# 22
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
още си го иска  всяка вечер Simple Smile

# 23
  • Мнения: 391
След като навърши 1 година , давах когато се сетя ,но много често тя сама си казва ,че иска мляко .
Вече е на 1г и 6 месеца . Първо й давах Нестле джуниър,сега Нутрилон 3 ,а днес й дадох и прясно  краве мляко.
Смятам да давам ,докато сама откаже.

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 973
Аз смятам да давам поне до 2 год. възраст  Peace

# 25
  • Мнения: 222
Според мен детето ще реши кога, на мен педито ми каза , 4е няма смисъл да минавам на 3-ка след като 2-ката я заси6та достатъ4но и спи непробудно до сутринта.

# 26
  • Мнения: 753
Моят юнак е на Аптамил 3, пише на кутията че е подходящ от 1 до 3 години, пробвах с кисело мляко вечер, но той отказва категорично, затова продължаваме с Аптамил 3. Докога? - ще следя темата

# 27
  • Мнения: 4 621
Аз давах до годинка и 3 месеца. След това сама го отказа Peace

# 28
  • Мнения: 3 500
Давам Нутрилон 3, досега беше на Нутрилон комфорт. Моника обожава адаптираното мляко. Ще й давам докато го пие. Ако трябва и до 5 год. Защо не.

Общи условия

Активация на акаунт