ЧАЙ от мента и кърмене

  • 11 010
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ама че работа.....ами аз си купих лактогонен чай и една от съставките е мента....и какво да правя сега?

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Пий си го, какво да го правиш друго!
Вече се изясни, че освен ако пиеш над няколко литра чист ментов чай, опасност от намаляване на кърмата няма!  Wink

# 17
  • Мнения: 1 547
Цитат на: Sania
Ама че работа.....ами аз си купих лактогонен чай и една от съставките е мента....и какво да правя сега?


 newsm12 добре де, в такъв случай колко вида лактогонен чай има? аз също пия един, български, но той не съдържа мента. в чай на HIPP за кърмачки също мисля, че няма мента. баси случая с тия чайове. някой си прави добър бизнес, докато ние си внушаваме, че ни се увеличава количеството кърма.


хм...

# 18
  • Мнения: 3 200
Цитат на: smurfietki
в чай на HIPP за кърмачки също мисля, че няма мента.


Няма мента, аз пия такъв и съм му чела съставките

# 19
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Моят лактогонен чай е правен в билкова аптека - не от онези готовите - и също няма мента в него,аз надълго и нашироко разпитвах аптекарката кое какво защо и как - но съм го пила само 3-4 дена докато бях болна за собствено успокоение,че правя нещо да се увеличи понамалялата от температурите кърма (не че на беба й правеше някакво впечатление това - напротив,мисля,че даже се радваше,че не й пръска така в устата и сучеше по-спокойно от обикновено Thinking ).Аз също се чудя понякога доколко имат ефект самите чайове и колко от ефекта се дължи на самовнушение и успокояване,че правим нещо по въпроса - все пак чайовете са мнооого слаба запарка от билките и освен ако не пие човек с литри,ми е много съмнително да оказват кой знае какъв ефект - благотворен или обратното - върху кърмата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт