Отговори
# 30
  • Мнения: 441
Добро утро!
Mama_gabi,напълно съм съгласна с Бубито.А на оная патка дето кълне другият път и кажи,че ще и се върне двойно(това,което ти пожелава).Уф,ама има ли още такива хора бе,аман от простотия  #Cussing out

# 31
 HugМного ви благодаря на всички за подкрепата. Hug

# 32
  • Мнения: 201
Mama_gabi, не си трови живота с подобни тъпи селски парчета  #2gunfire #2gunfire - не заслужават нито вниманието, нито сълзите ти. Това, което си преживяла е отвратително / и през моята глава е минавало нещо подобно преди години/, но не допускай подобни чавки да те засегнат, просто се опитай да не им обръщаш внимание, те не са ти никакви, че да ти се налага да говориш с тях.  ignore2 ignore2 ignore2

# 33
  • Мнения: 201
Хайде на по едно ирландско кафе с тортичка!   Малко рано за градус, но нали не ни е навик да закусваме с алкохолец  Joy .

# 34
  • Мнения: 227
Пуфка горе главата не и обръщаи внимание на такива ненормални пенсионерки.Нали знаеш Мишо как го кълнат и то негови роднини но има господ които гледа и връща всичко и аз ревях ами вече не ми пука които калне при него се връща Важното е да сте добре и да се държите не можеш да и затвориш устата на такива психопати.Аз бях в 5 месец като почнаха да ми викат да пукне дано и така на татък.
Аз съм съгласна със bubito_ и аз направих така със светена вода напръскаи къщата и вратата

# 35
  • Мнения: 227
Миа Мерси за почерпката   bouquet

Хаиде да почерпя със първите черещи за тез които са на диета

# 36
# 37
  • Мнения: 256
Мама Габи много е ужасно това което си чула за детето си.Такива господ ги наказва рано или късно ГОСПОД ЗАБАВЯ НО НЕ ЗАБРАВЯ свиркай си като ги видиш.Усмихвай се да видят че си щастлива и че не ти пука щи се скъсат от яд смотаните патки #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 38
  • Мнения: 41
здравейте на всички .аз съм от гр.аксаково но омъжена в разград и от две години живеем аксаково.мъжото е от разград живеехме на центъра .сега за празниците можем да на минем  да се видим със свекито и да поостанем малко.пожелавам на всички ви един прекрасен ден smile3525имного слънце

# 39
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Здравейте и от нас!
 Нашият тати най-сетне се прибра,имаше мноооого подаръци за всички.Децата не можаха да му се нарадват-прегръдки,целувки и лиготийки безброй. Joy Joy Joy
 За сега сме здрави,чакаме почивните дни,този пут ще ходим на гости в Благоевград.Малко на топличко,на юг,че тук измряхме от студ. SickИ този дъжд не спира вече 5-и ден вали,ще ни издаваи.Ужаааааас!

# 40
Добре дошла на новата мама,дано ти е приятно при нас.

# 41
  • Мнения: 256
На новите мами дано ви е приятно с нас  love001

# 42
  • Мнения: 441
Добре дошла на новата мама!

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 20:47 от titania

# 43
  • Мнения: 51
Добре дошла при нас мама shushu!Дано ти допадне нашата компания.
Имаме си албумче,така че можеш да видиш ,с кои мами си пишеш.А и те каня /като разградска снаха/ да се запишеш при нас....

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 17:30 от icipici1

# 44
  • Мнения: 256
Почитателите на сладките изкушения да заповядат.....

Общи условия

Активация на акаунт