Сини Шампиони!Честито на феновете на Левски!

  • 1 661
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 607
На Мери на Крисмаса.  Wink

Що? Щом е за теб ще отворим ШЛ...Само кажи....

Момичета аз споделих ли с вас мъката си???Не! Моята Добруджа изпадна в трета дивизия за първи път в 88год. си история..... Cry Cry Cry

# 46
  • Мнения: 2 891
На Мери на Крисмаса.  Wink

Точно пък на 25.12 се играе в Англия  newsm78 Или имаш предвид 24.12  Grinning

# 47
  • Мнения: 2 891
На Мери на Крисмаса.  Wink

Що? Щом е за теб ще отворим ШЛ...Само кажи....

Момичета аз споделих ли с вас мъката си???Не! Моята Добруджа изпадна в трета дивизия за първи път в 88год. си история..... Cry Cry Cry

Кво стана, нали шефа на Канал 3 ги държеше над водата.

# 48
  • Мнения: 11 607
Държеше...В последните години това не бе отбора на Добруджа,а някакво менте.....Ох, дазнаете колко ми е криво.....Слаба, много слаба утеха е,че Пирин влязоха в А група и съм обещала на сина да го водя на мачове....Ходим заедно...Хем ми е приятно на мен, хем пък да сиго уча какво да му е поведението на стадиона,че с някой лумпени на стадиона ме е страх да си пусна детето...То за големи е страшно, пък какво остава за нас...Едно време ние не бяхме такава агитка...Каква агитка имахме на Добруджа и как сме ходили по мачове....Леле, все едно не съм била аз!!!!Как мина това време.....

# 49
  • Мнения: 7 114
Яяя, още един фен на Добата. И вкъщи си гледам един. И един журналист е фен (не Сашо Диков  Mr. Green). Но когато започнат да си отглеждат сами играчите (не на килограми), ще има място и за тях във футбола.
Джей Джей, доскоро в Англия на 25-ти дек. не се играеше. Но откакто сме безДиемни, информацията ми се губи. Rolling Eyes Имам шансове значи.  Grinning

# 50
  • Мнения: 11 607
На 25.12. знам,че май има футбол.....Инглийски.....Откъде рони при теб фенове на Добруджа?

# 51
  • Мнения: 2 891
Яяя, още един фен на Добата. И вкъщи си гледам един. И един журналист е фен (не Сашо Диков  Mr. Green). Но когато започнат да си отглеждат сами играчите (не на килограми), ще има място и за тях във футбола.
Джей Джей, доскоро в Англия на 25-ти дек. не се играеше. Но откакто сме безДиемни, информацията ми се губи. Rolling Eyes Имам шансове значи.  Grinning

Не било на 25, а на 26 http://www.premierleague.com/fapl.rac?command=forwardOnly&ne … DEC&year=2006

Общи условия

Активация на акаунт