гинеколог в Стара Загора

  • 194 137
  • 399
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4
   Когато бременността ми вървеше нормално без проблеми и при прегледите на видеозон, които са ми правени от д-р Гидикова не е имало проблем с бебето как така изведнъж се ражда в такова състояние. Не виждам причина да нападате мен аз искам да предопредя други жени вместо да прегръщат бебето си да го погребът. Ако сте на мое място щяхте ли да се възхищавате и да хвалити "лекарските" похвати на някаква такава личност? Докога на лекарите които правят фатални грешки ще им се прощава защото се случват рядко?А вие ако сте в този 1% или ваши близки и приятели пак ли ще ми казвате да не "изливат кал"!

# 256
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Моля ви, стига нападки от един или друг сорт...!
Нека всеки да споделя СОБСТВЕНИЯ СИ ОПИТ, а не да коментира, контрира или апострофира чужд опит...
Благодаря...!

# 257
  • Мнения: 94
Denikras  съжалявам за това което се е случило !
Надявам се скоро да се навдигнеш от скъбта макар че такова нещо трудно се забравя!
Момичета не я нападайте това е форум за споделяне на опит а не да се караме
Всеки има право да изкаже мнението си и то да помогне на избора на някой
Има хора които само четат и това също ще им е от полза !
Лек ден !

# 258
  • Мнения: 99
Някой може ли да ми каже нещо за д-р Маринова?

# 259
  • Мнения: 99
Моля Ви мами дайте някакво мнение ако имате за този лекар.

# 260
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Проявете малко търпение...!
Няма нужда от излишен спам...

# 261
  • Мнения: 0
здравейте момичета. прочетох цялата тема.ще споделя тожа което и на мен ми се случи. на 31 май се наложи по спешност да ми направят абразио - бях в 11 г.с - оказа се плода няма сърдечна дейност Cry Консултациите ми ги водеше д-р Качаров който на 27 май не видя нищо такова (плода е спрял развитие още в 8-9 седмица) Абразиото ми го направи д-р Гидикова - останах доволна от отношението й , след това ходих отново до АГ за преглед и останах с впечатление че колегите й я уважават много. След около месец отново ще я потърся (д-р Узунова ми откри някакъв миоматичен възел, но отново бях насочена при д-р Гидикова Peace). Надявам се че аз лично не съм сбъркала за преценката си в нея. А при д-р Тончо Качаров НЯМА да се върна повече при положение че той всяка седмица ме викаше на преглед и ме гледаше на видеозон то питам аз Как не можа да види че плода е загинал (все си мисля че нещата е можело и да са поправими ако се беше реагирало веднага Cry) Това е което аз имам като опит - опитвам се все още да приема нещата че са се случили.

# 262
  • Мнения: 270
Относно д-р Цонева дали е вярно, че убеждава масово пациентите си да раждат секцио #Crazy

# 263
  • Мнения: 838
ходя при д-р Антоанета Дянкова за проследяване на бременност, тя прави всичк необходимо по ЗК и е наясно с нещата като по учебник, струва ми се,  но тъй като не познавам много лекари в Стара Загора, а нея ми я препоръчаха и ми се вижда доста спокойна жена, която си гледа работата реших при нея да се следя. Но наскоро ходих и при друг лекар и той считаше, че трябва да ми се пуснат още някои изследвания за състоянието ми, за които д-р Дянкова нищо не беше казала. Даде ми телефона си само да й звъня в по-критичен момент, но това едва ли е достатъчно.

# 264
  • Мнения: 817
Здравейте!
На моя приятелка и се налага да направи аборт,но от скоро е в Стара загора и не знае при кого да отиде.Бихте ли ми казали за тази манипулация кои са добрите лекари?Д-р Енчева прави ли аборти?И информативно как вървят цените( това на лични).
Благодаря ви предварително

# 265
  • Мнения: 77
Момичета да ми препоръчате добър гинеколог в Стара Загора,но и да е с хубав ехограф ( 3Д или 4Д)  ,защото за мен е важно на прегледите да виждам добре всичко което става с бебо, пак и на такъв ехограф могат да се види и дали всичко в развитието на бебето и органите му е нормално.

# 266
  • Мнения: 9 481
Честита бременност vikiimm !  bouquet
Дано е лека и безпроблемна Peace
А относно доктора-ами цялата тема е за това-прочети я Wink

# 267
  • Мнения: 77

Благодаря, MTV !
Мисля,че ще се спра на д-р Стефан Бузалов, надявам се да не сбъркам!
А какви са цените при него, за ехограф например?

# 268
  • Мнения: 2 122
не мога да разбера какъв е зора да си гледате бебето на 3д и 4д- това са екстри за родители и нямат нищо общо с добрия специалист
само за информация да ви кажа, че органите на бебето се гледат изключително с 2д функцията на апарата, с тази функция се мери нухална гънка, сърдечните камери и предсърдия, броят се пръсти на ръце и крака и всичко, засягащо ембриологията като цяло

# 269
  • Мнения: 77
не мога да разбера какъв е зора да си гледате бебето на 3д и 4д- това са екстри за родители и нямат нищо общо с добрия специалист
само за информация да ви кажа, че органите на бебето се гледат изключително с 2д функцията на апарата, с тази функция се мери нухална гънка, сърдечните камери и предсърдия, броят се пръсти на ръце и крака и всичко, засягащо ембриологията като цяло

Еми мила,все едно да си гледаш сериала на "операта", вместо на плазмата и да се наслаждаваш на качеството!
Ти на обикновен ехограф ще чуеш ли как бие сърчицето на бебето или само ще видиш някакво неясно петънце как се мърда?
Аз държа на качеството и искам най-доброто за бебчо,дори и още преди да се е родил!

Общи условия

Активация на акаунт