гинеколог в Стара Загора

  • 194 100
  • 399
  •   1
Отговори
# 180
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Много моля, пишете на кирилица...!

# 181
  • Мнения: 27
а някой да е чувал за д-р Мария Димитрова и ако да координати ?

# 182
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
На Методи Кусев под Аязмото й е кабинета, ако не се лъжа.

# 183
  • Мнения: 619
Да, там е. Изкарах бременността си при нея, доволна съм, сега пак я посещавам за прегледи-д-р Мима Димитрова.

# 184
  • Мнения: 22
На мен преди половин  година секциото ми прави д-р Минчев в АГ ( невероятен човек), сега разбрах че работи в екип с д-р  Пиперкова и д-р Янев в новата МБАЛ Иван Рилски. Страшно съм доволна от професионализма и отношението  и на тримата. Положителна оценка и за д-р Гидикова, която му асистира при операцията.

# 185
  • Мнения: 7
Аз бих ти препоръчала Ина Цонева за всеки лекар можеш да чуеш хубави и лоши неща но аз лично съм много доволна от отношението и от начина и на работо също съм чувала и добри отзиви за др.Бузалов

# 186
здравейте момичета, можете ли да ми препоръчате гинеколог-ендокринолог в Стара Загора, понеже имам проблем с нередовен цикъл. благодаря

# 187
  • Мнения: 2 122
абе то такъв специалист нема в Сз, ама за ендокринолог бих препоръчала д-р Пракова, работи и със ЗК  Peace

# 188
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз бих ти препоръчала Ина Цонева за всеки лекар можеш да чуеш хубави и лоши неща но аз лично съм много доволна от отношението и от начина и на работо също съм чувала и добри отзиви за др.Бузалов
Мда...някой ме обвини че наскачвам срещу Цонева...ами как няма. На 03.03 се роди 20 години чакано дете...със синдром на Даун 90%. Цонева е водила бременността. Жената е на 39г. и е искала да и направят такива изследвания...Цонева и казала че няма страшно..всичко е наред щом тя ГЛЕДАЛА Twisted Evil
Майката ще оставя детето в дом "Майка и дете" Tired

# 189
Доктор Дянкова НЕ видя 8 месеца, че братовчедка ми е бременна с дете със Синдром на Даун
[/quoteздравейте! Някой бил ли е при д-р Енчева и нещо да кажете за нея като специалист

# 190
  • Мнения: 5
аз родих при доктор пламен янев и сам много доволна

# 191
Искам да попитам някой дали има отзиви за Д-р Мими Димитрова кабинета и е на М.Кусев 67 ???

# 192
Преди малко се прибрах , бях на гинекологичен преглед за първи път при Д-р Пламен Янев в трета поликлиника толкова съм разочарована ,че нямам думи.Той искаше да ме претупа на бързо макар ,че имах инфекция ,която е доста сериозна почти нищо не ми обясни  и плус това си платих защото беше на частно и нямах направление ....... просто нямам думи.......

# 193
  • Мнения: 6 243
И откъде разбра, че ти е доста сериозна инфекцията, след като той нищо не ти обясни?
Янев не е от лекарите, зето ще те държат за ръката и ще ти се кълнат в дипломата си, че чакаш мъжко. Ама ако е сериозно - вервай ми, ще се отнесе подобаващо сериозно. Изпитала съм го на ... не на гърба си, а на гъза си, дето се вика. Сериозно беше. След по-малко от 2 седмици бях в операционната.

Ако искаш дундуркане, иди при Цонева.

# 194
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358


Ако искаш дундуркане, иди при Цонева.
Mr. GreenСори ама не се стърпях  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт