Как се печелят симпатии в нет-пространството...

  • 3 367
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 865
Септембер, преди години изживях
битово един писател, когото иначе
харесвах като такъв. Разочаровах се.
И книгите му спряха да ме кефят.
не прочетох в какъв контекст си го споделила, ама и аз имам такъв опит... то в БГ-то едни писатели... едно чудо, ама го набарах, изживях го и вече не ме кефят книгите му и цялата му дейност, дори ме дразни, дори и в нета ме дразни. Така преживях и един художник, но картините продължават да ме кефят много...
И понеже съм върло оф топика по повод симпатиите в нета...
Във форуми симпатии се печелят с лиготии и сервилност - и двете не ме кефят много.

# 61
  • Мнения: 3 423
Във форуми симпатии се печелят с лиготии и сервилност - и двете не ме кефят много.

Заради лиготиите заобичах
една бъдеща викингка. Така
ли се пише таз сложна дума...

# 62
  • София
  • Мнения: 8 348
Що бе Бети? Не е ли гот да те уважават и да ти се мазнят след изказванията. И да те цитират после пред деца и съпрузи, и близки приятели, и не дотам близки. Като си уважаван си е друго.

# 63
  • Мнения: 2 195
Доста хора са ми станали симпатични , главно с чувство за хумор , ненатрапчивост и отзивчивост .

# 64
  • Мнения: 2 716


Всъщност, това, което си описала по-горе важи с пълна сила и за тук(даже в началото си помислих, че говориш завоалирано точно за този форум Crazy )





Засега не ми се струва така. Поне вие ме приехте добре. За разлика от ония, които (и те ме приеха добре, но форумът още беше нов) всеки нов са готови да го изядат с дрехите, ако случайно не е с техните разбирания..

За мен това обаче говори за нещо доста по-сериозно от формирано мини-общество. Мисля, че става въпрос за дълбоки и сериозни вътрешни комплекси...
Мила, дай линк и си вземи пуканки  Peace

# 65
  • Мнения: 153
Всички са ми симпатични /по-точно нямам предпочитания/, докато не ми станат антипатични. И в най-голямата караница може да има нещо разкошничко, а за всички останали - "убий идиотчето с мълчание"...  Twisted Evil

# 66
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Хм... аз не съм никак праволинейна.
Харесвам коренно различни един от друг хора, които нямат нищо общо като начин на мислене, като стил, като гръдна обиколка...
Харесвам включително немалко антиподи, които като се срещат в някоя тема, се джавкат неблагопристойно.
И това е Grinning Просто с различни неща ме печелят - може да е с цялостно мислене, но както вече отбелязах, не съм особено праволинейна и различни типове цялостно мислене ми харесват; може да е с чувство за хумор (което е почти, но не съвсем задължително), може да е с чувство на достойнство и умение да падаш елегантно и да признаваш, като не си прав... много неща.

# 67
  • Мнения: 3 091
аз се впечатлявам от:
ексцентричност
цинизъм
чувство за хумор и самоирония

харесвам тези, които не се взимат насериозно и се забавляват

Общи условия

Активация на акаунт