Мамите от Овча купел може срещичка да спретнат

  • 12 579
  • 266
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 970
Хей, пак изчезнахте Wink.Времето вече поомекна, така че може да се видим  в близките дни  Hug
Аз открих един детски клуб , само че в старата част( на БОряна срещу украинскоот посолство), и мисля скоро да го посетим PeaceНово е местенцето и изглежда доста приятно.Ако има желаещи.... Hug
Надявам се всички да сте добре и  скоро а се разпишете!

# 196
  • Мнения: 1 321
Велмар къде точно е този клуб и как се казва че вече се чудим къде да водим малкия да се позабавлява на воля.. Wink

# 197
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
mira sm,на последната спирка на автобуси до нас има много хубав клуб,не сте ли ходили?Аз влизах веднъж за да го резервирам за РД на Мими,но после отказах резервацията,че мъж ми взе ресторант и там го празнувахме.

# 198
  • Мнения: 1 321
mira sm,на последната спирка на автобуси до нас има много хубав клуб,не сте ли ходили?Аз влизах веднъж за да го резервирам за РД на Мими,но после отказах резервацията,че мъж ми взе ресторант и там го празнувахме.
Ами да ти кажа виждала съм го ама не съм влизала.Май се казваше Джунглата или нещо такова... newsm78.Но ще го видим как е.

# 199
  • Мнения: 4 970
Този клуб , а който ви говоря в на БОряна- точно срещу украинсткото посолство.Казва се "кума лиса".А за Джунглата......веднъж влязох там, още първите дни, след като се преместихме в квартала, и ,меко казано  останах втрещена Shocked.За мен това въобще не е клуб Naughty.Видях 2 басейна с топки и...нищо друго.Хич не ми хареса.Ами вкъщи е доста по-добре оборудвано- ще взема да   отворя врати Grinning

# 200
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Този клуб , а който ви говоря в на БОряна- точно срещу украинсткото посолство.Казва се "кума лиса".А за Джунглата......веднъж влязох там, още първите дни, след като се преместихме в квартала, и ,меко казано  останах втрещена Shocked.За мен това въобще не е клуб Naughty.Видях 2 басейна с топки и...нищо друго.Хич не ми хареса.Ами вкъщи е доста по-добре оборудвано- ще взема да   отворя врати Grinning

Ами аз в друг клуб не съм влизала и може би за това ми хареса Blush.

# 201
  • Мнения: 1 006
Здравейте и от мен!От много отдавна не съм се включвала. Rolling EyesДетския клуб на Боряна се казва Кума лиса.Ние ходихме там на новогодишно парти и много ми хареса там пук и детето доста се забавляваше.

# 202
  • Мнения: 4 970
Ами, хайде ако искате да се организираме  тази седмица и да идем там Hug Предлагам събота( то зависи и от времето , де...но - все пак Grinning-да сме верни  на идеята от заглавието на темичката Simple Smile
МОмичета, да ви питам   знаете ли  читав фризьор и козметик някъде из квартала?Сега Дари като е на ясла, и аз като все търча  из околностите, ми се ще да си намеря някъде наблизо Rolling Eyes

# 203
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Събота по обяд съм заета. Неделята ми е свободна.

# 204
  • Мнения: 4 970
Събота по обяд съм заета. Неделята ми е свободна.
Аз в  неделите съм на работа Sad, та затова пуснах предложение за събота.Та-събота следобеда как  ви се струва? Laughing
МОмичета, аз пак  да  напомня за идеята за детските площадки.Какво става?Ще пуснем ли   молба до общината?А подписка щ е правим ли Rolling Eyes Сега зимата- то е ясно  че  и да ги има, едва ли ще ги посещаваме, но пролетта и хубавото време тепърва предстоят,  и ще наболее о тново темата.Хайде да измислим нещо и да действаме!

# 205
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Аз ще се опитам в събота, ако е към 16ч, но не обещавам. Може да ме прибират едни приятели от центъра и да ми дойдат на гости.

# 206
  • Мнения: 4 970
OK.! Ще се радвам да се видим Peace НЕка и другите се включат, че да нзам дали сама ще си вися там Grinning

# 207
  • Мнения: 115
Ще дойда събота следобед, ако сме си в София. Ще се радвам да намеря клуб в ОК, където да водя малката когато времето е лошо.
Като се видим може да си поговорим за детските площадки  Grinning

# 208
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Нека някой да пусне карта от БГмапс за клубчето  Praynig

# 209
  • Мнения: 4 970
Нека някой да пусне карта от БГмапс за клубчето  Praynig
Нещо не излизат посочените линкове от бгмапс, но  мястото е супер лесно за откриване.Ще се опитам да ти го обясня Peace
Значи- ул.Боряна.Тръгваш от МОнтевидео  в посока старата част.Укр. посолство ти се пада в дясно, а клуб4ето се пада то4но срещу него в една нова кооперация на един приземен етаж.От улицата не се вижда, защото реално се пада под нивото на   улицата.Има транспарант  отпред с рекламата на клуба.
Точният адрес се води Боряна 32.

Общи условия

Активация на акаунт