море от любов

  • 3 778
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 617
Обичам го много, ама на да ходя по телевизията да ме снимат неща  Naughty

# 16
  • Мнения: 183
Като гледам какви чудеса правят от хората - грим, прически, само затова бих.
  ми права си ,ама пък не е кой знае какво/казвам го от опит/,а по въпроса -помислете за усещането ,за адреналина ,който прелива в теб в момента на изненадата и за онова гъделичкащо чувство не на звезда , а просто на обичан човек ,за това че милият се е постарал да направи нещо по-специално newsm78

# 17
  • Мнения: 1 564
Абсурд! Няма да се чувствам като звезда, а като клоун. Ще го кажа насаме на възлюбения, в интимен момент. Тия циркове по телевизията не са за мен Stop
newsm10

# 18
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
В началото на любовта ни исках на всички да кажа колко много го обичам. Искаше ми се да се кача на някоя камбанария и оттам да викам колкото глас ми държи. Може би в този момент бих се явила в "море от любов",  за да споделя публично любовта си.   bouquet

Това обаче беше в началото ..... Сега съм доволна и само ако се изтърпим без да се скараме. Такива изстинали чувства определено не са за споделяне пред ТВ екрана, колкото и пари да получа за това.   Rolling Eyes

# 19
  • в Низината
  • Мнения: 705
Преди бих, но сега по-скоро не. Иначе обичам да ме снимат и не се притеснявам, но пък на мъжът ми не му допада такава показност.

# 20
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Май не бих се навила,а и него не го вълнуват такива неща Laughing,по скоро ще ни е срам и двамата Embarassed

# 21
много е лигаво ! не , мерси  Stop

# 22
  • Мнения: 4 621
Абсурд! Няма да се чувствам като звезда, а като клоун. Ще го кажа насаме на възлюбения, в интимен момент. Тия циркове по телевизията не са за мен Stop
На 100% моето мнение Peace

# 23
  • Мнения: 36
Не, не бих,но ако тои на мен спретне едно "Море от любов" ще ме очарова и много ще ми хареса!!! Скоро(23.05) ще имаме годишнина от сватбата(2год.) и би ме трогнал ако го направи,но знам, че никога няма!Аз съм романтична, а тои-срамежлив!

# 24
  • Мнения: 477
Много харесвам предаването и Наталия ! Винаги го гледам с интерес  и се чудя особено на мъжете, които толкова смело разказват за чувствата си ! newsm78
Моят определено не би застанал пред камера, нямаме нужда да се доказваме един на друг / през толкова неща сме преминали !/..... ooooh!

# 25
  • Мнения: 1 336
Абсурд! Няма да се чувствам като звезда, а като клоун. Ще го кажа насаме на възлюбения, в интимен момент. Тия циркове по телевизията не са за мен Stop

съгласна съм с това.
той също никога не би се появил в такова предаване.най-вероятно да се скараме и вместо да изпиша вежди,ще избода очи
пълна излагация е това,според мен
newsm10
И аз съм на същото мнение

# 26
  • София
  • Мнения: 1 555
Не! Не бих искала да участвам в Море от любов, не бих се почувствала звезда или нещо подобно, също така не изпитвам абсолютно никаква потребност да показвам пред останалите хора, колко обичам мъжа си. Той си знае.  Heart Eyes

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Да не се чува! Naughty
Тия сладникави историйки не са за нас. Whistling

# 28
  • Мнения: 1 426
Абе аз си мисля, че не бих... ама знае ли човек докъде ще го докара животът... Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 1 603
Отврат.  Sick
Винаги съм се чудила как си намира участници за предаването.
Да, бих крещяла, че обичам... ма точно там ли ?
А ако някой ме изненада така.... ми.... малееее, добре, че не съм попадала на подобни индивиди.
Не бих се почуствала като звезда, ама хич. /май клоунското определение на Рени е доста точно/

Общи условия

Активация на акаунт