Не мога да повярвам!

  • 2 366
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 554
Ще ме извини авторката на това за кирпичената къща и палата. Може и обратното - след десет години в палат- в кирпичена къща . Ама от високо по-боли!

Все повече се убеждавам, че има хора в този форум, които не си правят труда да четат всички постове от началото на темата.
Не смятам да те извинявам, нито да се извинявам. Но ще ти обясня какво съм имала предвид - явно е, че не си разбрала.
В отговор на пост на една мама, че човек не знае какво ще му е бъдещето- аз изказах моето мнение, че е малко вероятно, ако живееш в кирпичена къща сега и си позволяваш да родиш 4 деца - след 10 години да живееш в палат и те да са осигурени.
Предполагам сега разбра тезата ми!

# 31
  • Мнения: 335
... ако живееш в кирпичена къща сега и си позволяваш да родиш 4 деца...

В кирпичени къщи в България са живели преди 50 години. И са си "позволявали" да имат и по 8 деца. И те не са се самоубивали.
Като контрольор по раждаемостта в Сомалия ще бъдеш по-разбрана.

# 32
  • Мнения: 490
Ще ме извини авторката на това за кирпичената къща и палата. Може и обратното - след десет години в палат- в кирпичена къща . Ама от високо по-боли!

Все повече се убеждавам, че има хора в този форум, които не си правят труда да четат всички постове от началото на темата.
Не смятам да те извинявам, нито да се извинявам. Но ще ти обясня какво съм имала предвид - явно е, че не си разбрала.
В отговор на пост на една мама, че човек не знае какво ще му е бъдещето- аз изказах моето мнение, че е малко вероятно, ако живееш в кирпичена къща сега и си позволяваш да родиш 4 деца - след 10 години да живееш в палат и те да са осигурени.
Предполагам сега разбра тезата ми!


Доста добре чета .
Но фурнаджийски лопати не обичам.
Точка.

# 33
  • София
  • Мнения: 12 554
... ако живееш в кирпичена къща сега и си позволяваш да родиш 4 деца...

В кирпичени къщи в България са живели преди 50 години. И са си "позволявали" да имат и по 8 деца.
Като контрольор по раждаемостта в Сомалия ще бъдеш по-разбрана.

Е, прекрасно е желанието ти да върнеш България с 50 години назад. Но първо помисли защо са имали по 8 деца и кои са имали по 8 деца, а и какъв е бил животът тогава? Апропо майка ми е на 56 години и не са 8 деца. И на съученичките ми родителите не са по 8.


Изобщо не държа да ме разбираш, но за трети път казвам - не смятам за нормално да раждаш деца без да имаш възможност да ги гледаш.

Освен всичко друго - мисля, че забравяте резултатът от тази мизерия. А той е жесток...

# 34
  • София
  • Мнения: 12 554
Доста добре чета .
Но фурнаджийски лопати не обичам.
Точка.

Би ли ми уточнила какво влагаш точно в израза фурнаджийска лопата? Защото този, който аз обикновено влагам, когато употребявам този израз не се връзва с моите постове. Никъде не съм твърдяла първо едно, после друго. Мисля, че доста последователно си защитавам тезата.
Междудругото, ако нещо ти е криво, има други начини за изпускане на парата!

# 35
  • Мнения: 2 407
Тъжно е Sad Cry

# 36
  • Мнения: 335
... за трети път казвам - не смятам за нормално да раждаш деца без да имаш възможност да ги гледаш...

Проблемът е защо хората нямат възможност да ги гледат.

Аз вече казах защо:
Истината е една: България е върната 50-60 години назад - разрушена, окрадена, подчинена единствено на чужди интереси и на 5% родни новобогаташи. С любезното съдействие на всички "българи".

И това дете е жертва на нечувания индивидуализъм на българите, липсата им на колективно съзнание (викат му напоследък "гражданско") и на чуждопоклонството им.
С две думи - това дете е жертва на мързела ни да мислим за себе си като за един народ и да отстояваме собствените си интереси заедно. Заедно досега само ги предаваме.

Уважавам това погубено дете много повече от съдниците на жертвите, а не на престъпниците, с които се напълни страната ни (и форумите).

Айде, имаш и от мен една една "точка".

# 37
  • Мнения: 490
Доста добре чета .
Но фурнаджийски лопати не обичам.
Точка.

Би ли ми уточнила какво влагаш точно в израза фурнаджийска лопата? Защото този, който аз обикновено влагам, когато употребявам този израз не се връзва с моите постове. Никъде не съм твърдяла първо едно, после друго. Мисля, че доста последователно си защитавам тезата.
Междудругото, ако нещо ти е криво, има други начини за изпускане на парата!



Нямам намерение да водя такъв спор в точно тази тема.
Рядко се дразня и в момента не е щото ми е криво.
Не страдам от ПМС.
Защо още отначало не обясни точно тезата си .
Не умея да гадая.
А чета. А написаното си е написано. Остава.
И няма невъзможни неща. / това във връзка с кирпича и палата/
Наистина не ми се спори.Но ако държиш - на лични.

# 38
  • Мнения: 2 388
Хора, стига! Сведете глави и се помолете за душата му!

# 39
  • София
  • Мнения: 12 554
пухи пухи - ето това е първият ми пост -  "Горкото дете...Бог да го прости милото...Но не е виновна само държавата. А родителите му? Те защо създават 4 деца, като нямат възможност да ги гледат или просто така си ги раждат?
Умът ми не го побира...ЗАЩО бе хора?!?!"

Мисля, че по-ясно от това не бих могла да го кажа.

mama jojoPraynig, но понякога това не е достатъчно.

# 40
  • Мнения: 11 607
Това е ужасно!

# 41
  • Мнения: 822
Дано вече да е в един по-добър свят! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт