Предизвикано раждане....?

  • 1 767
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
И двата пъти раждането ми беше предизвикано.
Първия път със система .Не се получи .След няколко дена пак ме включиха и тогава родих.
Поставиха ми системата в 9,30 сутринта и родих в 19,50 .

Второто раждане-взех хапче след около 4 часа ме включиха на система и родих.
Пих хапчето в 8 сутринта .Включиха ме на система в 12,00 часа и в 14,00 родих.

БЪДИ СИЛНА  .
Успех и леко раждане.
Ще чакаме да се похвалиш
.

# 16
  • Мнения: 617
Немога да ти помогна с информация щото не съм минала още по пътя на раждането, но съм сигурна, че ще забравиш всякаква болка в мига в който видиш малкия бебок.
Леко раждане и здраво бебче ти желая.

# 17
  • Мнения: 481
Много ви благодаря за иформацията и за куража който ми вдъхвате....аз тази вечер към 21.00 отивам в клиниката и това което ми каза лекарката е че май с  хапче ще го предизвикат -първо ме извика през деня ,но беше станало обяд и тя каза да е вечерта да отида и така на сутринта(сигурно има впредвид че тогава ще родя), че било по добре....просто искам да мине по бързо...Sad..очаквах че или води ще изтекат или контракции, а то...нищо...дори разкритие нямам и шийката ми е скъсена само 80 процента.....но пък главата на бебчо е многооо..многооо ниско...надявам се че това поне е добре и има шанс по бързо да излезе...!

# 18
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз родих предизвикано, с хапче. При всеки е индивидуално. Моите контракции започнаха веднага, но родих след 12 часа, докато имаше майчета които родиха след 6 и по-малко. Бързо и лесно раждане ти желая и да се похвалиш с малко , сладко бебче другата седмица Hug

# 19
  • Мнения: 222
Първата бременност и аз преносих 10 дена.Приеха ме за да предизвикат раждането.В отделението имаше доста момичета като мен и на всички ни наредиха системите.Искам да ти кажа,че на всяка от нас подеистваха по различен начин и по различно време.На някои след 15 мин.започнаха контракции,други нямаха никакъв ефект.При мен почти накрая на системата(3ч.след включването)се осетиха леки контракции и доката се чудих дали това е раждането... newsm78 започнаха и напъните.Общо взето,има-няма и 1час гушнах моето бебче.Пожелавам на всеки като моите раждания.Втория път 15дена преди термина ми се спукаха водите и пак след система(този път 3 бр.)се появи бебо.Така,че не се плаши,няма нищо страшно при предизвикване на раждането.Пожелавам ти леко и безпроблемно...И едно здраво бебче...  ylinfant

# 20
  • Мнения: 1 919
 Praynig стискам палци и се моля всичко да мине ОК и ти пожелавам здраво и щастливо бебе!

# 21
  • Мнения: 353
И аз щях да раждам с Цитотек(избрах си и дата Wink),но преди това се пие рициново масло и ме почнаха едни контракции от него ooooh!.Така и не стигнах до хапчето.
Успех и кураж!

# 22
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Поставиха ми системата сутринта към 6,30 - 7,00 часа и в 13.30 ч. родих.
Мисли си само хубави неща, ако се притесняваш от болките, може да поискаш епидурална на 4 см разкритие /ако позволява болницата/ или Лидол.
УСПЕХ, ЛЕКО РАЖДАНЕ, ЗДРАВО И СПОКОЙНО БЕБЕ!!!
 Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 11 711
Сигурно си вече в болницата и ти желая леко и бързо раждане!  bouquet
Иначе и аз бях с хапче на 9-ия ден след термина.В 6.10 взех първата четвъртинка от него, след 20 минути започнаха контракциите и в 9.17 родих.За епидурална упойка нямаше време.

Общи условия

Активация на акаунт